Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 614769 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3930 -: Декември 11, 2018, 10:14:19 pm »
Много близнаци,книги ли пишеш,архиви,документи,библиотеки,книжарници,спирки,гари,пощи и училища.Сигурно събираш химикалки и докато пътуваш от град в град си водиш записки за блогът ти пълен с хиляди читатели.На тази карта не се виждат домове,градуси ,куспиди.Може ли на мен един тест,моля!
15.02.1970г.,11:35,гр.София :)любим цвят-синьо,не се шегувам
« Последна редакция: Декември 12, 2018, 02:34:03 am от Сафо »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Натални карти
« Отговор #3931 -: Декември 12, 2018, 12:16:51 am »
Здравей, от любознателност се регистрирах тук и се надявам да съм полезен с нещо. Обичам всичко, което е свързано с нови знания и за това астрологията ми стана интересна. Не знам колко са точни нещата, които съм описал и за това ги постнах тук, просто за тест. Предполагам, че е място където има доста експерти. Може би най-добре ще ме опознаете, ако ви пратя моята натална карта, прикачих я по-долу.

Супер, мерси :)

Най-добре си направи нова тема, специално за твоите изследователски цели. Даже ако дадеш малко инфо какъв е този тест, може и ние да се включим-като субекти :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3932 -: Декември 12, 2018, 12:28:56 pm »
Няма да ви притеснявам повече, последно за данните на Сафо:

Изцяло въздушна, безкрайно импусивна, но и труднодостъпна личност, сериозна и понякога студена. Възможно е да се прояви като самотност през целия живот. Енергия и воля, целенасоченост и характеристика да напътства другите, да им дава съвети кое е правилно и кое не е. Личност, която е обичана от хората, директор. Впускане във физически и рискови за здравето ситуации, изразяване на своето мисловно и емоционално настроение пред другите. Отношение, което е много взискателно към обществото. Балансирано ежедневие, спокойствие от възможно константно получаване на пари от пенсия или рента, запазени спестявания и подобни сигурни доходи. Има един Сатурн свързан с тялото, той дава сериозен характер и предразположение за разклатено здраве, ставни болки. Човек, който ежедневно го "юркат" или сам действа физически. Душата е духовно облагородена, влияеща се от духовното и духовните хора, добър медидиум и психиатър. Много рязък начин на изразяване, войнствен характер, който концентрира всичките си сили към постигане на дадена цел.
Леле,супер!Много Благодаря!Хубави неща си написал предимно. :)Притеснявай ни.Мисля,че никой няма да се притеснява. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3933 -: Декември 12, 2018, 02:28:11 pm »
Интересно ми е колко са точни, пратих ти PM за транзитите.
Да,пратил си ми за транзитите.Благодаря!Зная,че идва отвън. :)
Това,което си написал добре ме описва.Студена съм,трудно се вписвам в обществото,самотна съм,мисля си,че повечето хора лъжат,мамят и са лицемерни,правя забележки на обществени места когато видя че някой си изхвърля боклука на улицата,не давам наставления на никой обаче,по-скоро мен ме командват-мъжкото тяло.Съмнявам се да съм обичана,нямам много контакти за да зная това.Като заболявания досега костни/ставни проблеми не съм имала,само бъбречни кризи на два пъти(това не е заболяване),но има време де,колелото се върти.Домакиня съм ,не работя.Мъжът ми има дребен бизнес.Нямам осигуровки за пенсия,но имам две жилища наследствени,предполагам ще ми носят доходи,ако доживея.До 42 си годишнина бях много щастлива,усмихната и безгрижна.След това се случи нещо 2012г.И пак отново 2017г.Ужасни години.Мъртви хора понякога говорят с мен,познати.Имам видения,изключително ярки,за неща,които се случват в момента да кажем(проверено е)и за неща от миналото,виждам други хора какво са правили.Чувствам се зле на обществени места,не обичам тълпи.Понякога когато говоря с някой,все едно го чета отвътре и повече не искам да комуникирам.
« Последна редакция: Декември 12, 2018, 02:50:50 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3934 -: Декември 12, 2018, 06:10:07 pm »
Апокалиптични-не.Веднъж имах,видях си минал живот,убиха ми двете деца,след това и мен.
Чувам гласове,в началото не разбирах говора беше писклив,като мяучане,след това е хубав глас вече.Казва ми разни неща.Чувствам допир ,докосват ме ,за да ме успокоят.Далай Лама,който е жив в момента дойде веднъж в стаята ми и ми "вля" нещо като спокойствие.След това се чувствах добре дълго време.Ходих на психолог заради тези неща,на психиатър,но всичко което и казвах се беше случило,и нямаше причина да не ми се вярва.Не съм вземала никога никакви лекарства,нито наркотици,треви и други .Преди се притеснявах да казвам тези неща,но ме беше страх и реших по-добре да ги изприказвам.Семейството ми ми вярва,защото зная неща,които са се случили с тях,а аз съм била далеч. :)Ако гледаш луната квадрат Плуто в 5 дом-апокалипсис не видях,но сексуални сцени,отвратителни,със звук.
« Последна редакция: Декември 12, 2018, 06:25:08 pm от Сафо »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #3935 -: Декември 12, 2018, 10:05:05 pm »
Уау, Сафо, какви неща ...?!  :38:  :o :o :o

