Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030622 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7005 -: Септември 13, 2018, 08:50:01 pm »
Според мен ще имаш движение, отново. Не знам какво разбираш под неуспешни опити.

п.п.Акрукс, заради нерадикалност на картата ли си дала отг."Не"?
« Последна редакция: Септември 13, 2018, 08:53:09 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7006 -: Септември 13, 2018, 09:40:11 pm »
п.п.Акрукс, заради нерадикалност на картата ли си дала отг."Не"?
защото У1 и Луната са в разходящ секстил с У4 и разходящ квадрат с У7- ще продължи да живее където е и няма да смени местоживеене до края на годината, 7д е новото място, като производен 4-ти от 4-ти
Уран У4 в 7д показва желанието да смени мястото на живеене, а  Марс освен 7д управлява 2д, квадратът му с У1 и Луна потвърждава наличието на финансови спънки да осъществи мечтата си, за което спомена питащата, тъй че картата е радикална
« Последна редакция: Септември 13, 2018, 09:49:20 pm от akruks »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #7007 -: Септември 14, 2018, 10:35:49 am »
Уран е права, ще имам движение, работата ми го изисква, но пак ще е за няколко месеца.

Благодаря за отговорите, ще ви дам обратна връзка  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7008 -: Септември 14, 2018, 12:01:38 pm »
Една позната иска заем от мен. Мисля да й дам, но се колебая и питам ще ми върне ли парите?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Общи хорари
« Отговор #7009 -: Септември 14, 2018, 12:07:49 pm »
Много вероятно е да не ги върне не само, че Венера е вече в ретро сянка, ами и показателите тук. Ако е скромна сума и може да ги прежалиш при такъв развой-дай, но иначе  помисли дали да го правиш, щото не е добра пеpспективата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7010 -: Септември 14, 2018, 01:14:39 pm »
Една позната иска заем от мен. Мисля да й дам, но се колебая и питам ще ми върне ли парите?
за да ги върне, трябва първо да ги дадеш и мисля, че няма да има финансова злоупотреба при наличието на сходящ секстил между управителите на вашите втори домове, Луната е без курс и напразно се притесняваш

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7011 -: Септември 14, 2018, 09:36:26 pm »
Ще успея ли да си заменя сандалите с друг номер?
Купени са от реален магазин, искам същите , но номер по- малки, обаче като знам продавачката...
Онлайн замяната е лесна работа, тук ще видя зор , ако изобщо успея.
Обратна връзка по сандаления хорар- ходих два пъти до въпросния магазин и беше затворен в работно време по незнайни причини.
Сандалите седяха допреди няколко дни неносени- имах намерение да ги препродам, тъй като отдавна мина времето за връщане, но реших да ги обуя.
Добре, че не ги замених- оказаха се супер удобни и след цял ден на крак по- малкият номер щеше да ми е тесен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #7012 -: Септември 14, 2018, 11:51:59 pm »
Отдавна не съм се включвала тук затова днес ще си позволя 2 хорара да освободя напрежението  :) та:" Бракоразводното дело, което ще водя с мъжа ми че приключи ли изцяло в моя полза с призната вина и искане за издръжка и определеното свиждане?"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7013 -: Септември 15, 2018, 12:16:08 am »
Отдавна не съм се включвала тук затова днес ще си позволя 2 хорара да освободя напрежението  :) та:" Бракоразводното дело, което ще водя с мъжа ми че приключи ли изцяло в моя полза с призната вина и искане за издръжка и определеното свиждане?"
издръжка може да искаш и без развод

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #7014 -: Септември 18, 2018, 12:30:48 am »
Здравейте никат ме на комисия за последният ми болничен и въпросът ми е ще бъде ли всичко наред или ще загубя работата си .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7015 -: Септември 18, 2018, 03:06:08 pm »
Здравейте никат ме на комисия за последният ми болничен и въпросът ми е ще бъде ли всичко наред или ще загубя работата си .
ще е наред и ще ти го изплатят
и да дадеш обратна връзка

