Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 157490 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #30 -: Ноември 14, 2013, 02:56:35 pm »
Може, те са символични и сами по себе си са добър метод (градус=година)
Примарните ги смятам с моринус, а с повечко игра-може и на ръка (4мин време=1 год от живота)
Мисля, че и солар файъра ги смята

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2013, 03:30:42 pm »
И аз ги гледам в астрото  :)
Имаш ли линк от където да си дръпна моринус?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2013, 04:09:45 pm »
Search google, ако не-довечера

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2013, 04:17:23 pm »
Мързеше ме и за това на готово реших, ако може  ;D Сега ще я потърся

https://sites.google.com/site/pymorinus/
« Последна редакция: Ноември 14, 2013, 04:21:13 pm от Satin »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2013, 04:27:38 pm »
Тази е  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #35 -: Ноември 14, 2013, 04:33:44 pm »
Хм, нещо не мога да накарам пр. дир. да се покажат, нали съм блонди  :)

Иначе излиза, че Венера ми е най-силната планета-есенциално и акцидентално. Мислех, че е Марс, а той остава на второ място. Ако е така се припокрива със силната ми Венера според индийците.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #36 -: Ноември 14, 2013, 09:19:11 pm »
Те не се показват на чарта, а в една таблица май от 2-рото хоризонтално меню

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #37 -: Ноември 25, 2013, 11:20:24 am »
Чак сега забелязах, че точно по времето, когато имах сериозни здравословни проблеми с неустановен (тогава) характар, съм имала една малка, почти незабележима дирекцийка - южен възел квадрат сатурн
проявленията бяха в рамките на месец от точната изчислена дата

имате ли вие наблюдения за дирекции на възлите към малефици или обратното?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #38 -: Февруари 15, 2014, 11:20:49 am »
Побърквате ме с тия астропсихологии  :d030:
Астрологията трябва да може да предсказва, а?

Хайде всеки, който иска да си сложи картата, а който има желания да ще се включи с предсказание за някакъв период от време  :)
Обратната връзка, какво се е сбъднало и какво не, е задължителна :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2014, 11:37:12 am »
Яко е да се почне с минали истории, за да е по-бърза обратната връзка
Ама защо ми се струва, че имаше подобна тема...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #40 -: Февруари 15, 2014, 11:39:07 am »
Добре, който иска минали, който иска бъдещи  :)

Сега ще потърся дали има.

Имало такава тема http://astra.la/forum/index.php?topic=190.0
http://astra.la/forum/index.php?topic=285.0

Да оставя тази тема само за бъдещи събития?
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 12:05:12 pm от Satin »

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #41 -: Февруари 20, 2014, 10:13:09 pm »
Добре, който иска минали, който иска бъдещи  :)

Сега ще потърся дали има.

Имало такава тема http://astra.la/forum/index.php?topic=190.0
http://astra.la/forum/index.php?topic=285.0

Да оставя тази тема само за бъдещи събития?

мернах тия дни интересна тема от Сатен, ама гледам изчезнала, току мислех да напиша, че можем да публикуваме моя, на Папи и Лила соларите и да затворим темата :012:

а, сега по същество:

миналогодишен солар (да се повторя, че не вярвам в тая "техника")

след месец и половина влиза в сила новият ми солар, макар до сега да се е проявявал авансово, този път прави изключение или пак аз грешно разчитам
та, моля за странично безпристрастно мнение, ако и който има възможност и желание


-------------------------------------------

след месец и половина влиза в сила новият ми солар, макар до сега да се е проявявал авансово, този път прави изключение или пак аз грешно разчитам
та, моля за странично безпристрастно мнение, ако и който има възможност и желание



Хайде да се пробвам.
От където и да го погледна все на любов. Сол. Асд. В 7, а сол управител Луна в 5 сол. Дом на любовните връзки.  Там е и Сатурн, може да дава спънки и изпитания.  Сол. Слънце на DC. Също сол К5 на наталния MC, пак за любов говори.
Марс  в сол. 8 дом  повишена сексуалност в/у  натална Венера.
Нещо неочаквано в работата като че ли с чужбина или чужденци  сол. Уран е в МС- съвпад с 3 натален дом, нещо с документи може да е, а управителя Нептун в 9 сол. дом.

-----------------------------------------------------------------

Соларен асценден пада в 7 натален дом - това дава акцент върху връзките. Считам, че4 натоварения 5 соларен показва, че става въпрос наистина от връзки от интимно естество като лайтмотив през настоящата соларна година, а не за някакви други неща. Соларната венера съвпада с нодалната ос - това може да е някаква кармична връзка. СОларния марс, добре поставен в 8 дом, съвпад натална венера, пак за това говори и според мен. Със самото Слънце в седми, струва ми се, че те чака щастие по отношение на тези работи.  rolleyes11 Хубав солар ми се вижда. tonguewag1

-----------------------------------------------------------------------------

аброуд аз обичам кардиналните солари. няма да е скучно. и едва ли ще е затлачено. как си със здравето? препоръчвам пътешествия, много, за да не ти щукне да се заседяваш в болници. в топли места, с климат, подходящ за белите дробове smile3. за мъжовете май вече са писали.


