Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327204 пъти)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за работа
« Отговор #1395 -: Април 22, 2018, 11:09:35 am »
Благодаря за отговорите  :) Ще поставя и солара за тази година, мислите ли, че е показателен за притесненията, които изпитвам в момента и за развитието на нещата в работата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1396 -: Април 22, 2018, 11:19:07 pm »
Въпросът ми е "Х. ще ме вземе ли на работа при него?" , като се предполага зимния сезон, а работата е в чужбина.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1397 -: Април 22, 2018, 11:47:20 pm »
Въпросът ми е "Х. ще ме вземе ли на работа при него?" , като се предполага зимния сезон, а работата е в чужбина.

Според мен да, ще започнеш работа, но финансово може да си разочарована и да получиш по-малко от очакваното/обещаното

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1398 -: Април 23, 2018, 12:03:16 am »
Според мен да, ще започнеш работа, но финансово може да си разочарована и да получиш по-малко от очакваното/обещаното
мислих го и аз този квадрат на Луна с Юпитер У2, но той е в хармонични аспекти с Марс У1, У6 и с Плутон У1 , отделно Луната, като втори мой сигнификатор е в хармоничен аспект Меркурий У8, ще имам досег до парите му, макар Мерка да е дребни пари, дребни, но книжни  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1399 -: Април 23, 2018, 12:18:13 am »
мислих го и аз този квадрат на Луна с Юпитер У2, но той е в хармонични аспекти с Марс У1, У6 и с Плутон У1 , отделно Луната, като втори мой сигнификатор е в хармоничен аспект Меркурий У8, ще имам досег до парите му, макар Мерка да е дребни пари, дребни, но книжни  :012:

У8 /който не е особено силен/ ще направи квадрат към У1, това ми засили съмненията, че ще има проблеми покрай финансите /освен квадрата с Юпитер/, също неговия управител сменя знак и отива в Близнаци, дано греша, ама нещо ще се опитва да те мотае в последствие, но си в изгодна позиция да си отстояваш правата

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1400 -: Април 23, 2018, 09:03:22 am »
Въпросът ми е "Х. ще ме вземе ли на работа при него?" , като се предполага зимния сезон, а работата е в чужбина.
Аз съм на мнението на Сатин.Парите на Х,Меркурий в сходящ квадрат с твоите управители.Скоро ще получиш пари от нещо.Може и друго,юпитер у2,у5 домове при теб сходящ секстил Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1401 -: Април 23, 2018, 12:45:30 pm »
Аз съм на мнението на Сатин.Парите на Х,Меркурий в сходящ квадрат с твоите управители. Скоро ще получиш пари от нещо.Може и друго,юпитер у2,у5 домове при теб сходящ секстил Марс.
Парите на Х. са си пари на Х., какво общо имат с парите, които ще изкарам от работата, която е по 6д. , а Марс У1 и У6 е в хармоничен аспект с моя У2 ?
Х има съдружник, нито една от неговите работи не е самостоятелна, парите ги дава счетоводителката им, а не лично Х да ги вади от неговия джоб...
това е, че работата е сезонна, после разпускат по-голяма част от персонала, а на мен ми се иска целогодишна заплата и от тази гледна точка зададох въпроса, дали Х може да ме уреди с такава, сега през лятото ще прави фитнес, ако ще ме взима да сядам и упреснявам английски и немски, че покрай испанския ги забравих- учила съм ги преди 40г.
Реално не ми е толкова до работата, не съм кариерист, но ми трябват пари за зъби, поне 5 хиляди евро, а за един сезон там, който е 4мес. ще ги събера. Дали пък да не пусна хорар за здраве, свързан със зъбите, може да се сдобия с такива без работа, да продам нивите изгодно, да спечеля от тотото, таен покровител да ми ги плати хахаха

пп - съвсем скоро по 2-ри, 5-ти дом ще имам приходи, под формата на развлечения- ще му гледам децата срещу хотел и храна по ресторанти, може и яздене да намажа, че и на езда ще се ходи :)
« Последна редакция: Април 23, 2018, 12:58:17 pm от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1402 -: Април 23, 2018, 01:31:25 pm »
По принцип за възнаграждение, заплата, получени пари, хонорари и т.н. гледам какво е състоянието на У8, и от това ми идват притесненията тук, ама е твърде възможно да греша де. Пожелавам да си изкараш парите за зъбки  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1403 -: Април 23, 2018, 04:51:27 pm »
Акрукс,зная ,че парите на Х,са си негови.Написах,че ти скоро ще получиш пари,нищо общо с Х. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1404 -: Април 23, 2018, 05:14:19 pm »
Акрукс,зная ,че парите на Х,са си негови.Написах,че ти скоро ще получиш пари,нищо общо с Х. :)
Да, но картата е на въпрос за работа, парите по нея би трябвало да са от работата, реално никакви пари скоро няма да получа отникъде

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1405 -: Април 23, 2018, 08:10:51 pm »
Привет  :) !!!

Да задам един въпрос, който ме вълнува съществено днес:

"Ще подновим ли договора ?"

След месец ми изтича договора с клиента и нямам план /не ми харесва да нямам план/.  ;D

Благодаря предварително!

Обратна връзка по този хорар:

Преустанових работните отношения с този клиент.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1406 -: Април 24, 2018, 09:54:14 pm »
Акрукс,зная ,че парите на Х,са си негови.Написах,че ти скоро ще получиш пари,нищо общо с Х. :)
хм, ще вземеш да познаеш- обадиха ми се по една стара обява за диван, който продавах есента, стискай/те палци да стане алъш-вериша утре  :13:


ами видяхме се с човека, който иска да купи дивана, разбрахме се след 2 седмици, че искал да си ремонтира стаята, в която ще го поставя- да боядисал пода, та скоро няма да получа пари, изключвам месечния превод от мъжа ми, но те са фиксирана сума всеки месец
« Последна редакция: Април 25, 2018, 10:34:29 pm от akruks »

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1407 -: Май 01, 2018, 09:32:50 pm »
Здравейте, задала съм въпрос, "Благоприятен ли е момента аз да отворя заведението?"
Става въпрос за собствен търговски обект, който се отдаваше под наем, но не случи на наематели.
Ще съм много благодарна да чуя мнението Ви.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1408 -: Май 01, 2018, 09:40:28 pm »
Здравейте, задала съм въпрос, "Благоприятен ли е момента аз да отворя заведението?"
Става въпрос за собствен търговски обект, който се отдаваше под наем, но не случи на наематели.
Ще съм много благодарна да чуя мнението Ви.
Не,твърде много си изчакала.Финансово няма да е много рентабилно.

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1409 -: Май 01, 2018, 09:47:57 pm »
И аз така го усещах, но си мислех, че проблема ще дойде от служителите по 6 дом.