Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625152 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Сънувах...
« Отговор #3420 -: Април 25, 2018, 11:27:36 pm »
Днес се опълчих на една устата майка, детето й е нагло и нахално, винаги топи другите и ги разплаква, вчера си позволи да излезе извън двора на училището и ме ядоса много.
Та въпросната мама днес си позволи да се разправя с едно от дечицата- първо по телефон, после наживо, че обидили принцеската й/ всички твърдят точно обратното /, не само защитих другото, ами и докладвах и вчерашната случка. Принцеската остана като в небрано лозе , а мамата сви перките.
Може и това да е било, на тия двете малка и голяма устстници отдавна съм им вдигнала мерника.
Баш оси са- дребни и вредни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сънувах...
« Отговор #3421 -: Април 29, 2018, 08:29:02 pm »
Тези дни сънувах, че ме боли зъб, пипам го и пада. Беше сцепен на две. Нямам идея какво значи, но реших, че може би ще се отърва от някакъв проблем  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Сънувах...
« Отговор #3422 -: Април 29, 2018, 08:49:24 pm »
Сънят не е хубав.
Падащ зъб означава смърт, колкото по- напред е, за толкова по- близък човек се отнася.
Дано не е това.
Аз вчера се вълнувах за нечии нокти и снощи сънувах, че единият ми пада, сцепан наполовина- също е знак за болест или проблеми.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #3423 -: Април 29, 2018, 09:02:29 pm »
Това за щастие- извън бабините съновници, не е вярно. Понякога сънувам подобни сънища за зъби и те не са предсказателни, а чисто физиологични и отразяват реални проблеми, факт- аз съм имала операции и този факт е незабравим дразнител за подсъзнанието във фонов режим и често сънувам подобни падащи зъби.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3424 -: Април 29, 2018, 09:06:17 pm »
Още съм жива  ;D

И на мен често ми се е случвало да сънувам сън с клатещи се и падащи зъби, на ниво събитийност никога не се е изявявал. Може да отразява някакви процеси в подсъзнанието – страхове, несигурност или натрупано напрежение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #3425 -: Април 29, 2018, 09:10:54 pm »
Може да е израз на напрежение, но конкретно за Алена, понеже имам няколко сериозни операции подобно нейните, наистина мисля, че нищо не означава, а отразяват, отзвучават ,отекват ,ехват и тъй. PS Лиле ти снощи нали щеше да мреш на прощаване що си пак тука  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3426 -: Април 29, 2018, 09:26:29 pm »
Вчера щЕха да ми вадят зъби, ама шефа го няма днес и вероятно имам отложена присъда.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сънувах...
« Отговор #3427 -: Април 29, 2018, 11:07:58 pm »
Аз се събудих с болка на мястото, където падна зъба (кучешки) и предполагам това е провокирало съня. Няколко дни бях с един вирус, предполагам имунитетът ми е паднал и имах болезненост в областта. Вече мина. Предположих, че сънят е преплетен с реалната болка.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3428 -: Май 12, 2018, 04:10:21 pm »
Сънувах следобеден сън от който се събудих със сърцебиене и нямам ясно обяснение защо.В съня си влизам в хола(зная,че съм в къщи,но стаята е непозната за мен),мама се "хили" и се търкаля по земята играейки си с племенника ми(сега е 14 годишен),който в съня ми е бебе.Обръщам се и поглеждам в другата част на стаята,там седи племенникът ми вече в сегашният си вид и възраст и си цъка по телефона.Поглеждам пак към майка ми и я виждам с племенникът,който е бебе.Племенникът ми се беше раздвоил и голям и малък беше в съня ми.Аз не се впечатлих от това,а се ядосах ужасно,защото стаята беше разхвърляна.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3429 -: Май 26, 2018, 02:05:43 am »
Недоразумения свързани с близки хора.
Чувстваш ли се ограничавана от роднини? Смяташ ли ги за емоционално/финансово бреме?
Уран незнам как тълкуваш но точно така се чувствам от 10 април до днес за жалост е точно така :'(

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3430 -: Юни 13, 2018, 10:29:10 pm »
Здравейте, как тълкувати сън в който имаш за задачка нещо като уславие да плуваш до определено място .Задачата е успешна пруплувар си по далуче от зададенато .Плуванет е в воре и надълбоко .Сънят не е мой .

