Автор Тема: Хирон -коя врата отключва в натала ви  (Прочетена 50086 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #165 -: Април 17, 2018, 11:56:24 am »
то това ще е първо влизане, едва ли ще ни светне, за какво иде реч
февруари 69-та е имал ингрес в овен, по-късно като е доближил съвпад с Луната ми се преместихме от родното ми Търново в града, където майка е живяла допреди да се омъжи, в нова къща

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #166 -: Април 17, 2018, 10:35:40 pm »
февруари 69-та е имал ингрес в овен, по-късно като е доближил съвпад с Луната ми се преместихме от родното ми Търново в града, където майка е живяла допреди да се омъжи, в нова къща
Мда,и не само 69-та е имал ингрес в овен,обаче е открит през 1977г.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #167 -: Април 17, 2018, 10:56:20 pm »
Мда,и не само 69-та е имал ингрес в овен,обаче е открит през 1977г.
И какво, като е открит 77-ма, преди това не е действал ли?
Отговорът ми беше към Хепи, да провери как е повлиял на нея тогава, ако има спомени от ранното си детство, разбира се  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #168 -: Април 18, 2018, 09:13:01 am »
И какво, като е открит 77-ма, преди това не е действал ли?
Отговорът ми беше към Хепи, да провери как е повлиял на нея тогава, ако има спомени от ранното си детство, разбира се  :012:
Е ,Видях,че е към Хепи. :29:

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #169 -: Април 18, 2018, 09:18:37 am »
февруари 69-та е имал ингрес в овен, по-късно като е доближил съвпад с Луната ми се преместихме от родното ми Търново в града, където майка е живяла допреди да се омъжи, в нова къща

аз имах предвид, че сега това преминаване ще е първото за този ингрес - нали ще се върти тук 1-2 години напред-назад. При мен това е чувствителна точка - на 28гр риби ми е МС, а самия Хирон е в 9 дом, съвпад с ретро Сатурн и Парса.

За 1969 няма как да имам спомени - била съм на 2,5годинки :) - но по това време някъде са ме давали (а май и по раничко) на седмична ясла - баш по МС :), а родителите ми по това време са започнали сигурно да се разделят - вече няма кого да попитам, мама я няма.

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #170 -: Април 18, 2018, 09:20:18 am »
Мда,и не само 69-та е имал ингрес в овен,обаче е открит през 1977г.

Сафо, те и транссатурновите са открити по-късно, но са си действали .... нали все пак са си били на мястото във Вселената :). Но пък това, което можем да направим сега, е да разберем влиянието му .... е, който иска де :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #171 -: Април 18, 2018, 09:53:55 am »
Сафо, те и транссатурновите са открити по-късно, но са си действали .... нали все пак са си били на мястото във Вселената :). Но пък това, което можем да направим сега, е да разберем влиянието му .... е, който иска де :)
Разбира се,че всичко си е действало винаги,все още има много неща за откриване.Беше ми интересно в минали ингреси в овен дали е имало по-съществени световни събития.69 та,убиват Кенеди,войната Виетнам,Пражка пролет,Във Франция някакви метежи.(ако не ме лъже паметта).Мама е забременяла. :)

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #172 -: Април 18, 2018, 10:56:17 am »
Да споделя, че транзитиращия Хирон току - що отмина наталното си положение в края на Риби и за мен завърши един продължителен мъчителен цикъл, траещ няколко години. Натално е в 9 дом и е в съвпад с Венера и СЛВ, и в опозиция с Плутон, Уран и Юпитер. (И да, всичко, което си мислите за един натален Хирон с такива аспекти и в този дом, е вярно, случвало се е и ще има да се случва още, може би...).

Искам да ви задам обаче следния (вероятно за повечето от вас не особено сложен) въпрос: Какво мога да очаквам от човек, чийто Хирон е в абсолютно точен съвпад с моето Слънце? Важно ми е.