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #7016 -: Септември 18, 2018, 04:03:18 pm »
Ок за обратната връзка ,просто за другите хорари особено за малката няма движение по въпроса за сега за това не съм дала тепърва предстой дело и тогава ще има какво да кажа.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7017 -: Септември 22, 2018, 04:59:56 pm »
Мъжът ти вече е получил наследство- дали е споменатото място или къщата, в която живеете с родителите му, но няма намерение да се мести и да се разделя с тях, преди ти казах същото, пък какво ти говори, само докато ти мине, е отделно :)
akruks,
Давам ти ОВ, вчера мъжът ми и брат му се срещнаха да говорят за мястото.
Девер ми му е казал, че и той имал някакви планове да строи на това място и че не му се живеело в апартамента.
И ми разказа още неща, които девер ми е казал: е сякаш слушах свекърва си, същите неща които и тя ми каза, когато се бяхме скарали заради глупости. Даже му бил казал, че щял да види със сегашната си приятелка какво ще излезе, дали щели да останат заедно и ако останат, да живеят, едва ли не на това място в къща, която още не е построил. А аз бях задала любовен хорарен въпрос за него, точно в това отношение дали ще останат заедно. Беше казала че до 6 месеца ще се разделят. А и ми е интересно защо му говори лъжи, при условие че има друга с която и изневерява?! Просто не мога да проумея, защо и той се води по акъла на свекърва ми, но не се учудвам защото той си споделя с нея много повече и я слуша много повече какво му говори. Но, ако реши че иска да направи нещо и и каже да не се меси, тя го слуша. А когато съпругът ми и каже не, тя започва още повече да настъпва и докато не стане нейната не се спира. А сега сигурно, ще се наложи да строим в този двор наша къща, но му дадох 6 месеца срок, да постави граници на майка си, иначе аз ще се изнеса от тук. И той ми вика "То аз ще се опитам, но не знам дали това ще даде резултат". Е ако не дава резултат, значи трябва да направи така, че да даде резултат, защото на мен взема да ми писва от "мамчето", което само иска да заповядва и да командори. Не сме и работниците в работата и, и не ни е шефка на нас, за да ни казва какво и как да правим.
Аз преди месец ходих на психиатър и не ме е срам да си го призная, изписа ми хапчета от които се чувствам добре. Но тя е с 56 годишен стаж-жената е много добър специалист. И ми каза така " Тя свекърва ти си е мислила, че ще има снаха която да командва и да я върти на малкия си пръст, обаче първо че не е познала, второ че ти си много по-интелигентна и съобразяваща се, трето си много по-млада от нея, а тя вече се чувства ненужна и отхвърлена, и факта че се справяш с всичко сама, без нейна помощ я кара да прави селски номера, а и най-важното е, че не и даваш възможност да се докаже, като направи нещо за вас, за да и благодариш после. Тя 10 години от живота си е прекарала в гледането на двете си деца-момчета, което е било нейна цел и нейния живот, и когато вече няма за кого да се грижи се чувства отхвърлена. Такъв тип жени, никога няма да се променят, но ти трябва да бъдеш по-умната и по-интелигентната и да не показваш че и се дразниш, а и да не си разваляте взаимоотношенията със съпругът си. Остави я да му се лигави за 10 минути, но стой на страна. Има няколко варианта за твоят проблем: единият е да се махнате от там, другият е да премахнеш проблема като поставите граници и третият, който сега е нужен е да го приемеш и чрез тези хапчета да ти е по-лесно да го нарпавиш"
И наистина, не и се дразня в момента толкова много и я оставям. Но ще видим до къде ще я докараме.
Благодаря ти, както винаги си точна в прогнозите.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #7018 -: Септември 23, 2018, 03:47:31 pm »
Пуснах в olx едното си колело за продажба. Ще успея ли да го продам до към средата на октомври?
Като гледам картата, май нямам шансове. Между У1 и У7 няма сходящ аспект, нито между У3 и У9, както и между У2 и У8. Ако гледаме Сатурн като У2, то между него и У8 има сходящ квадрат, което не е добре. Единствено Луната ще направи тригон с У1, но не знам това достатъчно ли е.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #7019 -: Септември 23, 2018, 06:21:22 pm »
Пуснах в olx едното си колело за продажба. Ще успея ли да го продам до към средата на октомври?
Като гледам картата, май нямам шансове. Между У1 и У7 няма сходящ аспект, нито между У3 и У9, както и между У2 и У8. Ако гледаме Сатурн като У2, то между него и У8 има сходящ квадрат, което не е добре. Единствено Луната ще направи тригон с У1, но не знам това достатъчно ли е.
Да, Луната У7 прави съвпад с Нептун У3 и тригон с Юпитер У3.