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Сънувах...
« Отговор #3431 -: Юни 15, 2018, 01:25:33 pm »
Сънувах бял красив гълъб, дойде от небето и ме целуна.  :58:
Много странно, но хубаво странно.


Аленка, какво стана след твоя сън, надявам се всичко е ОК.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #3432 -: Юли 06, 2018, 12:37:51 pm »
Снощи пих един мелатонин , спах за малко, фрагментарно с накъсани сънища и будуване .Ноо  ;D ужасното е, че снощи сънувах по-по бившият ми, който разбрах че е починал преди 4-5 години на днешната дата ! и ме караше да ходим някъде на нещо като последно забавление  :o В съня си и двамата знаехме ,че скоро ще умре или е умрял ,за мен не стана въпрос да умирам ..ама ..На днешната дата е умрял, освен да отида да запаля една свещ, нямам желание за друго. Също сънувах много показателен сън-  проекция на битието- искам да плувам в съня си и питам в един дълъг басейн с коридори, дали мога да вляза, казаха ми ,че в първият и втори коридор е позволено ,първият беше зает от някви баби и влязох във втория и той се оказа изведнъж къс и малък като трап, тясно няма как да замахна с ръцете, за да плувам и няма накъде да вървя, щото е къс като вана .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3433 -: Юли 07, 2018, 05:29:05 pm »
Снощи пих един мелатонин , спах за малко, фрагментарно с накъсани сънища и будуване .Ноо  ;D ужасното е, че снощи сънувах по-по бившият ми, който разбрах че е починал преди 4-5 години на днешната дата ! и ме караше да ходим някъде на нещо като последно забавление  :o В съня си и двамата знаехме ,че скоро ще умре или е умрял ,за мен не стана въпрос да умирам ..ама ..На днешната дата е умрял, освен да отида да запаля една свещ, нямам желание за друго. Също сънувах много показателен сън-  проекция на битието- искам да плувам в съня си и питам в един дълъг басейн с коридори, дали мога да вляза, казаха ми ,че в първият и втори коридор е позволено ,първият беше зает от някви баби и влязох във втория и той се оказа изведнъж къс и малък като трап, тясно няма как да замахна с ръцете, за да плувам и няма накъде да вървя, щото е къс като вана .
Чувстваш се ограничена или -  реално трябва да спазваш код/етика/правила - коридорите, в които плуваш, и това поражда у теб, вероятно, негативни емоции -  водата. Може и да ти се вижда малко по-дългичък тегавия житейски период -  големината на басейна.

Относно образа на бившия
 Да, душата му може и да иска малко светлинка, та не е лошо да зашалиш свещ. Това ще умиротвори и теб.
 Помисли с какво свързваш този човек. Подсъзнанието прави понякога много интересни връзки/асоциации.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #3434 -: Юли 07, 2018, 06:16:14 pm »
Благодаря Уран, ами доста тежки житейски опит имах с него ..често го сънувам и в повечето случаи ми е неприятно .Чувствам го като мафлок, не знам за състоянието на духа му сега но винаги все едно иска енергия от мен а е мъртъв. Едва тази година разбрах, че е починал, но в годината, в която е умрял ,без да знам усетих нещо и правих енергийно прочистване освобождаване  и нещо ми прищрака, като телепатична инфо, че ми виси на главата.. И като полудях тогава, награбих завивки, подаръци ,дрехи, негов стар паспорт, намерих кутия с негови детски снимки-голямо хвърляне падна ..Често в съня ми има сексуално желание към мен и аз винаги се събуждам с неприятно чувство почти веднага. Не знам как, при какви обстоятелства е починал,защото не знам дали майка му няма да ме нападне ако пиша. Мислила съм и че може да са нисши астрални същности които приемат образът му ,за да точат енергия от мен. Изпитвам някакво отвращение към него на сън .Мисля че проблемът наистина е на енергийно ниво не е просто проекция .
« Последна редакция: Юли 07, 2018, 06:18:17 pm от Ребека »