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #173 -: Април 18, 2018, 11:42:14 am »
Разбира се,че всичко си е действало винаги,все още има много неща за откриване.Беше ми интересно в минали ингреси в овен дали е имало по-съществени световни събития.69 та,убиват Кенеди,войната Виетнам,Пражка пролет,Във Франция някакви метежи.(ако не ме лъже паметта).Мама е забременяла. :)

а, за мунданен план не съм се замисляла ..... дали въобще той "пасва" за такова нещо ....

ако имаш време, пусни карти за тези случки, които изброяваш .... освен раждането де :) - може пък нещо по-така да се открие там - само хирон в Овен не вярвам да е причината

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #174 -: Април 18, 2018, 12:35:30 pm »
а, за мунданен план не съм се замисляла ..... дали въобще той "пасва" за такова нещо ....

ако имаш време, пусни карти за тези случки, които изброяваш .... освен раждането де :) - може пък нещо по-така да се открие там - само хирон в Овен не вярвам да е причината
Написах в уикепедия събития 69 -та и наизлизаха разни неща,нищо от това което съм написала,но има интересни нещица.
<<   20 век

Съдържание
1   Събития
2   Родени
3   Починали
4   Нобелови награди
5   Вижте също
Събития
4 януари – Франция налага оръжейно ембарго на Израел.
7 януари – Американският конгрес удвоява президентската заплата.
9 януари – Първи изпитателен полет на реактивния пътнически самолет Конкорд.
10 януари – Швеция става първата западна страна, която признава Северен Виетнам.
13 януари – Английският състав Бийтълс издава албума „Yellow Submarine“.
16 януари – Чешкият студент Ян Палах се самозапалва на Вацлавския площад като протест срущу съветската окупация.
17 януари – В САЩ излиза дебютният албум на рокгрупата Лед Зепелин.
20 януари – Ричард Никсън стъпва в длъжността президент на САЩ.
5 февруари – Населението на САЩ достига 200 милиона.
9 февруари – Боинг 747 извършва първия си търговски полет.
11 февруари – Състои се премиерата на мексиканския сатиричен филм Симон Пустинника на режисьора Луис Бунюел.
17 март – Голда Меир става четвъртият министър-председател на Израел.
21 март – САЩ извършват ядрен опит на полигона в Невада.
26 март – Изстрелян е съветският метеорологичен спътник „Метеор 1„.
4 април – Д-р Дентън Кули имплантира първото временно изкуствено сърце.
7 април – Публикувано е първото RFC дело на Стив Крокър.
24 април – Американски бомбардировачи хвърлят 3 000 тона бомби на Камбоджанската граница.
28 април – Френският президент Шарл де Гол подава оставка.
8 май – Камбоджа признава ГДР.
10 май – Аполо 10 предава първите цветни снимки на Земята от космоса.
17 май – Съветската сонда Венера 6 каца на едноименната планета.
5 юни – Правителството на Холандските Антили подава оставка.
8 юни – Брайън Джоунс напуска рокгрупата Ролинг Стоунс.
8 юни – Генерал Франко затваря границата на Испания с Гибралтар.
20 юни – Жорж Помпиду полага клетва като президент на Франция.
22 юни – Арета Франклин е арестувана в Детройт за нарушаване на обществения ред.
25 юни – Най-дългият мач в историята на тенистурнира Уимбълдън. Панчо Гонзалес побеждава Чарлз Пасарел в игра от 112 гейма, продължила 5 часа и 12 мин.
27 юни – Хондурас и Ел Салвадор прекъсват дипломатическите си отношения заради футболен мач.
20 юли – За първи път човек стъпва на Луната. Това е Нийл Армстронг, командир на кораба „Аполо 11“. Аполо 11 излита от Земята на 16 юли и се завръща успешно на 24 юли.
21 юли – Съветският спътник Луна 15 пада на лунната повърхност, след като е извършил 52 орбитални обиколки.
21 юли – Маринър 6 изпраща близки снимки на Марс.
16 август – Начало на Рокфестивала в Уудсток.
18 август – Излиза режисьорският дебют на Уди Алън – Вземи парите и бягай
24 август – Открит е курортният комплекс „Албена“.
1 септември – Революция в Либия. Полковник Муамар Кадафи детронира крал Идрис.
26 септември – СССР извършва подземен ядрен опит.
21 октомври – Безкръвен преврат в Сомалия (Национален празник).
20 ноември – Пеле отбелязва своя хиляден гол.
12 декември – Либия приема конституцията си.
17 декември – Въздушните сили на САЩ прекратяват проекта „Синя книга“ със заключението, че няма доказателства за извънземни космически кораби.
31 декември – Конго-Бразавил става Народна република.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #175 -: Април 18, 2018, 12:58:52 pm »
Искам да ви задам обаче следния (вероятно за повечето от вас не особено сложен) въпрос: Какво мога да очаквам от човек, чийто Хирон е в абсолютно точен съвпад с моето Слънце? Важно ми е.
Синастрията се гледа цялостно, не само по един аспект. По различен начин ще се прояви този съвпад, в зависимост от това в кой дом и знак е Слънцето

