Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от Papy - Днес в 10:26:44 am »
Квадратът със слънце е последен мажорен аспект и дава отговор “не”, а има и предстоящ секстил луна/сатурн, у1 и у6 нямат отношение, така че-едва ли
2
Астрология / Re: Взаимна рецепция
« Последна публикация от maimunka365 - Днес в 08:49:06 am »
Благодаря, Сафо!
3
« Последна публикация от Сафо - Днес в 08:08:59 am »
Сафо, как стигна до заключението за интерес към извънземен разум, археология? Интересно ми е, защото познавам човек, който е като обсебен на тази тема, но не дразнещо. По скоро е любознателност. Понякога ме шокира с някои негови открития за човечеството. Чете много окултната литература, но без астрология. Вероятно, ако се захване с нея бързо ще я схване. Има взаимна рецепция на Марс/Венера/Юпитер. Съответно Юпитер в Овен, 8д , Марс-Везни, 2д,  Венера- Стрелец, 3д.
Луна/Хирон- 10д, Близнаци опозиция Сатурн/Уран. Слънце/Плутон в Скорпион, част от стелиум във втори дом.
Луна у12,мунд.господар на рак,знак,който се свързва с корените,произхода,археология,миналото,края/началото.Луната е във водолей ,знак ,който се свързва с астрология,астрономия,извънземни и т.н.Луната е съвпад Меркурий -умът е насочен към всичко по водолей и емоционално обвързан с произхода по Луна.
4
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от Veselin - Днес в 06:59:33 am »
Един приятел ми каза, че е болен от варицела, а ние миналата седмица се виждахме и може да съм се заразил. Майка ми не помни дали съм я изкарал като малък. Има ли опасност да съм се заразил от варицела?
Това, че Луната ще направи квадрат със Слънцето  У1 значи ли, че може и да съм се заразил? Засега имам лека настинка, но това е защото излизах да карам преди два дена в големия вятър.
5
« Последна публикация от Сафо - Днес в 05:19:04 am »
Тагетес,Уран спря стационарен в 28* овен квадрат на твоята Венера,ти си разбрал/видял нещо.
6
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от _perla_ - декември 13, 2018, 11:25:39 pm »
Правилно го усещаш, възхищава ти се, има потенциал за връзка между вас.

Благодаря и на теб Акрукс  :) Значи все пак женската ми интуиция не ме е подлъгала. А, иначе не дава вид да е така, прави се на приятно разсеян, обаче го хванах скришничко, скришничко да ме наблюдава. Ще поживеем ще видим  :)
Сега се сетих че имам да ти давам ОВ за един стар хорар. Като имам малко повече време ще ти сложа и картата.
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от _perla_ - декември 13, 2018, 11:14:32 pm »
Мисля, че те харесва, да. Картата е от края на Ноември и би трябвало досега да сте показали симпатии един към друг по един или друг начин.

Благодаря ти Радост  :) За сега не сме си показали симпатии, рядко се виждаме.
8
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от maimunka365 - декември 13, 2018, 10:57:24 pm »
На мен ми се струва, че този вид СД е различен от тези, които съм чела, но може и да са точно тези. Въпреки че четох, че са различни видове. Има толкова много методи за предсказване, но и различни видове символични техники.  Обърках се много явно.  :012:
В ел.книгата на М. Левин са обяснени по един начин с едни таблици, при Чарлз Картър по друг начин с други таблици и мярки, но видях само малка част от неговото изследване. Мисля че има разлика в точността, но ми е трудно да сравня все още. Прочетох че Чарлз Картър е създал този метод чрез дългогодишни изследвания.
9
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от fortunades - декември 13, 2018, 10:35:09 pm »
fortunades, ако искаш да разбереш, например, за 34 си годишна какъв и къде ще е акцента, според това кои планети и точки как са аспектирани, прибавяш 34 към градусите на наталните си планети и така за всяка вълнуващата те предходна  или следваща възрастова година.
Например, имаш натална Венера на 23 * Дева + 34=27 * Везни или на 34 г  Венера си я директирала до 27 *Везни и ако имаш планети или точки в 27 *, значи е заложено да има събитие по темите, които са активирани. Така символично може да директираш всяка куспида, планета от наталната си карта. Това е т.нар. символична дирекция, "градус- година", ако става въпрос за него, но този метод за да сработи  е нужно да е точен часът на раждане.
Рени,
Благодаря ти.
Утре,ще се опитам да пусна книгата, защото е много по-различна от този вид дирекции. Има и таблици с разяснения.
Иначе до сега, не съм успявала да го разбера по този начин, докато не ми го обясни.
Абе знам си аз- трябва си ми курс...
10
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Veselin - декември 13, 2018, 10:27:52 pm »
Не.Слънце у2 дом квадрат Марс.Меркурий ретрограден.Луна опозиция Уран.И Меркурий и Уран управляват техниката,компютрите.Луната е без курс,нищо повече от това което знеш вече,няма да се случи.Тоест,лаптопът е повреден и е за ремонт.
Оправиха ми лаптопа, засега работи. Дано не се разваля скоро!
Страници: [1] 2 3 ... 10