Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от veleff - Днес в 09:13:17 am »
Благодаря, akruks ! В 99% си точна. :72:
2
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от MYSTIC.04.20 - Днес в 04:06:31 am »
Добър вечер, мили дами! Това е моята натална карта, композирам музика и съм изпратил демо записи в една холандска звукозаписна компания. Изпратих демото на 6 март тази година и вече трябваше да съм получил отговор ( положителен,дали ми одобряват музиката и да я издадат или отрицателен ), а още никакъв имейл не съм получил и ми се струва, че има нещо нередно в тази звукозаписна компания. Не съм много наясно с астрологията, но съм чувал за транзити, прогресии, скоро ще има ли ? направо дата да ми кажете ( кога ще получа отговор от тях ) - или кога е най-доброто време изпращам отново музиката си на тази звукозаписна компания за сигурно 20 път ? да ги натискам ли още или да им тегля една ? :banghead:
3
« Последна публикация от 666 - март 25, 2019, 06:06:36 pm »
akruks, точно това е идеята. Лошото е, че е за много сериозен ремонт и можем да му взимаме нисък наем, защото е в краен квартал и то малка площ. И ние мислехме, че няма да се върне добра печалба и май се отлазваме... Благодаря!
4
Аз използвам личко Solar Fire 9.
Ако някой иска да я свали ето линк http://p30download.me/solar-fire-v9-0-25-software-astronomy-download/
5
« Последна публикация от akruks - март 25, 2019, 05:47:18 pm »
ОВ-преместиха колежката в друга сграда.  Т.е. няма проблем вече.
Благодаря за ОВ!
а за теб нещата в работната среда ще се нормализират в крайна сметка- Луна У6 с последен аспект секстил Уран У1
6
« Последна публикация от akruks - март 25, 2019, 05:41:20 pm »
Та, ако е в кокетен квартал и хубава кооперация - смело напред. Някой ' Бронкс, Бруклин, Хаарлем' - подминете и чакайте нещо по-достойно.
Доколкото разбирам, искат да го купят, за да го дават под наем, понеже се продава изгодно и действително картата показва това, също и това, че не е проблем да се купи от финансова гледна точка, но после ще се похарчат пари за ремонт и няма да се печели от апартамента достатъчно, за да се възвърнат вложените средства и да има някаква печалба отгоре, това е моето виждане по въпроса.
7
Астрология / Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Последна публикация от akruks - март 25, 2019, 05:31:04 pm »
Значи всеки е способен да "роди нещо" независимо от заложеното стига да е налице "влажно-топличката" среда в някакъв  си период ?!? :)
Това във връзка с моя последен коментар ли е? Под "независимо от даденостите" имах предвид, че на някоя е заложено да има деца, че нали темата е за това, но не е дошло времето, въпреки упоритите действия от страна на натива, и не е нужно само "влажно-топличка среда", да не би да сади гъби, а и за гъбите няма как да насади отровни, а да очаква после да бере ядливи, нужен е подходящия мицел за посев  :)
8
« Последна публикация от tagetes - март 25, 2019, 04:01:33 pm »
След смъртта на баща ми и дядо ми продадох дома си, в който живях 34 г. Беше на много хубаво място. Апетитен апартамент. Чакаше се кой ще се маха, изчезва, умира, продава, наследява и др.
Сега съм на място където няма интерес, общите части са много зле, на високо, магистрала минава на 30 м, лятото пече все едно е Сахара, зимата е ветровит гълабарник и т.н.
Та, ако е в кокетен квартал и хубава кооперация - смело напред. Някой ' Бронкс, Бруклин, Хаарлем' - подминете и чакайте нещо по-достойно.   
9
Астрология / Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Последна публикация от Рени - март 25, 2019, 03:38:09 pm »
Значи всеки е способен да "роди нещо" независимо от заложеното стига да е налице "влажно-топличката" среда в някакъв  си период ?!? :)
10
« Последна публикация от veleff - март 25, 2019, 03:27:35 pm »
Благодаря, delphin. Дано си права. Ако настъпят промени ще се постарая да дам ОВ.

ОВ-преместиха колежката в друга сграда. Някой от шефовете му е направило впечатление нещо, и ... така не се виждаме и чуваме. Т.е. няма проблем вече.
Страници: [1] 2 3 ... 10