Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833922 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #5535 -: Февруари 10, 2019, 04:20:31 pm »
Благодаря ви! Ще се надявам да е от някой аспект, да, и да приключи, че е ужасно!

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Събития и транзити
« Отговор #5536 -: Февруари 10, 2019, 04:22:28 pm »
666, само по транзити няма как да се каже нещо съществено.
Карта без данни е картинка-нищо повече.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Събития и транзити
« Отговор #5537 -: Февруари 10, 2019, 05:20:01 pm »
666, подарих на майка ми затоплящи стелки Термо сол, но още не ги е изпробвала. Аз да, имам травма на десния крак и усетих приятно облекчение, от един път, а краката ми  и цялото тяло бяха много топли часове наред. Ако липсва достатъчно движение и това допринася за лошо кръвообращение. Редно е, да се открие първоизточника. Майка ми е с непрекъснато студени крака цял живот, анемична е, има проблем със сърцето и понякога бъбреци. Може и от тесни обувки, затова зимата винаги взимам с половин номер по-големи. Венера, Меркурий, Асц+ Луна, също трябва да се разгледат, освен Юпитер и Сатурн. Какво се случва по дирекции, те посочват важни събития в живота. Имаш натален квадрат Слънце/Сатурн, Сатурн от осми. В твоя случай Сев. възел е в 6-ти дом и полуквадрат Слънце, а неговия диспозитор в 8-ми. Сатурн е преминал през нодалната ос януари миналата година и е задействал процесът.

"Сатурн предизвиква хронични заболявания, продължителни страдания и болести, възникващи от студа. Препоръчват се вани, бани, сауни. Причина за заболяванията – небрежност, мързел, лишения. Тези аспекти към Слънцето се приемат за най-лоши. Аспектът работи до 42 годишна възраст (Сатурн трябва да бъде отраборен)."
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 12:36:56 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5538 -: Февруари 11, 2019, 05:57:32 am »
Ингреса на Меркурий в риби съвпад с Венера у6 дом,такива болки в кръста,корема,пикочопроводи не съм имала от години.Бъбречна криза ли ,що ли?Всяка година Меркурий минава там,но Луната беше съвпад нат.Сатурн,квадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.Прогресивна Венера съвпад Нат.Сатурн.Може да са яйчници. :017:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Събития и транзити
« Отговор #5539 -: Февруари 11, 2019, 06:14:31 am »
Ингреса на Меркурий в риби съвпад с Венера у6 дом,такива болки в кръста,корема,пикочопроводи не съм имала от години.Бъбречна криза ли ,що ли?Всяка година Меркурий минава там,но Луната беше съвпад нат.Сатурн,квадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.Прогресивна Венера съвпад Нат.Сатурн.Може да са яйчници. :017:

По натал имаш ли някакви връзки между Луната и Венера?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5540 -: Февруари 11, 2019, 06:23:50 am »
По натал имаш ли някакви връзки между Луната и Венера?
Не.Венера в 1*риби,Луна 21*близнаци.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Събития и транзити
« Отговор #5541 -: Февруари 11, 2019, 06:28:01 am »
Не.Венера в 1*риби,Луна 21*близнаци.

Връзката ще да е по Меркурий и Юпитер. Трябва да се разгледа.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5542 -: Февруари 11, 2019, 06:32:51 am »
Връзката ще да е по Меркурий и Юпитер. Трябва да се разгледа.
Да.Меркурий у1,у2,у5 във водолей,връх на тао квадрат Юпитер(в 6 дом),Сатурн (в 12д).
Нещо като на операцийка ми намирисва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5543 -: Февруари 11, 2019, 04:14:31 pm »
Ингреса на Меркурий в риби съвпад с Венера у6 дом,такива болки в кръста,корема,пикочопроводи не съм имала от години.Бъбречна криза ли ,що ли?Всяка година Меркурий минава там,но Луната беше съвпад нат.Сатурн,квадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.Прогресивна Венера съвпад Нат.Сатурн.Може да са яйчници. :017:
ако беше бъбречна криза, едва ли щеше да пишеш тука, вярвай ми  :o
Венера кой друг дом ти управлява? Меркурий да те гътне болна, едва ли... нещо друго ще да е

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5544 -: Февруари 11, 2019, 05:47:20 pm »
ако беше бъбречна криза, едва ли щеше да пишеш тука, вярвай ми  :o
Венера кой друг дом ти управлява? Меркурий да те гътне болна, едва ли... нещо друго ще да е
Венера е у6,у12 домове.Не съм болна,получих някаква криза само.Днес от обяд нищо ми няма.
Бъбречни кризи съм имала 2 -пъти,с болничен престой.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5545 -: Март 10, 2019, 07:34:25 pm »
За убийства и пожари в населеното място,където живея,близо до нас- какви транзити трябва да гледам?Дирекция Слънце е съвпад с Марс в 11 дом.Слънцето ми е у4,Марс 12 и 6 домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5546 -: Март 13, 2019, 12:53:14 pm »
За убийства и пожари в населеното място,където живея,близо до нас- какви транзити трябва да гледам?Дирекция Слънце е съвпад с Марс в 11 дом.Слънцето ми е у4,Марс 12 и 6 домове.
гледай събитийна карта, построена за мястото и времето на събитията
не са убили някой в къщата ти или да е имало пожар в дома ти, че да ги търсиш в твоята карта, най-много да е отразено по 3д нещо, ако са ти близки комшии

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5547 -: Март 13, 2019, 02:14:13 pm »
Благодаря Акрукс! Не са ми близки, но са до къщата, през няколко къщи. Така да се каже, очевидец съм.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5548 -: Март 13, 2019, 02:15:02 pm »
За убийства и пожари

Твърде много Огън, Марс, Сатурн, понякога и Слънце( за пожар). Може да са активирани 1, 4 домове.
« Последна редакция: Март 13, 2019, 02:25:09 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5549 -: Март 13, 2019, 06:31:32 pm »
Рени,Благодаря!