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3936 -: Декември 15, 2018, 07:39:54 pm »
До 42 си годишнина бях много щастлива,усмихната и безгрижна.След това се случи нещо 2012г.И пак отново 2017г.Ужасни години.Мъртви хора понякога говорят с мен,познати.Имам видения,изключително ярки,за неща,които се случват в момента да кажем(проверено е)и за неща от миналото,виждам други хора какво са правили.Чувствам се зле на обществени места,не обичам тълпи.Понякога когато говоря с някой,все едно го чета отвътре и повече не искам да комуникирам.

у-ау,поздравления,за смелостта да споделиш толкова лични неща

на уранова опозиция/2012/ какво засегна -родителската ос

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3937 -: Декември 15, 2018, 08:38:33 pm »
Стреличка,не .По домовото положение на Уран.Уран в 5дом везни в натала.Дирек.Слънце в 11 дом(овен) опозиция  нат.Уран,тр.Уран съвпад дир./прогр.Слънце и опозиция нат.Уран.Транзитен Нептун стац.съвпад нат.Венера и квадрат нат.Нептун.Транзитен Юпитер у7,у8 в 1 дом.След ноември стана страшно когато транзитен Сатурн влезе в скорпион и ми активира тао-то,като направи съвпад с нат.Юпитер у7,у8 домове,опозиция към себе си и квадрат нат.Меркурий у1,у2,у5 домове.Прогресивна Луна в козирог,8дом. квадрат прог./дирек. Слънце.,квадрат нат.и тран.Уран.Плутон е също там.Дирекционна Луна в лъв затваря ми тао-то.Прогресивен Меркурий съвпад нат.Марс в 11 дом овен.
В солара,сол.АЦ. на к4 (лъв)съвпад Лилит,Слънце на сол.к8-водолей.Транзитен СлВ.в солара е на 11* стрелец(там е точката на смъртта)квадрат нат.възли.
Много дълго стана.По едно и също време всички тежки планети ми задействат картата.Уранова опозиция,Нептунов квадрат,Сатурнова опозиция...По 11 дом са случките.Нищо в семейството като смърт,раждане.Нищо фатално при приятел/ка.Организации са замесени,от разл.религия и националност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3938 -: Декември 16, 2018, 07:43:29 am »
Стреличка,не .По домовото положение на Уран.Уран в 5дом везни в натала.Дирек.Слънце в 11 дом(овен) опозиция  нат.Уран,тр.Уран съвпад дир./прогр.Слънце и опозиция нат.Уран.Транзитен Нептун стац.съвпад нат.Венера и квадрат нат.Нептун.Транзитен Юпитер у7,у8 в 1 дом.След ноември стана страшно когато транзитен Сатурн влезе в скорпион и ми активира тао-то,като направи съвпад с нат.Юпитер у7,у8 домове,опозиция към себе си и квадрат нат.Меркурий у1,у2,у5 домове.Прогресивна Луна в козирог,8дом. квадрат прог./дирек. Слънце.,квадрат нат.и тран.Уран.Плутон е също там.Дирекционна Луна в лъв затваря ми тао-то.Прогресивен Меркурий съвпад нат.Марс в 11 дом овен.
В солара,сол.АЦ. на к4 (лъв)съвпад Лилит,Слънце на сол.к8-водолей.Транзитен СлВ.в солара е на 11* стрелец(там е точката на смъртта)квадрат нат.възли.
Много дълго стана.По едно и също време всички тежки планети ми задействат картата.Уранова опозиция,Нептунов квадрат,Сатурнова опозиция...По 11 дом са случките.Нищо в семейството като смърт,раждане.Нищо фатално при приятел/ка.Организации са замесени,от разл.религия и националност.


