Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 16, 2024, 12:41:38 pm »
Акрукс,картата на пролетно равноденствие е в сила до следващото пролетно .По нея астролозите тълкуват годината
Не се дърлям и какво да ти казвам в очите,че не те разбирам?
Не си права в случая и аз си отстоявам позицията .Това е .Ясно и просто.
Нищо не може да се "отработва",така че,каквото-такова.Ако се интересуваш от лунацията върху моя Уран в 5ти дом,при сина ми има събития. :)
92
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 16, 2024, 12:36:47 pm »
Рени,защото използваш изрази "достойно","нищо",подло" и т.н.Примерът с Хитлер е точен,и да ,натив със силна планета ,може да прави каквото си поиска,но това не прави натива почтен,достоен,искрен.
Дадох примера и с мързеливата ,смръдлива и бездейна жена,която има силни есенциални планети.
93
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 12:19:45 pm »
Много ли кофти година ме чака...  ???
Каква година те очаква няма как да се каже тук в един коментар.

Най-общо казано акцент ще са темите по 8д (данъци, дългове, наследства, парите на партньора) и по 3д. – общуване (засилена комуникация), пътуване, братя/сестри/братовчеди/съседи, както и обучение от рода на курсове, кореспонденция, писане, ако се занимаваш с това.
94
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 12:06:19 pm »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
Рени, за някои картата на пролетно равноденствие е годишна, за други картата на Новолунието в Овен, за трети Новолунието във Водолей (китайската нова година), аз например съм правила и разглеждала карта за настъпването на Нова година, с координати на столицата, може да се провери дали е показала за цяла една година случилото се (едва ли). 
95
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 11:58:39 am »
Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.
96
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 11:56:27 am »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
97
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 11:49:26 am »
Акрукс,сезонната карта само за пролетта ли е в действие?
Ти си с няколко тронови планети,вероятно си права според астрологията. :)
Тогава какъв е смисълът да се правят и разглеждат карти за Лято, Есен и Зима? Ще си гледаме пролетната за всички сезони  :)
Това с планети на трон не разбрах защо го споменаваш. Марс при теб също е на трон по знак, а имаш и Венера в екзалтация, аз нямам нито една планета в екзалтация, а Слънцето ми е в падение. И с астрология съм започнала да се занимавам миналия век, преди да го има интернет, за да опозная по-добре себе си, да разбера защо ми се случва това, което се случва (не го пожелавам на никого!!), а не да се правя на "топ астролог" (последното е вестникарски жаргон, с което нямам нищо общо защото не списвам вестници).
Така ли си отработваш Лунното затъмнение върху Уран У10, като се дърлиш в астрофорума като махленска клюкарка? Ако имаш нещо да ми казваш, ела ми го кажи в очите (в твоя град съм все още).
98
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 11:36:25 am »
qwe, детето какво иска да спортува ? Харесва ли му шахаът като занимание ?
99
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от qwe - Април 16, 2024, 11:20:31 am »
Здравейте , качвам тук наталната карта на синът ми във връзка със съседна тема Общи хорари и въпросът ми свързан с тренировките му по шах . Може би тук ще се види към кои спортове/ занимания има потенциал .Засега нещата които го вълнуват са шах, плуване , рисуване , футбол ( малко) . Предмети в училище засега няма някой предмет който се откроява , няма затруднения в  училище.
Благодаря на отзовалите се .
qwe,разгледай картите на известни шахматисти.Шахът е стратегическа игра,трябва силен Сатурн според мен.Тук упр.на 5ти дом(спорт)е Марс,който е в близнаци(двоен знак)и е малефик в дневна карта.Ъглов е ,което показва някаква изява на натива.Шахът не е нито по Овен,нито по близнаци,това са бързи,мъжки,сприхави знаци,нетърпеливи.Спортът трябва да е свързан с бързина,скорост,пъргавост ,гъвкавост и т.н.Нещо като мотоциклетизъм,бойни изкуства.
Благодаря Сафо за коментара.
100
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 10:27:29 am »
При Хитлер е в партилен съвпад с Марс, който по сидерал минава в овен. Както и да го гледаш, по тропикал в съвпад със слаб Марс, по сидерал в падение, все е зле.

Тъкмо защото Марс е слаб, няма как толкова да й навреди, още повече, че той е в нейните условия. Венера е доминирана от Юпитер, Вечерница и ако картата е нощна, е в секта. Слабостите, тук се изразяват в това че, натива честоможе да  изпада в крайности, от близостта с малефик, ретроградна, да има скрити мотиви по нейните аналогии и вероятна да е или готова да се скрие. Да е объркан по отношение на сексуалност, желания. И все пак, Венера в Телец  си е у дома, може да прави каквото си иска и както си иска, защото се чувства компетентна .
Страници: 1 ... 8 9 [10]