Автор Тема: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.  (Прочетена 6784 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« -: Юли 27, 2017, 07:33:41 pm »
Тъй и тъй построих картата от любопитство, а картата е идеална за море и сценични изяви в областта на изкуствата- Пълнолуние съвпад с Нептун в 5д. :)
Юпитер в 1д. е в непосредствена близост с АСЦ, който съвпада с моята Венера- тъкмо ще проверя дали оказва влияние АСЦ на лунацията в съвпад с лична планета.
6-ти септември е почивен ден, тъй като е национален празник- Съединението на България.

У дома този ден се отбелязваше и по друг повод- майка и татко са се разписали на тази дата, и са консумирали любовта си за пръв път.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #1 -: Юли 27, 2017, 08:10:13 pm »
Меркурий точно в знака и градуса на затъмнението...това не не ми харесва  плюс таото със сатурн.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #2 -: Юли 27, 2017, 11:46:47 pm »
6дом, тригон плутон ,У 3   -  това пътуване ли ще е ?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #3 -: Юли 28, 2017, 12:10:54 am »
При мен на АС от към 12 дом + нептунунова квадратура и в тригон с нат.Меркурий. Сатурн на МС ...

Планираме ходене до Гърция с децата, колебаем се дали да е в дните преди 6 септември или след това :) . След пълнолунието Венера ще съвпадне с Луната ми У5 в 6 дом и започва нов цикъл Марс/Меркурий  в Дева. Изглежда добре :) Ще имам първокласник и "ученик" в 1 група на детската градина :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #4 -: Август 02, 2017, 06:09:52 pm »
Почти повтаря картата ми. Надявам се да ми е любовно, но май по-скоро ще е ядно-любовно.
Лунация в секстил с Венерата ми в опозиция на Слънцето на приятеля ми.
Транзитна Венера квадратира наталната ми.
Тр Юпитер е в секстил с Нептуна ми.
Тр Уран е в точен тригон с Марса ми, върху който е Меркурий.
Тр Марс е върху Юпитера ми.
« Последна редакция: Август 24, 2017, 08:50:25 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #5 -: Август 16, 2017, 05:08:57 pm »
Повтаря и моята натална с разлика от около 2гр., а пък Юпитер /У3 и съУ5,6/ ще премине върху АЦ.
Имам петодомни очаквания + положителния аспект с У2  - ако има и финансова полза, още по-добре!
« Последна редакция: Август 16, 2017, 05:10:47 pm от Desire »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #6 -: Септември 05, 2017, 12:04:27 am »
Добре, че излязох на терасата да видя , че наближава Пълнолуние.
Интересно, на градус от МС, АЦ на Пълнолунието на моя К5, а в същия ден тр. Юпитер У6 е в точен тригон със Слънцето ми У3.
Ако онова ми очакване за обаждането във връзка с работа се оправдае, ще призная лунациите. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #7 -: Септември 05, 2017, 11:42:01 pm »
Лунацията е в квадратура от Слънцето ми и Сатурн. Какво ли би могла да ми донесе?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #8 -: Септември 06, 2017, 01:04:56 pm »
Лунацията е в квадратура от Слънцето ми и Сатурн. Какво ли би могла да ми донесе?

Зависи. Сатурн и слънцето в съвпад ли са или в опозиция? Коя от двете планети е в стрелец?

 В първия случай лунацията прави тао квадратура, във втория - голям кръст. Орбисът колко е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #9 -: Септември 06, 2017, 01:58:17 pm »
Зависи. Сатурн и слънцето в съвпад ли са или в опозиция? Коя от двете планети е в стрелец?

 В първия случай лунацията прави тао квадратура, във втория - голям кръст. Орбисът колко е?

Слънцето и Сатурн са в Близнаци.

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #10 -: Септември 07, 2017, 11:35:53 am »
Пълнолунието беше във 2Д. Изникнаха неочаквани финансови въпроси за разрешаване свързани с бивш работодател. Луната прави куинконс с двамата У на 2Д - Уран и Сатурн . На това го отдавам. Не знам как отчитате този аспект. Чета за него - някои го смятат за минорен, други за мажорен. В случая го смятам, че ме върна към стара ситуация, но с нов фокус.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #11 -: Септември 07, 2017, 12:13:58 pm »
Слънцето и Сатурн са в Близнаци.

Значи транзитния сатурн ти ги е опозирал преди няколко месеца, ситуация, която изисква действие от твоя страна, свързана с началник, съпруг, баща или твоето социално положение. Опозиция на тр. сатурн към слънцето сес вързва с професионална преориентация. Друг въпрос е, че по същото време ти тече и урановата опизиция.

Не си написала дом на лунацията, нито орбисът за който попитах.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #12 -: Септември 07, 2017, 12:20:41 pm »
Пълнолунието беше във 2Д. Изникнаха неочаквани финансови въпроси за разрешаване свързани с бивш работодател. Луната прави куинконс с двамата У на 2Д - Уран и Сатурн . На това го отдавам. Не знам как отчитате този аспект. Чета за него - някои го смятат за минорен, други за мажорен. В случая го смятам, че ме върна към стара ситуация, но с нов фокус.
Куинконс е минорен аспект, а когато е с малефик влиянието му е неблагоприятно, както и в случая.

При мен това Пълнолуние е точно на ДСЦ, с една минута разлика от него, което го прави малко повече шестодомно, в точен тригон е с Марс У3, У8/Нептун У7 в 3д и в опозиция с Плутон У3, ами снощи новата приятелка на моя племенник ме атакува с неприятни писаници, момичето и то с претенции за къщата на моите родители, аман! Блокирах я, но още треперя от възмущение, как може да има толкова нагли хора по тази земя?!  ::) това Пълнолуние е в квадрат с нейния Марс в Близнаци

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #13 -: Септември 08, 2017, 09:59:40 pm »
Наглостта е водеща и отваря доста вратички в живота. В това вече съм се убедила неведнъж. А въпросната още не му е съпруга и вече го мисли имота. Някаква притурка, по 33та съребрена линия. Всъщност и това е една от характерните черти на жените притурки, дето с нищо не са допринесли.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #14 -: Септември 08, 2017, 10:28:38 pm »
Толкова е нагло и гнусно , но има хора на които им е дадено да вземат чуждите имоти.
Има и такива , които без да са вложили стотинка получават огромни дялове и една бонбона не черпят . Колко познато и потресаващо гнусно.

Карма , вероятно работят 8-ми и 12-ти дом. 8-ми на кризите , а 12-ти на загубите.