синът ли засегна-у5 в 9 ,връх на тао-карето,девети е свързан с др.религии/националност
а у9 и диспозитор на у5 е в 12,тайни врагове,организации,учил ли е в чужбина,работа или тук,работа
12 дом го свързвам с неадекватни състояния,загуби по дома,който упр. и в който се намира - У12
СД Асц каре К6/К12
СД Луна съвпад сол.Асц на К4,допълва нат.тао-каре до голям квадрат,не ти е било хич лесно ,болка,която трудно се забравя
6-12 е задействан от дирекции на малефици,активират/ и са управители на интерсептирани знаци-ненаучени уроци,свързани с даване-получаване,притежания,власт,контрол,манипулация,психически тормоз
СД Марс каре Слънце,две години преди това ли са задействани събитията,У4-12,това е като да загубиш сигурност и стабилност,пр.Слънце с опозе към Уран,задейства нат.опозе с Марс,
шокиращи събития,в които човек е поставен в ситуации без избор
СД Плутон каре 10-4 дом,идва от 5,конфликт с човек или общ.организация с власт,натиск със сила
« Последна редакция: Декември 16, 2018, 08:29:30 am от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3939 -: Декември 16, 2018, 08:47:21 am »

синът ли засегна-у5 в 9 ,връх на тао-карето,девети е свързан с др.религии/националност
а у9 и диспозитор на у5 е в 12,тайни врагове,организации,учил ли е в чужбина,работа или тук,работа
12 дом го свързвам с неадекватни състояния,загуби по дома,който упр. и в който се намира - У12
СД Асц каре К6/К12
СД Луна съвпад сол.Асц на К4,допълва нат.тао-каре до голям квадрат,не ти е било хич лесно ,болка,която трудно се забравя
6-12 е задействан от дирекции на малефици,активират/ и са управители на интерсептирани знаци-ненаучени уроци,свързани с даване-получаване,притежания,власт,контрол,манипулация,психически тормоз
СД Марс каре Слънце,две години преди това ли са задействани събитията,У4-12,това е като да загубиш сигурност и стабилност,пр.Слънце с опозе към Уран,задейства нат.опозе с Марс,
шокиращи събития,в които човек е поставен в ситуации без избор
СД Плутон каре 10-4 дом,идва от 5,конфликт с човек или общ.организация с власт,натиск със сила
[/color]Синът ми-не.Това с червеното е точно,това в черното е ДА
« Последна редакция: Декември 16, 2018, 08:52:17 am от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #3940 -: Януари 19, 2019, 11:11:04 pm »
 Много, много моля за коментар на радикса на тази карта, на свекърва ми е. Най-накрая разбрах в колко часът е родена.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #3941 -: Януари 19, 2019, 11:49:32 pm »
Къде е картата и какво се търси?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #3942 -: Януари 20, 2019, 02:51:12 am »
Къде е картата и какво се търси?
Извинявам се, но пиша от телефон и явно обхвата никак не е добър.
Бях качила картата, но не е заредила.
Ами с тази жена имам проблем. Много е властна и хич не обича да и се опонира. Другото е че живеем заедно и се сърди като малко дете. Много горделива и изключително твърдоглава и себична. Иска синът си, само за себе си и не иска да го дели с мен. Бих искала да разбера, тази жена защо ги прави тези неща и дали има вариант да и вляза " под кожата", защото е много прикрита и не мога да я разбера все още. Създава драми и постоянно рови в неща, които не са нейна рабора, нагнетява ситуациите до степен на нетърпимост. Понякога създалото се напрежение може да се отреже с нож.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #3943 -: Януари 20, 2019, 08:11:23 am »
То всеки си гледа от неговата камбанария.Свекървата си я гледай по твоя натал,10/4 ти домове.Туй то!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #3944 -: Януари 20, 2019, 10:25:03 am »
fortunades, с Луна в Лъв на АСЦ и Слънце в 10 дом това да блести, да е първа, най-компетентна е като въздуха и водата за нея. Това може да се изразява и хармонично, меко, но при нея светилата са в конфликт, участвайки в Тао-квадратура с връх Луна, която е извън секта.
Марс в първи дом дава устременост, борбеност, но вреди на личните взаимоотношения и може да направи човека избухлив, безразсъден и яростен. Още повече, тук е в съвпад с Уран.

Тя със сигурност има и положителни качества и за теб е важно да забелязваш най-вече тях, защото тя едва ли може да се промени.
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 10:30:32 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми