Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 217757 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #990 -: Януари 31, 2018, 09:25:08 pm »
Дано в по-голяма степен да са се осъществили хубавите неща  :38:
Да е живо и здраво момчето, леко си се разминала с татус  ;D при 5 + 8 дом можеше и новина за бебе да ти донесе :29: :012:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #991 -: Март 01, 2018, 09:50:53 pm »
Здравейте хора, ще кача лунара си. Ще съм много щастлива, ако споделите мнение. Предварително благодаря и се извинявам за притеснението :38:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #992 -: Март 02, 2018, 08:10:36 am »
Здравейте хора, ще кача лунара си. Ще съм много щастлива, ако споделите мнение. Предварително благодаря и се извинявам за притеснението :38:
Луната в 9лун.дом тригон с юпитер на асц.и стелиума в риби в 5дом,ще ти е в помощ в начинанията през този месец,да осъзнаеш нуждите си.Възможност за обучение,изпити,ако предстоят ще са успешни,договори също ,разширяване на мирогледа,пътуване при роднини,нужда от общуване през интернет,сънища.Лун.асц.в 11нат.дом ,приятели,групи,организации,астрология,мечти,стремежи,споделяне,по скорпионски ще чувстваш и жадуваш такива дълбоки емоции,страст,юпитер у5,у2 лун.домове на асц.ще разширява тези потребности от любов също,също възможност от финансови постъпления,плутон в 3лун.у2лун.дом секстил юпитер и стелиум в риби.Марс във 2лун.дом ще те кара да действаш,да поемеш инициатива за нещо.Възможна е промяна във външният вид,ще разбереш нещо за приятел/ка.Уран в 6лун квадрат луна,неочаквани промени в ежедневието,работата,,здравето.Относно партньорства,квадрат марс венера те кара да действаш,да търсиш,а,който търси намира. :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #993 -: Март 02, 2018, 08:46:44 am »
Много благодаря, Сафо! Звучи страхотно! След като приключи ще дам обратна връзка :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #994 -: Март 04, 2018, 09:42:47 am »
Здравейте,това е новия ми лунар от моите доста ограничени познания не ми се вижда особено стабилен финансово У2 дом в заточение,Венера също е в заточение.Силно акцентирани седми и девети дом.Май пак ще ме занимават въпросите за партньорските взаимоотношения лун. асцедент в лъв в седми натален дом,управителя му в седми лун.дом,седми лун.дом с управител във 5ти.За девети с Марс и Уран не ми предстои пътуване,дали може да са  лоша новина от чужбина (имам роднини там).Ако някой може да каже нещо повече ще съм благодарна и ще дам обратна връзка в края на лунара  :) :) :) :)
Лунар от 2017г?Как нов?

