Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601282 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4125 -: Август 25, 2019, 01:20:51 pm »
Здравейте,

За съжаление вчера научих една много лоша новина, за моя бивша колежка.
Чух се с нея, защото някак си я мисля от няколко седмици, и то имало защо.
Оказа се, че след направен скенер, са и открили най-вероятно лимфом в лимфните възли около шията, който са оперирали и взели за изследване. Като имала и в коремната кухина, опашната кост и може би и белия дроб.

Даде ми данните си, ако е възможно да изкажете и вие мнение.
Смених картата, че се оказа 17.30ч
Плутон управлява заключен знак в дома на здравето, по тази причина проблемът не е бил явен, а го има поне от 2г, когато по дирекция е достигнал наталното Слънце. Плутон се свързва с тумори, раци и видоизменения на тъкани и органи. Гърдите и опашната кост са по Слънце, като естествен у-л на Лъв, а понеже е в Скорпион, освен че е скрит проблем и трудно откриваем, което прави поставяне на диагноза трудно, може да са засегнати репродуктивни органи- яйчници, матка, ректума, дебело черво. СЛВ по дирекция на Слънце У4 в 6д показва съществено събитие, свързано с нейното здраве, дано не е края, че е млада жена, а и деца има. :(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Натални карти
« Отговор #4126 -: Август 25, 2019, 03:59:14 pm »
fortunades, ако иска да пробва нещо алтернативно може да потърси Айдън Мустафов във фб. Има и група там - Мултидисциплинарен подход срещу онкологични и автоимунни заболявания, чета че постоянно помага на хора и са много доволни от резултатите.
Предвид, че Слънце, Луна, У6 са във водни знаци си мисля, че би трябвало билки и всякакви отвари да дадат положителен резултат. Луната, по която са функционалните заболявания прави опозиция със Сатурн - може би има проблем с усвояването на определени храни, както и минерали, витамини и т.н. Има ли някаква наследственост на подобни заболявания в рода?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Натални карти
« Отговор #4127 -: Август 25, 2019, 11:24:55 pm »
Плутон управлява заключен знак в дома на здравето, по тази причина проблемът не е бил явен, а го има поне от 2г, когато по дирекция е достигнал наталното Слънце. Плутон се свързва с тумори, раци и видоизменения на тъкани и органи. Гърдите и опашната кост са по Слънце, като естествен у-л на Лъв, а понеже е в Скорпион, освен че е скрит проблем и трудно откриваем, което прави поставяне на диагноза трудно, може да са засегнати репродуктивни органи- яйчници, матка, ректума, дебело черво. СЛВ по дирекция на Слънце У4 в 6д показва съществено събитие, свързано с нейното здраве, дано не е края, че е млада жена, а и деца има. :(

akruks,
Толкова усмихнат и позитивен човек е и все се притеснява за синовете си, работи и не се оплаква.
Но да проблема го има от 2 години и все си мислиха че е нещо свързано с това, че работи на крак и поради тази причина я боли.
Дай Боже да не е най-лошото, защото не мога да си го помисля даже, просто не знам. Беше на сватбата ни и просто, нямам думи.  :(

fortunades, ако иска да пробва нещо алтернативно може да потърси Айдън Мустафов във фб. Има и група там - Мултидисциплинарен подход срещу онкологични и автоимунни заболявания, чета че постоянно помага на хора и са много доволни от резултатите.
Предвид, че Слънце, Луна, У6 са във водни знаци си мисля, че би трябвало билки и всякакви отвари да дадат положителен резултат. Луната, по която са функционалните заболявания прави опозиция със Сатурн - може би има проблем с усвояването на определени храни, както и минерали, витамини и т.н. Има ли някаква наследственост на подобни заболявания в рода?

romantica,
Ще и кажа ей сега, че тя си пада по такава медицина и такава алтернативна медицина.
И на мен ми стана интересно.  Ходила е при някакъв мъж, който и казал какви билки да пие, но нямам представа дали има наследствена предразположеност. Ще се видя с нея през седмицата и ще разбера още.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4128 -: Септември 22, 2019, 12:01:50 am »
Какво ще кажете за този стелиум в 7 дом прилагам карта ,дали е притеснително?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натални карти
« Отговор #4129 -: Септември 22, 2019, 09:41:06 am »
И да е притеснително какво ще направи? Ще го махне и ще вземе друго? :012:

Картите по-добре да са от астрокома и да се виждат планетите с градусите на знака, в който са.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4130 -: Септември 22, 2019, 03:08:24 pm »
Незнам защо не са излезли аспекти и градусите сега трябва да се вижда В двата сайта има разлика в планетното разпределение, в новата карта юпитер попада в 8 дом!?ще съм много благодарна ако погледнете.
« Последна редакция: Септември 23, 2019, 06:26:42 pm от Зуоки »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #4131 -: Септември 22, 2019, 07:42:29 pm »
Наскоро гледах една карта на мъж /ако може така да се нарече/, Слънце, Венера и Плутон на трон, Марс и Юпитер екзалтирали, Луната в уж добро състояние. Собственикът е изключително комплексиран, заучени пред огледалото пози и поведение, огромни претенции, които изобщо не отговарят нито на физиката, нито на социалния статус, нито на способностите.
Сега попаднах на подобна карта, с няколко дни разлика, тоест Луната е в друг знак. Мъжът е алкохолик, малко над трийсетте с опадали зъби, пие от сутринта, общ работник, наскоро преби бременната си приятелка, бебето се роди преждевременно, заради побоя и не беше ясно дали ще оцелее.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4132 -: Септември 22, 2019, 08:19:17 pm »
На този втория как трябва да му е ударена Луната ,за да се бъгне толкова от Лъв с Венера във Везни ?Първият тип ,въпреки че не трябва да сме предубедени  ;D мисля ,не бих го понесла и пет минути с тези планетни разположения ,направо ще ми дойде от вътре да го набия от  :012: Но пък звучи "типично ","астрологично книжовно"   ;D но вторият не е за вярване.. Какви аспекти имат Луната, Венера ,Меркурий и Марс ?Луната в кой знак е ,в 12 дом има ли нещо ?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #4133 -: Септември 22, 2019, 09:34:45 pm »
Първият и аз бих го ошляпала, не би било трудно. Поведението му е все едно е американски милярдер, с физика на супермен, а е смешен до безобразие.
На втория не му знам часа, Луната може да е във Водолей опозиция Слънце, или някъде из Риби, може да е в съвпад с Юпитер там, или ако е в началото квадрат със Сатурн. Като изключим това единствените напрегнати аспекти са квадрат Венера Марс, и квадрат Плутон Меркурий, иначе картата е пълна с тригони. Ама каквато и да е Луната с толко тригони и тронови/екзалтирали планети не очаквах такова пропадане.

Айде оня първият се е превъзбудил от екзалтациите, троновете и тригоните, и гледа в криво огледало, но вторият....
« Последна редакция: Септември 22, 2019, 09:38:26 pm от Satin »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4134 -: Септември 22, 2019, 09:55:33 pm »
Ако е в началото на Риби в каре със Сатурн, повече пасва със психологическото последствие .Квадрата на Плутон към Меркурия- кой знае в каква среда е израснaл и кой е изиграл ролите и прекършвал чувствата, ума, самочувствието от най-ранно детство.. С алкохола е търсил бягство, лек от болката, бил е фрустриран от дете и са го огънали .Това е само вероятност де. 

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #4135 -: Септември 22, 2019, 10:16:13 pm »
Е колкото и кофти детство да си имал с толкова силни планети се предполага /клиширано и на пръв поглед/, че трябва да имаш добра съдба.
Съсед е, но не съм много наясно със средата в тях. Има по-голям брат, той също не е нещо особено, но мисля, че не изглежда толкова пропаднал.

Във фейсбук, от където видях датата, пише някакъв час на раждане, но дали е верен, не знам. Ако предположим, че е реален, а не просто така, е с асц във Везни и тронов У1 в 1-ви дом /ако е там наистина, повече никва астрология  ;D този не се къпе вероятно със седмици, а дрехите никакъв шанс да се изперат или сменят/
А преди малко нямах картата под ръка, карах по спомен, Слънцето е в някакъв уж квадрат със Сатурн, но в различни знаци, които са от един триплицитет, Марс в Козирог е в съвпад с Нептун в терма на Юпитер (а той в терма на Марс), тук тригоните са дефицитни, били са в първата карта, 5 дни е разликата /ама пак не са ми основателни причини, за такъв абсолютен провал/.

п.п. Баща му мисля, че също е алкохолик, но пък моя е наркоман... нито пия алкохол, нито взимам наркотици, въпреки Слънцето ми 
« Последна редакция: Септември 22, 2019, 10:18:55 pm от Satin »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натални карти
« Отговор #4136 -: Септември 23, 2019, 09:23:08 am »
Честно казано везните според мен не са големи чистници по една проста причина - силното влияние на венера води до мързел. Това да не ви е сатурн да те ръчка със сърпа, че не струваш и да се мъчиш всякак да си социално приет. Венера не си дава зор, гледам го при колежката с луна в телец и венера във везни - бавно, мързеливо, все удобство се търси...и не блести от чистота меко казано.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #4137 -: Септември 23, 2019, 12:29:17 pm »
Да, Венера води до мързел, знам го от опит това :)

Не за първи път виждам карти, които уж са супер, куп силни планети, леки аспекти и резултата реално е покъртителен и не е за вярване  :)
Вторият се е пуснал по най-лесното съпротивление, първият му е криво огледалото, то направо гротесктна картинка, гледам го и премигвам на парцали, като видях картата бях в шок ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4138 -: Септември 23, 2019, 10:43:15 pm »
Честно казано везните според мен не са големи чистници по една проста причина - силното влияние на венера води до мързел. Това да не ви е сатурн да те ръчка със сърпа, че не струваш и да се мъчиш всякак да си социално приет. Венера не си дава зор, гледам го при колежката с луна в телец и венера във везни - бавно, мързеливо, все удобство
абе цял живот чистя - на майка ди, на мъжа си, на децата, сега и на внука, ама щом казваш, че не сме чистници везните, тъй да бъде :)

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4139 -: Септември 24, 2019, 08:57:57 am »
И аз познавам Везни които са много педантичен на тема чистота и такива деви които са мега мизерни както и в другата крайност!