Автор Тема: Жените, и имат ли подход в любовта  (Прочетена 23152 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #135 -: Септември 11, 2018, 03:57:47 pm »
Ретро Венера в Скорпион ще обърне ли подхода ни към любовта, връзките ? Ще искаме ли  да сме подходящи за някой ? Ще извадим ли " на светло" някои тайнствени стратегии, ако искаме/ желаем да притежаваме някой ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #136 -: Септември 11, 2018, 04:48:20 pm »
Стратегия в любовта е като магаре и космос  :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #137 -: Септември 11, 2018, 05:35:11 pm »
С тауто с Марс и Уран (тройна рецепция има между трите планети, между другото) ще има сътресения.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #138 -: Септември 11, 2018, 05:53:39 pm »
Ретро Венера в Скорпион ще обърне ли подхода ни към любовта, връзките ? Ще искаме ли  да сме подходящи за някой ? Ще извадим ли " на светло" някои тайнствени стратегии, ако искаме/ желаем да притежаваме някой ?  :)
Да,при мен върви към тригон натална венера,новолунието е в 5 дом.Днес ме загледаха няколко мъже на улицата,отдавна не съм се чувствала забелязвана.Обмислям да кача някоя провокативна снимка в инстаграм,мама ме насърчава също,но боя се да не загубя дамската част от моите последователи.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #139 -: Септември 11, 2018, 07:04:40 pm »
По време на това ретроградие, в общ план ще се засегнат темите на трансформацията, сексуалноста и партньорствата, но и с вкус на неочакваното. Мунданно Венера ще направи опозиция на Уран 3 пъти - в анаретрнтие градуси на Скорпион/Везни и Телец/Овен.  Първите две опозиции - на 13.09 и 31.10 - ще бъдат, докато Уран е в нейните владения в Телец, а тя е заточена в Скорпион. При третата опозиция, когато Венера е вече директна - тя ще застане срещу Уран от последния градус на Везни, вече тронова, а той ще е в обителта на Марс в Овен. С първите две опозиции Венера ще взима уроците си по трудния начин, но третия път ще се изправи в опозиция с цялата си прелест и сила.

При мен това ретроградие ще започне малко преди възврата на Венерата ми, в 8 дом, в Скорпион и ще се върне до 7 дом. Темите по тези два дома ще са включени в изпитанието. Ретро Венера ще се срещне 3 пъти с наталните Уран, Локус Фортуна и К8 (в Скорпион). Ще има условия за трансформация - с крайна цел партньорствата (край на ретро периода в 7 дом). Венера мунданно ще бъде в опозиция на тр.Уран, а в наталната ми карта ще прави съвпад с нат.Уран. Все още нямам активна точна уранова опозиция (3 гр. орбис), но ще е двойно ураново за мен. И така Венера ще завърши цикъла си, за да започне нов малко след излизането от сянка.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #140 -: Септември 11, 2018, 07:39:39 pm »
Стратегия в любовта е като магаре и космос  :012:

Цитат
Ще извадим ли " на светло" някои тайнствени стратегии, ако искаме/ желаем да притежаваме някой ?
Тук къде се споменава за любов ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #141 -: Септември 11, 2018, 08:06:10 pm »
Да му мислят Венерите, аз съм Марс – ролите натално са разменени.  :012:
Чакам венериният принц да измъти стратегия за превземане на спящата красавица, докато още се брои за такава, макар и с поувяхнал блясък.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #142 -: Септември 11, 2018, 08:08:58 pm »
Ретро Венера в Скорпион ще обърне ли подхода ни към любовта, връзките ?

Рени, на колко питиета си ?  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #143 -: Септември 11, 2018, 09:57:04 pm »
Отиди на Гейши

Ще сложа името в цензурите
Една от малкото благинки, които си позволявам, и то рядко, е да не давам пространство на лошия вкус

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #144 -: Септември 11, 2018, 11:16:57 pm »
Защото ако думата вече е цензурирана ще излезе със звездички

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #145 -: Септември 12, 2018, 12:54:52 am »
Предлагам да цензурираме и името Кобилкина. При всяко споменаване ще излиза със звездички. Колбаси!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #146 -: Септември 12, 2018, 01:01:20 am »
 да се забрани  думата курник-ще се нарича кокошкарник  :012:
« Последна редакция: Септември 12, 2018, 01:12:26 am от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #147 -: Септември 12, 2018, 09:41:14 am »
Рени, на колко питиета си ?  :012:

Добре, нека да са магаретата и космоса.  :)
Съществуват различни магии, наричания за любов, които и към днешно време се практикуват, а на това е способна една Венера в Скорпион само и само да получи желаната любов- това е стратегия, тактика за привличане на любов. За някои това може да е в ущърб с разбирането му за любовта , но го има -факт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #148 -: Септември 12, 2018, 10:59:39 am »
Ретро Венера в Скорпион ще обърне ли подхода ни към любовта, връзките ? Ще искаме ли  да сме подходящи за някой ? Ще извадим ли " на светло" някои тайнствени стратегии, ако искаме/ желаем да притежаваме някой ?  :)
подходът към любовта (и парите) при всеки е заложен в натала и ретроградието на Венера няма как да го промени, но може да има преразглеждане в тази насока, в зависимост от това кои домове ще задейства
при мен ще се движи напред-назад през 2-3 дом, финанси, кратки пътувания, търговия и дребната техника- в този период ще пътувам при мъжа си, където ще подновя андроида, лаптопа и други джаджи  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #149 -: Септември 12, 2018, 12:06:30 pm »
Рени, хвърли ме в оркестъра с това предположение  :012:
Над силата е само умението да я владеем!