Автор Тема: Хирон -коя врата отключва в натала ви  (Прочетена 50138 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2014, 02:05:41 pm »
Сходящ тригон на 3* със слв.

Без цяла карта не знам дали ще има изобщо събития, но ако има-няма да се плашиш-ще вземеш правилно решение.

 :38:

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2014, 03:01:05 pm »
Партньорски Хирон отключи при мен вратата с надпис "Самоопознаване",аз му връщам жеста с Хирон върху Венера -при него вратата е с надпис "Еротика".
Предполагам съм провокирана от това ,че тр.Хирон при мен е съвпад с Меркурий У7/10 и квадрат Марс У5.Същият по натал е силно аспектиран .
Имате ли наблюдения ,опит,впечатления при вас какви са проявленията на Хирон ,успоредно с другите в периода транзитиращи планети ,особено Уран и Сатурн?

Рени, тъкмо се чудя от известно време какъв ще е резултата от връзка в която има съвпад на моя Хирон в 8 дом  и Венера в Овен на партньора, съвпада е в моя 8 дом, започва да ми се разяснява :72:

Samoella,в твоята карта Хирон има ли аспект със Слънце,нодална ос ,оста 1/7,Венера /Марс ?!?

Да, Рени, тригон със Слънце, секстил със Сатурн-У5, и тригон с Марс

Май ще стане интересно, защото Транзита на Хирон се доближава до нат.ДСЦ, на 5 градуса е от него..
« Последна редакция: Февруари 26, 2014, 09:12:19 pm от Samoella »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #17 -: Март 08, 2014, 10:22:09 pm »
Здравейте аз съм нова тук. Къде знаеща,къде не...
Знаете ли какво би се случило  при секстил на транзитен хирон с рождена венера?
този аспект ще се задържи до началото на другата година.

БЛагодаря ви

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #18 -: Март 08, 2014, 10:25:55 pm »
Това е пепеляшков транзит и ще раздвижи нещата към позитивна насоченост. Добър период за започване на връзки, а защо не и тогава да се появи твоята сродна душа. :) Пепеляшковите транзит е действат, само когато е сходящ и орбисата е 3 градуса. :)
« Последна редакция: Март 08, 2014, 10:28:53 pm от AzaZaeL »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #19 -: Март 08, 2014, 10:29:07 pm »
Това е пепеляшков транзит и ще раздвижи нещата към позитивно. Добър период за започване на връзки, а защо не и тогава да се появи твоята сродна душа. :) Пепеляшковите транзит е действат, само когато е сходящ и орбисата е 3 градуса. :)

Мерси :)
Сега е точния секстил.На същия градус са и двете.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #20 -: Март 08, 2014, 10:34:07 pm »
О, извинявай секстила не се брои(счита се за минорен аспект според Маги обществото), а само тригона, съвпада и куинконса. Помислих, че за тригон става на въпроса, но съм се заблудил.
Пепеляшковите транзити са когато транзитен Хирон прави хармоничен аспект (горе изброените аспекти) към натални Слънце, Луна, Венера, Юпитер, Нептун и Хирон или когато към наталния Хирон има транзити на Венера, Юпитер, Нептун и Плутон.
« Последна редакция: Март 08, 2014, 10:36:12 pm от AzaZaeL »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #21 -: Март 08, 2014, 10:39:26 pm »
О, извинявай секстила не се брои(счита се за минорен аспект според Маги обществото), а само тригона, съвпада и куинконса. Помислих, че за тригон става на въпроса, но съм се заблудил.
Пепеляшковите транзити са когато транзитен Хирон прави хармоничен аспект (горе изброените аспекти) към натални Слънце, Луна, Венера, Юпитер, Нептун и Хирон или когато към наталния Хирон има транзити на Венера, Юпитер, Нептун и Плутон.
Мерси
а транзит на уран спрямо натален хирон,влияе ли?
Аз в момента имам сходящ съвпад 1 гр орбис.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #22 -: Март 08, 2014, 10:43:04 pm »
Влияе, но не е добре, Уран привлича краткотрайни връзки на приливи и отливи.
От преминалата квадратура на транзитен Плутон към рождения ти Хирон има ли какво да разкажеш? :)
« Последна редакция: Март 08, 2014, 10:45:18 pm от AzaZaeL »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #23 -: Март 08, 2014, 10:44:59 pm »
Влияе, но не е добре, Уран привлича краткотрайни връзки на приливи и отливи.
благодаря ти  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #24 -: Март 08, 2014, 11:03:06 pm »
Влияе, но не е добре, Уран привлича краткотрайни връзки на приливи и отливи.
От преминалата квадратура на транзитен Плутон към рождения ти Хирон има ли какво да разкажеш? :)
не знам къде да търся събития....
квадратурата не е преминала. ще премине чак в края на 2015та....какво би трябвало да се случи?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #25 -: Март 09, 2014, 02:37:35 pm »
Този транзит поне аз го усетих много здраво ... промяна на статуквото и свикване с нови енергии, периода при мен беше болезнен, но полезен. При положение че при теб Плутон управлява 5 дом, то очаквай трансформациите да стават посредством темите по този дом, вероятно вече си ги усетила, когато Плутон е правил точния си транзит преди няколко градуса. Наблюдавай как ще реагираш на енергиите след като Плутон стане ретрограден. Аз точно докато имах този транзит (тр. Плутон правещ квадратура към наталния ми Хирон) и когато Плутон стана директен имах събитие. При мен Плутон управляваше 7 дом и сложих край на доста партньорства и взаимоотношения с хора. :)

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #26 -: Март 10, 2014, 05:46:18 pm »
Хирон през ДЕСЦ имал ли е някой, споделете, какво всъщност отвори при вас, при мен се доближава, но все още не е настъпил съвпада, явно в партньорската сфера ще е  :017:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #27 -: Март 11, 2014, 08:11:14 am »
Хирон през ДЕСЦ имал ли е някой, споделете, какво всъщност отвори при вас, при мен се доближава, но все още не е настъпил съвпада, явно в партньорската сфера ще е  :017:
Добре, че попита, та да проверя на колко градуса е Хирон в момента- ми той е кацнал на ПФ,  скоро е прекосил ДСЦ и след 5' ще е в точен тригон с Марс и Нептун У7, а последното е пепеляшков аспект   :cheer: :cheer:
А транзитен У7 в съвпад с нат хирон ,какъв аспект е ?!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #28 -: Март 11, 2014, 02:44:23 pm »

А транзитен У7 в съвпад с нат хирон ,какъв аспект е ?!
Ако питаш за тебе, то транзитен Нептун или Юпитер в съвпад с натален Хирон е един от аспектите на Пепеляшка

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #29 -: Март 11, 2014, 03:12:36 pm »
Партньорски Хирон отключи при мен вратата с надпис "Самоопознаване",аз му връщам жеста с Хирон върху Венера -при него вратата е с надпис "Еротика".
Предполагам съм провокирана от това ,че тр.Хирон при мен е съвпад с Меркурий У7/10 и квадрат Марс У5.Същият по натал е силно аспектиран .
Имате ли наблюдения ,опит,впечатления при вас какви са проявленията на Хирон ,успоредно с другите в периода транзитиращи планети ,особено Уран и Сатурн?

Рени, би ли обяснила болда?
Грийн/Саспортас обясняват съвпада на Хирон и Венера като тежък за Венера, ограничаващ, учещ чрез болката на обстоятелства, които са външни и не могат да се променят от индивида.
Ти защо го виждаш като еротика?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински