Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Карти на известни личности
« Последна публикация от a.l.e.n.a - Днес в 01:12:58 am »
Четох биографичната книга на Шарлопов, писана, докато е бил жив от Светослава Рудолф. В нея споменава и часа си на раждане. Реших да метна едно око, тъй като вече е и покойник. Има опозиция Марс-Сатурн върху нодалната ос - Марс в съвпад със СЛВ, Сатурн с ЮЛВ. АС - Лъв - на 29 градус. Часът не е ректифициран, но поради неочакваната смъсрт (в книгата споделя, че е от семейство на дълголетници, и е очаквал и той да преживее дълго) - погледнах затъмненията преди да си отиде -  СЗ на асцендента.

Ако на някой му е интересно - 14.10.1962. 02:00 Бургас.
2
Астрология / Re: Ретроградна Венера
« Последна публикация от greg07 - Днес в 12:01:35 am »
Мен също ме удари мундо-квадрата Марс-Уран, макар да нямам в тези градуси нищо, така ми изби баланса понеделник вечерта и се разревах на глас, че искам да си ходя вкъщи, а по ръцете и краката ми все едно ток бяха пуснали, няколко дни след това усещах мравучкане, презаверих си билета да се прибирам в сряда, в крайна сметка дъщерята не ме откара до близкия град, откъдето минава автобуса и билета ми изгоря :)
Акрукс , а ти къде си сега?
3
Лунации / Re: Пълнолуние 25септ.2018г
« Последна публикация от delphin - септември 23, 2018, 10:46:35 pm »
Колко мило, Стреличка, благодаря ти за топлото посрещане!  :38:
4
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Смях
« Последна публикация от Veselin - септември 23, 2018, 10:12:16 pm »
5
Лунации / Re: Пълнолуние 25септ.2018г
« Последна публикация от strelicka - септември 23, 2018, 09:47:40 pm »
Оста на пълнолунието влиза и в конфигурация Кола/Каруца/ с нодалната ос, която ще бъде като щит, подкрепа в преодоляване на напрежението чрез дисциплина и осъзнатост. Доста интересна звздна конфигурация се заформя на небето през това пълнолуние.

Делфи, хубаво е да се завръщат тези,който харесваш и те зареждат позитивно :38:
6
Астрология / Re: Ретроградна Венера
« Последна публикация от akruks - септември 23, 2018, 09:42:41 pm »
Във вторник ще отида на лекар ... много ми е зле :( здрав съм физически , но психиката ми се срина , като с нож и точно сега когато всичко в живота ми се нареди , всички чувства и емоции , които съм потискал така ме удариха с обратна сила ... имам чувството , че това е края :( Вътрешно се боря за всеки грам надежда ,топлина , всичко все едно , че си е заминало от живота ми няма го ... тялото ми трепери , без да съм болен ...

Много ви благодаря Акрукс и Делфин :)
Мен също ме удари мундо-квадрата Марс-Уран, макар да нямам в тези градуси нищо, така ми изби баланса понеделник вечерта и се разревах на глас, че искам да си ходя вкъщи, а по ръцете и краката ми все едно ток бяха пуснали, няколко дни след това усещах мравучкане, презаверих си билета да се прибирам в сряда, в крайна сметка дъщерята не ме откара до близкия град, откъдето минава автобуса и билета ми изгоря :)
7
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Ретро парти
« Последна публикация от Veselin - септември 23, 2018, 09:41:12 pm »
8
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Veselin - септември 23, 2018, 09:35:04 pm »
да, ще го продадеш
Защо не пуснеш снимка с обяви и във фейсбук групите за тази цел, като Продавалник-Пловдив и подобни?
Благодаря, Акрукс!
Ще пробвам и там, не се бях сетил за това.
9
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от akruks - септември 23, 2018, 09:33:05 pm »
Пуснах в olx едното си колело за продажба. Ще успея ли да го продам до към средата на октомври?
да, ще го продадеш
Защо не пуснеш снимка с обяви и във фейсбук групите за тази цел, като Продавалник-Пловдив и подобни?
10
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Ретро парти
« Последна публикация от Veselin - септември 23, 2018, 09:25:43 pm »
Страници: [1] 2 3 ... 10