Автор Тема: Всякакви въпроси  (Прочетена 56106 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #300 -: Април 10, 2019, 05:23:55 am »
Според вас анусът дали се управлява и от други планети, освен от Плутон?


И като се замислите, проблемите с него дали означават, че човек не може да се освободи от нещо в живота си, поне психолочино да не може да се освободи? Хрумват ли ви и други причини по Плутон?
хрумва ми.....парични проблеми,сексуални,борба за власт,ревност,смърт,отрова,убийства.
При мен Луна квадрат Плутон-Как съм с анусът според теб,лесно ли се освобождавам? :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #301 -: Април 10, 2019, 08:53:31 am »
Не може по един гол Плутон да се гледа за проблеми с ануса,защото примерно за хомосексуализма търсим уран. Влиза Марс отзад и прави хемероиди ,а те са разширени кръвоносни съдове, кой ги управлява .За запека вече може да търсим Луна, Сатурн, но запека си е запек ,хемероида- хемероид и не винаги означава, както е модерно да се смята псих .проблем. Често си е обикновена педерастия, много въглихедрати без смазка от зехтин и ццелулоза ;D 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #302 -: Април 10, 2019, 09:36:28 am »
Смея се на глас!!!! :D :012: :57: :clap:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #303 -: Април 10, 2019, 01:23:39 pm »
Смея се на глас!!!!
ами не е смешно, написала е точно как стоят нещата, макар че аз не съм педераст, а имам хемероид- спомен от първото раждане, а когато направя запек се появява, затова гледам да не правя, и не е свързано с психиката, най-малко пък къки бих задържала в мен, иуу  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #304 -: Април 10, 2019, 03:52:55 pm »
Не може нещо "отвън" да отговаря за нещо "отвътре".Плутон е външна планета няма как да има отношение към частите от тялото. Знакът Скорпион, Марс са свързани с ануса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #305 -: Април 10, 2019, 06:36:02 pm »
много въглихедрати

Не се пише "въглихедрати". Освен това можеш да се научиш да слагаш препинателните знаци там, където им е мястото, както и да слагаш правилните такива.



Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #306 -: Април 10, 2019, 06:44:35 pm »
Еб аси свекървата тури си черната точка Отзадзе-тире с голямо многоточие

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #307 -: Април 10, 2019, 09:40:30 pm »
Противоречиш си. Все едно знакът Скорпион не се управлява от Плутон.




Значи отричаш разсъжденията на съвременните психолози, както и един от законите на Хермес - "Каквото вътре, такова и отвън. Каквото горе, такова и долу."?

Тук няма противоречие, защото знака Скорпион се управлява от Марс.
Съвременните психолози работят с друг инструментариум, в който не присъстват нито Плутон, нито Скорпион.
Например, ето това е имал предвид Хермес  в практичен вид: по натал Венера съвпад Меркурий, в момента горе на небето пак Венера съвпад Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #308 -: Април 10, 2019, 09:41:39 pm »
Еб аси свекървата тури си черната точка Отзадзе-тире с голямо многоточие

 :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #309 -: Април 10, 2019, 11:09:12 pm »
Еб аси свекървата тури си черната точка Отзадзе-тире с голямо многоточие

Трудно е да се разбере понякога какво имаш предвид, запетайките са важни

И не псувай

Ом, не се заяждай

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #310 -: Април 11, 2019, 07:51:50 am »
ами не е смешно, написала е точно как стоят нещата, макар че аз не съм педераст, а имам хемероид- спомен от първото раждане, а когато направя запек се появява, затова гледам да не правя, и не е свързано с психиката, най-малко пък къки бих задържала в мен, иуу  :012:
Ей,Акрукс,написах го с най-голяма симпатия,мисля,Ребека знае/усеща това.......сложих аплодисменти :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #311 -: Април 11, 2019, 07:54:14 am »
Според мен се освобождаваш насилствено.



И трудно си се освободила от майка си.
Това за майката е вярно.Това,че се освобождавам насилствено е вярно наполовина.Буквално ,за изхождане се освобождавам редовно,всеки ден,без насилие и напън.Сериозна съм. :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #312 -: Април 13, 2019, 05:27:22 am »
Имам много близки хора със съвпад Луна/Уран в скорпион,на които им предстои  Уранова опозиция.При единият Марс е във водолей(мъж),при другият в лъв(жена).При кой е по-опасно за инциденти според вас?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #313 -: Април 13, 2019, 09:53:51 am »
1.При който действа по-точната квадратура
2. С лявата квадратура Марс в Лъв, защото е по-силно поставен от Луна и той е този, който енергизира с природата си. Колко точно силно ще е действието/проявата зависи от градуса, домовете. Ако Марс е с малък градус, по-високо поставен в картата ще е по-силно експлоадиращото му действие.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #314 -: Април 13, 2019, 09:56:15 am »
1.При който действа по-точната квадратура
2. С лявата квадратура Марс в Лъв, защото е по-силно поставен от Луна и той е този, който енергизира с природата си. Колко точно силно ще е действието/проявата зависи от градуса, домовете. Ако Марс е с малък градус, по-високо поставен в картата ще е по-силно експлоадиращото му действие.
ох,мерси!