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #995 -: Март 04, 2018, 09:51:51 am »
Ужас не съм преместила годината си понеже преди това си гледах сонара,ще си правя  нов.Благодаря че си го видяла.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #996 -: Март 26, 2018, 04:24:01 pm »
Здравейте отновооо  :) ще кача новия си лунар, ако някой има излишно време за играчка и иска да каже нещо по него.
Качвам го, понеже прогнозите на Сафо по предния бяха много точни. Дала съм обратна връзка.
В момента основното, което ме вълнува, е дали ще намеря нова работа и ще започна ли връзка. Ще се радвам много, ако някой реши да каже нещо, а ак съм досадила - искрено се извинявам!  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #997 -: Март 26, 2018, 07:34:57 pm »
Здравейте отновооо  :) ще кача новия си лунар, ако някой има излишно време за играчка и иска да каже нещо по него.
Качвам го, понеже прогнозите на Сафо по предния бяха много точни. Дала съм обратна връзка.
В момента основното, което ме вълнува, е дали ще намеря нова работа и ще започна ли връзка. Ще се радвам много, ако някой реши да каже нещо, а ак съм досадила - искрено се извинявам!  :)
Лун.АС в 3сол.дом,вероятно ще комуникираш много през този месец,емоционално,тайно,сълзливо(след 4 дни от започване на лунара),може с роднини да се срещаш,със семейството,ще се връщаш към стари наболели проблеми и въпроси ,неплатени сметки ,няма да си в кондиция,ще си "отнесена",ще бленуваш.Възможно е да пътуваш,може да срещнеш стар познат,съученик,партньор,или някой,който се нуждае от теб.През този месец все едно ще изживееш два различни живота(като емоционално състояние и самочувствие).В началото може да се чувстваш самотна и тъжна,но през втората половина ще се амбицираш,ще бъдеш "на върха",ще действаш.Лунарна к5 съвпад с нат.Юпитер у1нат.и 10 лун.Лунарен АС тригон с к5,всичко е любов.Нептун на АС квадрат нат.Венера си е любов,обаче понякога носи разочарования.Луната у5 е в 5дом тронова,нуждата ти от семейство,деца,любов е силна през този период.След 25 дни от започване на лунара,внимание за здравето,или нещо в работата като събитие.К6 е в лъв,Слънце в 1лун тригон с к6 и квадрат Марс,мисля,че няма да приключиш с тази работа за сега.За нова работа(по-добра) следи като периоди:след 2дни,2седмици,2месеца.(не съм сигурна за времето),по-добре ще бъде Венера да е в телец.В лунара Венера у8 в 1дом в сходящ съвпад с Уран на к2,може да има изненади с финансов,или друг характер след 4 дни от започване на лунара. :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #998 -: Март 26, 2018, 08:24:23 pm »
О, много ти благодаря отново, Сафо! Този месец съм планувала пътувания и срещи с роднини също. Дано с работата и здравето всичко е наред. Иначе още утре съм на зъболекар... и дано вече тази връзка започне. Много си мила и отново голямо благодаря! Ще дам обратна връзка  :38:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #999 -: Април 13, 2018, 03:28:02 pm »
Ще може ли някой да се включи с коментар за Лунара ми Май. Виждат ми се важни внезапни промени с кариерата. Уран в 6 ти Лунарен дом е непредсказуем ... Юпитер в 1 ви Лунарен може да даде разширяване на хоризонта.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1000 -: Април 13, 2018, 03:33:49 pm »
Уран е в 5 лунарен дом, а не в 6-и. Може да се наложи да работиш повече за изработване на парите, които получаваш, възможна е смяна на шеф/началство в работата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1001 -: Април 13, 2018, 03:38:18 pm »
Аз не работя в момента

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1002 -: Април 13, 2018, 03:51:13 pm »
В такъв случай, дали не е възможно да си намериш някаква работа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1003 -: Април 13, 2018, 06:08:49 pm »
Ще може ли някой да се включи с коментар за Лунара ми Май. Виждат ми се важни внезапни промени с кариерата. Уран в 6 ти Лунарен дом е непредсказуем ... Юпитер в 1 ви Лунарен може да даде разширяване на хоризонта.
Уран е в 5-ти, Юпитер в 12-ти в лунара, може да се тълкува обаче за съвпад с лун. Ас
Луната в 10-ти до МС - може да имаш подкрепа от жена по отношение на кариерата
Пази дома си от кражба, измами,наводнение,  заради Нептун в 4-ти

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1004 -: Април 13, 2018, 06:14:06 pm »
Ще може ли някой да се включи с коментар за Лунара ми Май. Виждат ми се важни внезапни промени с кариерата. Уран в 6 ти Лунарен дом е непредсказуем ... Юпитер в 1 ви Лунарен може да даде разширяване на хоризонта.
Лун.АЦ в 6 натален (скорпион)работа,здраве,ежедневие,там ще бъде насочена енергията от 25.04.  У1 лун във 2ри дом финанси са главна тема ,ценностна система,ще получиш пари от някъде,нещо,ако си вложил обаче някъде ще падат(ако е лихва,ок).Пари ще получиш от роднини,братя/сестри,близък........преводи ако правиш,ремонти.Ако имаш кредит вероятно го погасяваш?Някой от родителският дом ще пътува,и/или ще посети някакъв вид специалист,нотариус,банкер,например.Ако започнеш работа през този период,бързо ще приключи,ще я смениш,нещо като две дейности,на телефон,свързано с пътуване,разнасяне,търговия.Слънце в 6лун не е много ок,но пък е тригон със Сатурн от 2ри.У9 и У3 общуване,договори,обучения.Венера в 7лун.дом,у6 може да ти е в помощ колежка,партньор,ще узнаеш нещо за някой.У10 лун в 4 лун ,може да падне реномето на някой в твоите очи.Транзитен Нептун в опозиция Луна от доста време,Луната е у2 натален дом,гадничък е аспекта:"пари нема,действайте".Все някога ще отмине.Луната е бърза,на МЦ тук не е много добре.Може да си зависим по някакъв начин от жени,или те от теб.Майката е тъжна.