Автор Тема: Пълнолуние 3 декември 2017г.  (Прочетена 5058 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 3 декември 2017г.
« -: Ноември 23, 2017, 11:53:55 am »
Пълнолуние в 12-тия градус на Близнаци

при мен попада в 10д, съвпад с МС и квадрат с Плутон У3 на АСЦ,
но също така секстил с Юпитер У4, съУ7 - предстои ми пътуване при детето по 7-ми дом :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2017, 05:05:33 pm »
В 1дом ми попада пълнолунието,меркурий  ми е на к8.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2017, 06:21:29 pm »
В 8 дом.
Марс на Ац, а Уран на ДЦ - в натала са в квадрат
Сатурн квадрат Слънце
Юпитер опозиция на Венерата
Венера тригон Юпитера
На 3 дек Меркурий тръгва наобратно. Той ми управлява 9 и 11д.
Писна ми ???
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2017, 05:06:46 pm »
В трети дом пр имен. В опозиция на нат.Нептун У1 и в тригон с нат.Плутон - У8 в 7 дом.

Въпреки, че привидно не е кой знае какво - в момента на лунацията Меркурий се обръща ретрограден на градус от Слънцето У6 ми в 10 дом, а Сатурн е на 2 градуса от него. Определено ще има случки :)
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #4 -: Декември 05, 2017, 05:57:49 am »
Пълнолунието при мен беше съвпад с Хирон в 9-ти дом и квадрат Венера У 2 и 9-ти: поднових отношенията с баща ми.  :) Като гледам картата освен пълнолунието е замесен и Меркурий и Сатурн, които транзитират точно през 4-ти дом.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #5 -: Декември 05, 2017, 08:37:01 am »
Това пълнолуние не прави почти никакви аспекти при мен (разходящ съвпад с пр. МЦ и сходящ с пр. луна), а пък доста емоции донесе, неприятни.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #6 -: Декември 05, 2017, 01:00:57 pm »
В 1дом ми попада пълнолунието,меркурий  ми е на к8.
Погълнах такова количество вино,че цял ден крепих К8(тоалетната),егати пропадналия меркурий! :57:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #7 -: Декември 05, 2017, 01:54:39 pm »
Виното е светена вода-не богохулствай и не разхищавай божията благодат  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #8 -: Декември 05, 2017, 11:00:15 pm »
при мен попада в 10д, съвпад с МС и квадрат с Плутон У3 на АСЦ,
но също така секстил с Юпитер У4, съУ7 - предстои ми пътуване при детето по 7-ми дом :)
  покрай секстила на Юпитер съУ7 в 8д се прояви квадрата на Плутон У3 на Асц- ММ (моя мъж) по 7д, се обади да ме пита колко пари ми трябват за билет и да платя сметките тук, казах му колко струва билета, но не знам колко ще ми струва парното, че още не е излязла фактурата, а има драстично увеличение за нашия град, леле той като се развика, да му кажа точно число, че ще затворят гишето, откъдето ги праща, а после излизат във фиеста и ще работят банките им чак другата седмица, аз пак казвам, че не мога да му кажа точна сума за сметките, той съвсем откачи и се развика, почнах и аз да викам, раздразнена, понеже си мисли, че нещо го мотая с цените и искам да си избия пари покрай сметките, накрая детето се уплаши и се скри, той от нейния телефон се обаждаше по фейсбук  :012:  Такива са отношенията в семейство плутонианци, не са за пред хора  ;D

« Последна редакция: Декември 05, 2017, 11:08:45 pm от akruks »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #9 -: Декември 10, 2017, 02:46:40 pm »
Това е на мъжа ми картата. До момента единствената му проява е, че получи предложение от близък да си вземе телефон на изплащане и той ще му го плаща. Разбира се това са пари на заем. И сега е с нов телефон. Аз очаквах да има размърдване в работната сфера и нещата да потръгнат най- сетне. В момента е концентриран най-много в търговия и посредничество, има една сделка от около месец, която се опитва да реализира, но все на камък удря. Дано се осъществи сега. Въпреки, че този Нептун както е закачил въздушния му тригон, не знам дали няма да му пречи докато не се разкара от там. Само напразни надежди да му вкарва...

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #10 -: Декември 19, 2017, 08:41:24 pm »
Това е на мъжа ми картата. До момента единствената му проява е, че получи предложение от близък да си вземе телефон на изплащане и той ще му го плаща. Разбира се това са пари на заем. И сега е с нов телефон. Аз очаквах да има размърдване в работната сфера и нещата да потръгнат най- сетне. В момента е концентриран най-много в търговия и посредничество, има една сделка от около месец, която се опитва да реализира, но все на камък удря. Дано се осъществи сега. Въпреки, че този Нептун както е закачил въздушния му тригон, не знам дали няма да му пречи докато не се разкара от там. Само напразни надежди да му вкарва...

той има обрат на възлите - тр СЛВ е върху неговия ЮЛВ

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние 3 декември 2017г.
« Отговор #11 -: Декември 20, 2017, 02:01:26 pm »
Хепи, Благодаря, че ме подсети за тях  :72: Аз нещо не мога много да ги разбера и тълкувам тези възли. До сега като съм гледала назад във времето техни транзити - ами с нищо конкретно не ги свързвам. Иначе при мъжа ми си направих труда да видя предния обрат кога е бил и той каза, че тогава му е бил много силен период. А уж опозициите носят предизвикателства. Но пък от друга страна, при опозиция, тр СЛВ прави секстил с Луна У10. Иначе развитие по работните теми - никакво. И с този ретро Меркурий...
Сега е зле положението, но то не е от днес. А тези дни Сатурн му квадратира Плутон У2, но това вече е в Новолунието от 18-ти.