Автор Тема: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.  (Прочетена 6294 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #15 -: Септември 09, 2017, 08:26:50 am »
при мен пълнолунието в 7 дом/второто дете/ в опозе на марс У8 /уран,У8 е 2 от 7 дом /дъщеря ми /-ме изненада с подарък ,тя ми  купи  спортно черно яке,бяхме в мол парадайс ,да купим на бебката, по -топли есенни дрешки и в един магазин ,от три останали якета на 50% намалени, едното беше моя номер  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #16 -: Септември 09, 2017, 06:52:06 pm »
при мен пълнолунието в 7 дом/второто дете/ в опозе на марс У8 /уран,У8 е 2 от 7 дом /дъщеря ми /-ме изненада с подарък ,тя ми  купи  спортно черно яке,бяхме в мол парадайс ,да купим на бебката, по -топли есенни дрешки и в един магазин ,от три останали якета на 50% намалени, едното беше моя номер  :)
Честито и със здраве да го носиш!
Но коженото яке е по Венера, която при теб е в тригон с Пълнолунието в 7д.  Венера У2 за теб, У3 за дъщеря ти- напазарувала ти е подарък  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #17 -: Септември 13, 2017, 04:20:27 pm »
Добре, че излязох на терасата да видя , че наближава Пълнолуние.
Интересно, на градус от МС, АЦ на Пълнолунието на моя К5, а в същия ден тр. Юпитер У6 е в точен тригон със Слънцето ми У3.
Ако онова ми очакване за обаждането във връзка с работа се оправдае, ще призная лунациите. :57:
Наистина вчера ми се обадиха за ново работно място, но толкова много се мотаха и правеха разни гимнастики с жената, която го освобождава, че отказах.
Много закъсняха , пък аз бързо губя интерес и търпение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #18 -: Септември 14, 2017, 12:16:19 pm »
Меркурий точно в знака и градуса на затъмнението...това не не ми харесва  плюс таото със сатурн.

Тери, има ли прояви на " това не ми харесва", вече фазата е последна четвърт, а Меркурий влезе в Дева отново да направи опозиция с Нептун, но вече от 'другата страна" , от изток ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #19 -: Септември 14, 2017, 02:42:28 pm »
Лично за мен няма. Но малко ли са разрушенията от ураганите на Карибите? Островните държави са унищожени в голяма степен.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 6-ти септември 2017г.
« Отговор #20 -: Септември 14, 2017, 09:09:07 pm »
Отново на линия след лекциите.
Пълнолунието ми е в седми дом и образува тригон с ИЦ - лекувах взаимоотношенията с другите. Но промяната започна вътре от мен и това донесе положителни промени навън. Направих нещо ново за мен и съм на път да преодолея един от страховете си. ( чувството беше невероятно!!! )
Страхотен месец!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."