Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Сафо - Днес в 05:54:03 pm »
Х ли звънна по телефона.Телефонът е чужд,просто аз го вдигнах.
2
Астрология / Re: Събития и транзити
« Последна публикация от greg07 - Днес в 05:46:10 pm »
Солара е много хубав според мен , но има време още 8 месеца, понякога събитията може да се случат и към края на Соларната година
3
« Последна публикация от Сафо - Днес в 04:22:13 pm »
Днес бях на assessment и ми дадоха много негативен feedback, изключително съм усърден , прецизен в работата си, но не умея да убеждавам хората и да съм видим за околните и не съм подходящ за позицията. Много ме заболя , всички около мен и в личния живот , казват , че съм невидим за тях :( Сряза ме като с нож направо тази оценка...

Проблема е, че от всички около мен го чувам ... че не се забелязвам и не съм добре приет заради това ...Транзитите за деня Марс точен съвпад върха на 8-ми дом. Сатурн стационарен (тежката дума на Сатурн), Слънце/Уран точен тригон Десцедент и квадрат натален Юпитер
Цикъл Венера/Уран секстил Ац. тригон Дц.Цикъл Слънце/Уран също задейства тези точки.Имаш водолейски меркурий упр.асц,което е прекрасно,защото си различен,нестандартен,иновативен,Луната в дева обаче е вътрешно несигурна и това се забелязва/усеща от околните.Транзитен Сатурн в 7дом и за мен беше голямо изпитание,ограничих много контакти,а други се разграничиха от мен.Роднини,некръвни ,ме потресоха с изказвания ,че заниманията с астрология са "дяволска работа".Прекратих всички връзки,които ме изтощават психически и вече се чувствам много по-добре.Разбрах,че "всеки сам си носи кръста"и че е по-добре да ме мразят,отколкото да ме съжаляват.Нептун е в твоя 10 дом опозиция Луна,Плутон в 8 ,Сатурн в 7дом .Разгледай солара хубаво,кое къде попада сега,след това лунарите напред,месец след месец и ще разбереш какво,или кое пречи/задържа точно сега.Колелото се върти....... :)     Всъщност сега видях,че тази година си навършил 33 години(Христова възраст) ,това е много важна година ,която определя голям следващ период от твоя живот.Осите са на същите места,както при раждането ти.Нептун в натала ти е точен квадрат МЦ/ИЦ.
4
« Последна публикация от starinthenightsky - Днес в 02:57:46 pm »
Грег, самочувствието е на база вътрешното усещане за ценност. Друг освен теб не може да ти го изгради. Ако то ти куца все едно като ходиш на интервюта или срещи с гаджета, си с табелка - съмнявам се и не вярвам сам в своите качества, кадърност -  лични и професионални. Кой работодател ще ти повери някаква работа в сферата на финансите, ако не е сигурен, от това, което ти излъчваш като вътрешна себеоценка за личните ти активи, че може да му я свършиш добре и качествено.

Ти ако си шефа, ще повериш ли на някой, дето мънка, примерно 100 000лв да ги управлява?

:08:
Основното е че ти не си убеден в това. Това няма нищо ама нищо общо с перчене. Самочувствие означава да можеш да отстояваш и да си наясно и да държиш на собствената си ценност, способности, уникалност. Да знаеш какво можеш и какво не.  Да използваш максимално и да се опиташ да извлечеш дивиденти от наличното, а не да се омаловажаваш себе си, заради нещо, което не ти е присъщо.
5
« Последна публикация от Сафо - Днес в 01:24:34 pm »
Да, така е Сафо. Само че не се ли смята когато Луната напуска знака къде ще се намира Слънцето?
Да дам ОВ - човекът, от който очакваше мъжа ми да вземе пари му е дал и успяхме да си го платим още вчера  :) Той беше последната ни възможност. Акрукс, а иначе Нептун като У8 за мен може би се е проявил, защото предтекста на майка ми беше измислица и при желание можеше да ми даде.
Много ви благодаря  :38:
Така....".Ще си платим ли тока днес?" Понеже въпросът е в мн.число,аз гледам Слънцето като упр.и на теб и на мъжа ти.То е в разходящ съвпад с Уран,което не предполага Днес,а,това,че се интересуваш от ток.Гледах у2 ви дом,меркурий,Луната има разх.аспект към него.Пак,Не.    7дом,е електрото.К7 секстил Меркурий обаче(парите ви),квадрат Сатурн(трудна работа).
6
« Последна публикация от Lilla - Днес в 01:23:10 pm »
Тогава не виждам защо трябва да се перчиш, ако твоята работа е свързана повече с аналитична и мисловна  дейност, отколкото с директни продажби или мениджърска/ръководна позиция.

А пък тия с голямото самочувствие и дето излишно се перчат, съм виждала как на практика не умеят нищо и трудно се обучават дори за елементарни, съвсем рутинни неща. Имах такава Лъвица със Слънце в съвпад с Марс и стрелешка Луна в тригон към тях. Пълна нула. И не просто нула – нула с минус. Но нали се сещате – със самочувствие на огромен капацитет и само за това говореше.  :043:
7
« Последна публикация от greg07 - Днес в 01:12:18 pm »
Аз работя като финансист по принцип, правя финансови анализи за компании , не им продавам финансови продукти. Ще видим , добре, че идва този квадрат на Сатурн към Венера/Марс, но интересното е , че едно събитие , за да дойде, трябва планетите да си минат три пъти през точните съвпади ...
8
« Последна публикация от irko_birko - Днес в 12:56:50 pm »
Въпросът ти беше за ДНЕС.

Да, така е Сафо. Само че не се ли смята когато Луната напуска знака къде ще се намира Слънцето?
Да дам ОВ - човекът, от който очакваше мъжа ми да вземе пари му е дал и успяхме да си го платим още вчера  :) Той беше последната ни възможност. Акрукс, а иначе Нептун като У8 за мен може би се е проявил, защото предтекста на майка ми беше измислица и при желание можеше да ми даде.
Много ви благодаря  :38:
9
« Последна публикация от Lilla - Днес в 12:56:32 pm »
Днес съм болен с болки в стомаха , гърлото , температура , но нормално след вчерашната случка.

Я виж ти с твоята Луна как веднага се соматизират външните и вътрешни преживявания. И аз съм подобен случай, но наистина трябва да е нещо, което да ме е докоснало силно, че да резултира във физически симптоми.

В Дашамша имаш Кету в знака на Лагна, при това в Рак. И Сатурн във 2 дом в опозиция към няколко планети в 8ми, включая Луната. Наистина увереността и правилната самооценка са качества, от които имаш нужда, за да бъдеш успешен в кариерата. Но мисля, че от теб би излязъл много добър финансов съветник, застрахователен посредник. Просто не ти е дадено да "блестиш". И по-добре така, отколкото с фалшив блясък. Залагай на качествата, които имаш, и работи в посока на повече увереност. За агресивен, наперен търговец наистина не виждам качества. Но имаш силни страни, използвай ги. Повече ми се виждаш подходящ не за масови продажби, а за работа с индивидуални клиенти. Там, където особено се ценят такива качества като дискретност и прецизност. Например би могъл да заложиш на определена група клиенти и да им бъдеш съветник в избора на най-подходящия портфейл с финансови инструменти и инвестиционни решения. Залагай на личното, индивидуалното.

10
« Последна публикация от greg07 - Днес в 12:41:18 pm »
Имам приятели , миналата година с транзитен квадрат Сатурн към Слънце ,нищо им нямаше , пей сърце, при мен всеки транзит хубав или лош се усеща значимо. Цялата случка вчера беше едно отрезвяване , но няма да се откажа , продължавам да се боря и това е! Наистина беше хубаво , че поне HR момичето ми обясни защо не съм подходящ.

Иначе преди няколко дни се чудех Хирон секстил Юпитер, кво дава, ми ето го дори и при хубави аспекти, Хирон си дава болка и това е, там лабаво няма.

Лили, потенциала е в мен , но трябва да излъжа моята Девешка луна, да го пусне този потенциал. Какватo и възможност дойде Луната ми в Дева , размахва строго пръст и казва не е за теб, остави го! Дано Сатурн тригон Луна скоро я постави на място тази моя луна :)

Днес съм болен с болки в стомаха , гърлото , температура , но нормално след вчерашната случка.
Страници: [1] 2 3 ... 10