Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030510 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Общи хорари
« Отговор #7110 -: Декември 26, 2018, 07:31:03 pm »
Давам ОВ, по хорара- документите не се намериха към този момент, за съжаление. Благодаря на всички, които се включиха с насоки.
Интересно Рени,даваш ОВ на хорара направен на 24.11.,т.е.минали са 32дни от задаване на въпроса.Ако директираме Луна,сега е в 19*рак точна опозиция Плутон.Марс у2 ри дом по дирекция в 7*овен точен квадрат Сатурн у1ви дом.След 22 дни дирекция Марс ще е съвпад Уран .Около 17 януари нещо да не излезе,незнам...... :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7111 -: Декември 26, 2018, 09:01:08 pm »
Давам ОВ, по хорара- документите не се намериха към този момент, за съжаление. Благодаря на всички, които се включиха с насоки.
явно двата часа/дни са два месеца, Марс У2 след два градуса е в секстил със Сатурн У1, в сходящ тригон е със северния възел, което е гаранция, че ще се намерят

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7112 -: Декември 27, 2018, 12:09:52 pm »
Благодаря, Сафо и Акрукс, ще споделя и след посочените от вас дати.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7113 -: Януари 04, 2019, 05:04:35 pm »
Здравейте хора, имам нужда от помоща ви за намиране на отговора на моя въпрос. Отнася се за синът ми който съм назовала по име. Кой открадна парите на Бойко?Може би така зададен въпроса не може да се даде отговор, или аз поне не мога,затова използвам същата карта да разбера къде са парите? Според Марион Марч тази практика е възможна. И така: синът ми е представен от Меркурий в Стрелец. Този който е взел парите търся в 7 дом(крадец)- Юпитер. Меркурий е в съвпад с Юпитер, означава ли това, че синът ми е заедно с крадеца? Парите му са представени от луната в Овен в неговия 10 дом. След 2 гр. Луната прави тригон с Паст Фортуна във втория му дом.
 Има ли надежда да си ги върне според вас? Преди да напусне знака ще направи съвпад с Уран. И ако е от значение диспозора на луната е Марс в Риби,съвпад Нептун?
 Много съм неопитна в тълкуването на всичко това, моля помагайте,а със сигурност има и нещо което изпускам

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Общи хорари
« Отговор #7114 -: Януари 04, 2019, 05:39:19 pm »
Здравейте хора, имам нужда от помоща ви за намиране на отговора на моя въпрос. Отнася се за синът ми който съм назовала по име. Кой открадна парите на Бойко?Може би така зададен въпроса не може да се даде отговор, или аз поне не мога,затова използвам същата карта да разбера къде са парите? Според Марион Марч тази практика е възможна. И така: синът ми е представен от Меркурий в Стрелец. Този който е взел парите търся в 7 дом(крадец)- Юпитер. Меркурий е в съвпад с Юпитер, означава ли това, че синът ми е заедно с крадеца? Парите му са представени от луната в Овен в неговия 10 дом. След 2 гр. Луната прави тригон с Паст Фортуна във втория му дом.
 Има ли надежда да си ги върне според вас? Преди да напусне знака ще направи съвпад с Уран. И ако е от значение диспозора на луната е Марс в Риби,съвпад Нептун?
 Много съм неопитна в тълкуването на всичко това, моля помагайте,а със сигурност има и нещо което изпускам
Луната е направила и тригон със Слънце у3 дом на сина ти.Къде е бил ,когато са откраднати парите му.Възможно ли е да е колега,някой по 7дом,познат,човек с който се е видял,заради сх.съвпад на Меркурий с Юпитер.Така излиза,че парите са в дома на крадеца.За да си ги получи обратно ,мисля трябва да има аспект между неговият управител и у2 ят му дом.Тоест между Меркурий и Луна.Аспектът е раходящ.Слънцето в 7 дом упр.на 3 дом,или 9 дом на крадеца,може да е пътувал в чужбина ,заплащайки с парите на сина ти. :017:Дест дни след задаване на въпроса,или около 27.12.Кой е пътувал за празниците?

