Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 127594 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #540 -: Май 03, 2018, 11:23:24 am »
Пак полемика. А на мен вече ми е все едно.
Това е, някои светят и без да се напъват. Дори от дивана.  :57:

Рару, аз те разбирам прекрасно. Много е удобно да спиш с отворени очи, особено когато това ти изнася.

Вероятно е обществена тайна, че два астрологични форуми бяха създадени с интригантски прийоми. И това е вторият.
Та каквото си посял, това ще жънеш. И такъв ще е контингентът.  :)

Остави ги другите
Защо не бъбриш другаде?

Рару, бих бъбрила и във форум за плетки, но не умея да плета. А астрологията е нещо, което зная и умея.  :)

Защо ли трябваше и Стар да се намесва? Същата комплексирана помия да се излее и по нея?

Лила ми дължи извинение и да спре да си излива гнева в астрологичните теми.

Много важна си станала. Аз на такива като теб не се извинявам, можете само да ми дишате прахта от обувките.
И ти ми дължиш извинение. Готова ли си да се извиниш?

« Последна редакция: Май 03, 2018, 11:30:46 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #541 -: Май 03, 2018, 11:42:27 am »

Защо ли трябваше и Стар да се намесва? Същата комплексирана помия да се излее и по нея?

Много важна си станала. Аз на такива като теб не се извинявам, можете само да ми дишате прахта от обувките.
И ти ми дължиш извинение. Готова ли си да се извиниш?
Айде остави Стар да каже, дали сега се излива 'комплексирана помия и по нея'. Не говори от нейно име. В нищо не съм обвинила и обидила Стар и това е видно. Пределно ми е ясно, че няма да се извиниш, но личния ти дълг си остава дори и без да го съзнаваш и приемаш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #542 -: Май 03, 2018, 11:44:20 am »
Айде остави Стар да каже, дали сега се излива 'комплексирана помия и по нея'.

О, сякаш не сме виждали как се излива. И по нея.
Е, да, за вибратори и недоклатеност не се сещам форумните интелектуалки да са ѝ говорили, вероятно не беше паднало така пердето.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: За другите неща
« Отговор #543 -: Май 03, 2018, 12:05:55 pm »
Охо хо ,пак кълвете радиационна елда, кокошки недоклатени  :D Лилиту има енергия, ти знайш ли ква атомна електроцентрала избухна в Чернобил -та резултатът е на лице  :012: Чак нас ни хвана- кой с две глави, две сърца и два буя  ;D Дъновистите що мислиш са като разплетени в мозъка -кълват радиационна елда от Чернобил ,а после бълнуват за музика на сферите а тя е прозаична на дзверите. Всички сме в курника на мутациите и си гледаме мустаците по женски лица с криви огледала .Аз съм за свободата и анархията без ограничения  :012: Бой на кокошки и бойни женски петли -раят на курниците  :012:
« Последна редакция: Май 03, 2018, 12:07:38 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #544 -: Май 03, 2018, 12:08:22 pm »
Охо хо ,пак кълвете радиационна елда, кокошки недоклатени  :D

Изключително много се забавлявам, когато всеки път тръгнат да се припознават и проектират в изказванията ми за съвсем странични хора, понякога и мои близки. Споко, при приятелки също съм го наблюдавала.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: За другите неща
« Отговор #545 -: Май 03, 2018, 12:31:38 pm »
Почти всички хора проектираме ,защото се припознаваме в нещо или намираме частица познато, оттам ни въвлича в спомени или лабиринта на някакви вътрешни дебри. То е подсъзнателен процес и човек , не винаги анализира ситуацията, че да осъзнае проекции и тнт. Всичко е нормално и нищо човешко не ни е чуждо, ако бяхме захарни ангели, нямаше да сме в тоя форум  ;D в частност и инкарнирани в земната ферма-кокошкарник  .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #546 -: Май 03, 2018, 12:35:46 pm »
Към комплексарските изцепки винаги съм по-снизходителна – и при съфорумки, и при колежки, и приятелки. Човещинка е, не винаги са продиктувани от злонамереност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За другите неща
« Отговор #547 -: Май 03, 2018, 01:16:26 pm »
Добре, Лила, ясно, била си интригантка докато си участвала в създаването на този форум, но вече не си
Приятно прекарване в бг-мама, там ще те уважават и четат
Очаквам да спреш да пишеш тук

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #548 -: Май 03, 2018, 01:18:45 pm »
Очаквам да спреш да пишеш тук

Ок, благодаря за вниманието.  :-*

Същата престорена извисена поза на сатурново човече. Крадецът вика - дръжте крадеца.
И при други такива като теб съм го наблюдавала, не си единствена.  ;)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За другите неща
« Отговор #549 -: Май 03, 2018, 01:21:53 pm »
Ок, благодаря за вниманието.  :-*

Същата престорена извисена поза на сатурново човече. Крадецът вика - дръжте крадеца.
И при други такива като теб съм го наблюдавала, не си единствена.  ;)

Може
Не ме интересува
Достатъчно време ти дадох

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #550 -: Май 03, 2018, 01:23:01 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #551 -: Май 03, 2018, 01:32:01 pm »
Може
Не ме интересува
Достатъчно време ти дадох

Тази клоака сама си я създала, поощрявайки интригите. Не си с нищо по-различна.
Така че не съм аз човекът, който ти разваля форума.

Просто и тук е покълнало дефектно семе, каквото се случи и с астроартис. А как мазно мятаха опашки и там.
Рано или късно и този форум ще го сполети същата съдба. Приятно отглеждане на гробищен парк ти желая.  :)




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: За другите неща
« Отговор #552 -: Май 03, 2018, 02:08:21 pm »
Приятно прекарване в бг-мама, там ще те уважават и четат
Очаквам да спреш да пишеш тук

Това е много нередно!
Papy, не си обективна! На който Lilla не му е удобна да й даде игнор. Циркът не се прави от един човек. В случая и ти участваш, отдавна можеше да прекратиш всички безмислени спорове. Както е редно да направиш като модератор.

"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: За другите неща
« Отговор #553 -: Май 03, 2018, 02:17:08 pm »
Аз в бгмама няма да ходя-не е за мен -там са много мили и си пращат въздушни целувки ,много са карамелизирани ,непълнокръвни, много фамилярничат . Така че, ако може украинчето , да не ходи само там а де сере и тук  ;D щото ако има някой незаменим тук е тя  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За другите неща
« Отговор #554 -: Май 03, 2018, 03:55:45 pm »
Това е много нередно!
Papy, не си обективна! На който Lilla не му е удобна да й даде игнор. Циркът не се прави от един човек. В случая и ти участваш, отдавна можеше да прекратиш всички безмислени спорове. Както е редно да направиш като модератор.

Да ги пректатя мога само като банна Лила, ама нали съм все много човечна. Всички други като прекалят са получавали бан, тя беше превилегирована. И виж до къде я докара. А за удобна-удобна е, като изреве някой новак, тя е първа с отговорите. Но и на простотиите е първа. Обаче стига вече. Относно моята обективност-аз не коментирам в случая твоята, и ти недей.