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #176 -: Април 21, 2018, 08:49:48 pm »
Благодаря за отговора. Негов първи, мой седми дом. Ще огледам подробно картата, за да направя връзка и с другите положения и аспекти.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #177 -: Януари 03, 2021, 11:27:27 pm »
Не успях да открия тема посветена на транзитите на Хирон, затова пиша тук.

Някой има ли наблюдения за аспекта - тр. Хирон съвпад Слънце, Юпитер?

При мен аспекта е точен в 1 дом, нат. Хирон е в 3 дом, на градус от IC, Слънце/У6, Юпитер/У10.

Това, с което го свързвам за момента - записах се в един курс, където основно се работи с психичните травми, шока, кризата, загубата, евтаназията, смъртта и т.н. Споделя се личен опит, натоварващо е и има почти ежеседмични изпити.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #178 -: Януари 04, 2021, 11:11:12 am »
Някой има ли наблюдения за аспекта - тр. Хирон съвпад Слънце, Юпитер?

При мен аспекта е точен в 1 дом, нат. Хирон е в 3 дом, на градус от IC, Слънце/У6, Юпитер/У10.
Ами няма как Хирон да е едновременно при мен съвпад Слънце и Юпитер, след като натално са в опозиция. Мога да споделя за съвпада на Хирон и Слънце, беше много болезнено за мен- шефът ми затвори фитнес залата, от която нямаше печалба, държеше я само за имидж, парите си изкарваха с баща му от друга основна дейност (художници са, баща му известен). Започнах работата там, след изкаран курс в спортната академия при тр Хирон съвпад Меркурий (Хирон при мен е в 6д Риби), имах право да пускам член на семейството безплатно, но от това се възползва моя "приятелка", която от "благодарност" ме е изложила пред шефа, какво съм казала за него- това беше и причината да затвори залата. Същия ден имах изпит за шофьор, преди това паркинга пресече човек, който дълбоко ме беше наранил предните няколко години, хванат за ръчичка с неговата, която ме наклевети навремето. На изпита ме скъсаха, през нощта ме разхождаха с една линейка от отделение на отделение, за да открият какво ми има, а болката вдясно, в областта на бъбрека/яйчника беше толкова силна, че на другия ден колабирах. Така и не намериха нищо лекарите тогава, всичко си ми беше добре на ехография, изследвания... По-късно ясновидка ми каза, че свекървата ми е направила магия с мъртвешка вода, което е напълно възможно, тъй като същото лято почина нейния свекър (на мъжа ми дядото, на когото е кръстен) и на погребението тя каза "моят свекър ме изгони като млада булка и оттогава не бях стъпвала тук, но сега аз го умих"

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #179 -: Януари 04, 2021, 11:26:46 am »
Акрукс, благодаря ти за споделеното!

Въпреки че съм с нощна карта забелязвам, че проблемните ситуациите към момента при мен са силно свързани основно с мъже. Нямам предвид партньор - нямам такъв, а работодател, познат, съсед, роднина и т.н.
« Последна редакция: Януари 04, 2021, 11:29:36 am от romantica »