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7115 -: Януари 04, 2019, 05:48:53 pm »
Не е бил колега, парите са изчезнали от вкъщи. Той живее с партньорката си, имат и две малки деца, не ми се мисли,че може да е тя...

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7116 -: Януари 04, 2019, 05:55:52 pm »
 в чужбина не е пътувал никой, бяха на гости на родителите на момичето 22-26.12. но това са само 35км

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Общи хорари
« Отговор #7117 -: Януари 04, 2019, 06:02:14 pm »
Зира,в къщи щом са ,може би са там някъде,Луна в овен ,топло място ,около печка,в близост до ел.уред,в шкаф ,до нещо което излъчва топлина,близо до уред,може сешоар,или ютия,където стоят такива неща,топло,червено.......на пода ,под килим ако имат червен. :017:
« Последна редакция: Януари 04, 2019, 06:04:47 pm от Сафо »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #7118 -: Януари 04, 2019, 07:51:08 pm »
Привет на всички  :012:

Имам едно питане покрай пътуването си, което е изпълнено с подводни камъни  :)

Ще мине ли нормално пътуването до ... ?


ОВ по този хорар: Всичко мина нормално  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7119 -: Януари 04, 2019, 09:10:54 pm »
Здравейте хора, имам нужда от помоща ви за намиране на отговора на моя въпрос. Отнася се за синът ми който съм назовала по име. Кой открадна парите на Бойко?
Този Бойко първо дете ли ти е, второ ли? Има тема за хорари за изгубени вещи.

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7120 -: Януари 04, 2019, 09:20:16 pm »
Първо дете ми е. Не са изгубени,взети са от домът му.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7121 -: Януари 04, 2019, 09:25:17 pm »
Първо дете ми е. Не са изгубени,взети са от домът му.
Добре де, такова е заглавието на темата, независимо дали са изгубени, откраднати, взети търсените неща, а и това няма как да се знае предварително, нали затова се прави карта и по нея се гледа
Имало е случай дете да лъже майка си, че ги е изгубило или са ги откраднали, а реално ги е похарчило парите, но в твоя случай не става въпрос за дете, а за мъж. Ето я темата, така е по-прегледно, когато човек иска да разглежда тълкувани хорари на дадена тема. http://astra.la/forum/index.php?topic=165.msg174214#msg174214

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7122 -: Януари 04, 2019, 09:39:48 pm »
Здравейте хора, имам нужда от помоща ви за намиране на отговора на моя въпрос. Отнася се за синът ми който съм назовала по име. Кой открадна парите на Бойко?
Щом е първо дете е по 5ти дом, представен от Марс в негов 11д, извършил съвпад с Нептун, диспозитор на заключен знак в този дом- събира ли се сприятели да си пийва?
Парите му са по Венера в негов 7д, извършила хармоничен аспект със Сатурн, представляващ бащата/дома на неговата партньорка, възможно ли е да са похарчени по празниците във връзка с пътуването/гостуването при нейните родители, защото в никакъв случай не са откраднати. Луната последно е имала съвпад с Марс, неговия У1 и У8, значи последно са били в неговите ръце, платил е сметки, дългове, дал е на жена си за подаръци, нека върне лентата назад и си спомни.

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7123 -: Януари 05, 2019, 02:07:52 pm »
Благодаря akruks, ще разгледам и по 5 дом. Той не се събира с приятели за пийване, а липсата е забелязана много преди празниците.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7124 -: Януари 05, 2019, 09:48:51 pm »
Благодаря akruks, ще разгледам и по 5 дом. Той не се събира с приятели за пийване, а липсата е забелязана много преди празниците.
все пак за каква сума пари става въпрос?
И аз казвам това, което виждам по картата, че не са взети или откраднати, последно са били в неговите ръце.
« Последна редакция: Януари 05, 2019, 09:50:51 pm от akruks »