---------------------------------------------------------------------------------

след месец и половина влиза в сила новият ми солар, макар до сега да се е проявявал авансово, този път прави изключение или пак аз грешно разчитам
та, моля за странично безпристрастно мнение, ако и който има възможност и желание

Сол.Асц.Рак в 7 нат. с диспоситор сол.Луна Стрелец в 5 сол-12 нат.

годината ще започне с кардинални промени в бизнес и лични взаимоотношения,ще е емоционално наситена,освен да завържеш някоя тайна връзка,щот с явните имаш проблем 8)
неработещ хороскоп,та ако може скришом,безшумно да я отпочнеш,да не се разчуе,че е проработил хороскопа ти music
сол венера и тя в стрелец точно върху слв на асц.,ако се влюбиш,то ще новият урок за усвояване - да разчупиш малко консервната кутия и прогр.луна ти се е хакнала върху нат.слв.
у8 там ще са промените криза, секс, власт, наследство, операции и от понеделник до петък - работа,работа,работа,в събота - почиваш и в неделя-кремация,в понеделник- - възкръс за още работа,работа,работа - щот си козирог и обичаш да те товарят wink1
уф, требва да тръгвам,довечера ще продължа- бай 8)

тъй,тъй, ако не е тайна -може и с чужденец или друговерец
диспозитора на сол.асц.рак е в 12 нат.,сол.мс в риби в 3 може да е пътуване по работа,но е важно да се отработи сол.марс върху венера,сол К5 върху урана/диспозитор на нат.венера/юпитер съвпад,щото те засяга лично,няма кой друг да изпие тази чаша
С кардинален Асцендент и променлив IC ,годината ще започне активно,но крайнитят резултат ще зависи от др.хора, емоц. подход към нещата ще те правят раздразнителна  и припряна,необходимо е да проявиш търпимост,, дългосрочните планове и дела може да се променят. Плановете често се отклоняват от замисленото. Необходима е гъвкавост, екипност,съдружие wink1
възможни са грижи за родител,майката,предвид акцента сол.асц.рак,луна в 12 нат. или пък ти самата да имаш някакъв здравословен проблем ,не е задължително физически и жена или човек от близкото обкръжение да ти помогне да го преодолееш с неочаквана подкрепа,любовта има много измерения, wink1
 планети в 12 дом или в асп.към у12 винаги те закрилят в тежки моменти,по неведом начин smile3
сол.юпитер в 6 дом ,11 сол.като тръгне директно или ще даде пътуване или успех в работата,но винаги променено ежедневие с позитивни емоции
сега солара с сол.асц.в 7 и сол.слънце на сол.дсц. и върху нат.У7 намеква за узаконяване на връзка,или нова дълготрайна такава, в козирог, но си трябва подтвърждения и от др.техники
др. вариант е смяна на местоживеенето - буквално,или чрез пътуване или дълъг престой в чужбина

--------------------------------------------------------------------------------------

  Аброуд, горе-доле, нещата които виждам се припокриват с това казаното от другите момичета. Поради точния съвпад на Венерата и Марса, предполагам че на рождения си ден ще имаш хубави преживявания или в рамките на няколко дни от него - интимни :-[  smile3. Ще имаш желание за обвързване, акцентът ще пада върху партньорствата. Пътувания краткотрайни по бизнес и работа. Но по принцип Луна съвпад Нептун в 12 дом ме притеснява, защото много от желанията ти може да си останат в сферата на мечтите. Надявам се да успееш да постигнеш плановете си и ще стискам палци.

----------------------------------------------------------------------------------------

От всичко прогнозирано, и не само в цитатите, а и от други - нищо не се валидизира

освен, вметката на Дияна за многото пътувания и това на Дейзи за илюзорните, но нереализирани очаквания
нищо повече :)

проблемът, обаче произтича и от това, че не само солара сочи към тия работи през изминалата година :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #42 -: Февруари 20, 2014, 10:22:31 pm »
Abroad,не мога да отворя картите оттук ,а ми стана интересно ,какво трябва да търсим по картите ,къде е проблемна за "несбъднат Париж " ли ?!?
Стана ми интересно ,защото ти си костелив орех и това ми харесва ,това ли гледаме-други прогностични техники в периода 2012г-2-013 г ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #43 -: Февруари 20, 2014, 10:25:30 pm »
Хаха-нямаш цитат от мен :)
Ама и да имаше-щях да се оправдая-сега знам повече  :57:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #44 -: Февруари 20, 2014, 10:41:01 pm »
Abroad,не мога да отворя картите оттук ,а ми стана интересно ,какво трябва да търсим по картите ,къде е проблемна за "несбъднат Париж " ли ?!?
Стана ми интересно ,защото ти си костелив орех и това ми харесва ,това ли гледаме-други прогностични техники в периода 2012г-2-013 г ?!?  ;)