Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 236601 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1185 -: Декември 14, 2018, 10:26:44 am »
Квадратът със слънце е последен мажорен аспект и дава отговор “не”, а има и предстоящ секстил луна/сатурн, у1 и у6 нямат отношение, така че-едва ли

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1186 -: Декември 14, 2018, 02:54:29 pm »
Един приятел ми каза, че е болен от варицела, а ние миналата седмица се виждахме и може да съм се заразил. Майка ми не помни дали съм я изкарал като малък. Има ли опасност да съм се заразил от варицела?
Това, че Луната ще направи квадрат със Слънцето  У1 значи ли, че може и да съм се заразил? Засега имам лека настинка, но това е защото излизах да карам преди два дена в големия вятър.
Питаш дали си се заразил, за нещо, което се е случило, гледаш отминали аспекти, а такъв е разходящият квадрат на Луната у12 с Меркурий У3, съУ11 и по-скоро отразява притесненията ти след срещата с твоя приятел, от това да те е заразил. Дори да не си прекарал варицела в детството, нали си ваксиниран, опасността е за онези в гетото, които не са били ваксинирани.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1187 -: Декември 14, 2018, 03:07:52 pm »
Срещу варицела в България не се поставят ваксини

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1188 -: Декември 14, 2018, 03:48:37 pm »
Срещу варицела в България не се поставят ваксини
От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни.
включена е в имунизационния календар за 2019г

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1189 -: Декември 14, 2018, 08:39:01 pm »
Питаш дали си се заразил, за нещо, което се е случило, гледаш отминали аспекти, а такъв е разходящият квадрат на Луната у12 с Меркурий У3, съУ11 и по-скоро отразява притесненията ти след срещата с твоя приятел, от това да те е заразил. Дори да не си прекарал варицела в детството, нали си ваксиниран, опасността е за онези в гетото, които не са били ваксинирани.
Благодаря ти много, Акрукс!  :-* :-* :-*

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1190 -: Декември 14, 2018, 09:30:28 pm »
От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни.
включена е в имунизационния календар за 2019г

Нещо се бъркаш
Точно в момента се водят някакви дебати по въпроса, няма задължителна досега

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1191 -: Декември 14, 2018, 09:32:05 pm »
Майка ми преди малко намери едни стари медицински картони, в които пише, че сме карали и варицела като малки, не само морбили.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1192 -: Декември 15, 2018, 06:32:23 am »
Майка ми преди малко намери едни стари медицински картони, в които пише, че сме карали и варицела като малки, не само морбили.
Добре се е разтършувала Венера в 4д.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1193 -: Декември 15, 2018, 08:45:29 am »
Квадратът със слънце е последен мажорен аспект и дава отговор “не”, а има и предстоящ секстил луна/сатурн, у1 и у6 нямат отношение, така че-едва ли
Благодаря, Papy!  :-*

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1194 -: Декември 23, 2018, 05:12:02 pm »
Здравейте.
Нашия котарак пак повръща. Изяде една гумена играчка и от тогава повръща. Преди малко се върнахме от ветеринарите и те казаха, че всички показатели са ОК. Направиха му рентгенова снимка, но тъй като имаше храна в стомаха и много газове в червата, не успяха да видят къде е тази играчка и дали изобщо е вътре или я е изходил.
Казаха ми, че ако е вътре и няма как да се изкара по физиологичен път е много вероятно да го оперират. И за това съм задала въпросът " Ще оперират ли котарака ни?"
Ще помоля и да разгледате и аспектите, дали тази играчка е вътре в него, ако има индикации.

Много Ви благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1195 -: Декември 23, 2018, 07:09:40 pm »
Мисля, че няма да се стигне до операция - Луната У8 за него е в сходяща опозиция с Плутон У1 за котарака.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1196 -: Декември 23, 2018, 07:20:38 pm »
Мисля, че няма да се стигне до операция - Луната У8 за него е в сходяща опозиция с Плутон У1 за котарака.
Veselin ,
Много ти благодаря. Но ме притеснява какво ще се случи с тази гумена играчка, и изобщо дали е в него или не.
Сега сме го оставили гладен и е като разярен бик, защото много обича да си похапва, а и как ни се сърди...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1197 -: Декември 23, 2018, 08:21:49 pm »
Разположението на Луната много точно отразява въпроса.
На мен ми се струва, че все пак ще се стигне до операция - Луна, у8, ще направи тригон с у12, Венера, след което и тригон с у6, Марс. Сега положението с животинката е неясно - Луната е в точен тригон с Нептун. Но мисля също, че няма да открият нищо - съдя по предстоящата опозиция Луна/Плутон, както и по разположението му извън домовете, показващи стомашно-чревен и отделителен тракт.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1198 -: Декември 23, 2018, 10:03:09 pm »
Разположението на Луната много точно отразява въпроса.
На мен ми се струва, че все пак ще се стигне до операция - Луна, у8, ще направи тригон с у12, Венера, след което и тригон с у6, Марс. Сега положението с животинката е неясно - Луната е в точен тригон с Нептун. Но мисля също, че няма да открият нищо - съдя по предстоящата опозиция Луна/Плутон, както и по разположението му извън домовете, показващи стомашно-чревен и отделителен тракт.
delphin,
Много ти благодаря.
То, ако не открият нищо, няма да го оперират. Но ако видят гумената играчка, ще трябва да я махнат оперативно.
Дано да я е изхвърлил по физиологичен път или поне да няма обструкция, че тогава...
Но по празниците ще пътуваме и се надявам да няма проблем, че ще го мисля. Поне знам че го оставям в къщи с родителите на мъжът ми и те са сериозни хора, ако нещо се случи ще го водят на лекар.
Ще дам ОВ утре, след прегледа.
Ето го сърдиткото :D

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1199 -: Декември 24, 2018, 12:11:11 am »
8дом на котака се управлява от Меркурий, а не от Луна, която е в самия край на 8д и в сходяща опозиция с Плутон У1 на котьо и си мисля, че няма да се стигне до интервенция.
Играчката не е в него.
« Последна редакция: Декември 24, 2018, 12:16:53 am от akruks »