Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327194 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1620 -: Декември 03, 2018, 07:58:11 am »
Здравейте,
Оглеждам се за нова работа, чета обяви и търся подходяща, но засега без успех.
Ще намеря ли подходяща работа, и ще получа ли предложение за нея в близките месеци?
Има вероятност да получиш предложение за работа,но няма да ти хареса.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1621 -: Декември 03, 2018, 03:07:10 pm »
Здравейте,
Оглеждам се за нова работа, чета обяви и търся подходяща, но засега без успех.
Ще намеря ли подходяща работа, и ще получа ли предложение за нея в близките месеци?
Пропуснала си възможност.
Отг. - НЕ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1622 -: Декември 03, 2018, 04:02:21 pm »
Здравейте, аз пак много се вълнувам около работата на дъщеря ми. Тя започна в една фирма през август 2018, всичко беше наред в началото, но в последствие започна да ескалира някакво напрежение.  Тя много се притеснява  и това се отразява на качеството на работата й.  Когато започва й правих хорар с въпроса дали ще остане до края на 2019г.
Първо дете е. Предварително много благодаря за отговорите. Въпроса е дали ще остане в тази фирма до края на 2019г.
Ще запази работата, но ще продължи да се натъква на трудности, ще я товарят с работа, а в крайна сметка няма да има израстване. Нека бъде по-търпелива и осъзнае, че хубавите работи стават бавно. С припряния си характер сама привлича напрежението в обстановката. Да се съсредоточи над своите работни задължения и ги изпълнява качествено, а провокатори има на всяка работа, нека свикне с това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1623 -: Декември 03, 2018, 04:12:40 pm »
Здравейте,
Оглеждам се за нова работа, чета обяви и търся подходяща, но засега без успех.
Ще намеря ли подходяща работа, и ще получа ли предложение за нея в близките месеци?
Представена си от ретро Нептун, а у-ля на 3д, по който е търсенето, договарянето, е представен от ретро Меркурий, така че е нормално на този етап да си затруднена в търсене/намиране на нова работа.  В настоящата работа предстоят промени, може да са благоприятни за теб и да се откажеш от идеята за нова работа.
Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн У11 в 10д и ще пренесе светлина с положителния си аспект към Нептун У1, все нещо ново около работата ще има.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за работа
« Отговор #1624 -: Декември 05, 2018, 10:30:26 am »
Здравейте - Ще работя ли / ще се случи ли/ по запитването на М.?
М. е приятелка, която ме попита дали искам да свърша услуга /срещу заплащане/ на нейн познат. Става въпрос за декорации, които са ми хоби и страст и мн. искам да се занимая с това, но познатия бил с ужасни претенции.   ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1625 -: Декември 05, 2018, 11:03:27 am »
Здравейте - Ще работя ли / ще се случи ли/ по запитването на М.?
М. е приятелка, която ме попита дали искам да свърша услуга /срещу заплащане/ на нейн познат. Става въпрос за декорации, които са ми хоби и страст и мн. искам да се занимая с това, но познатия бил с ужасни претенции.   ::)
на девер ми Петко зълвин син, та и твоя въпрос така зададен  :)
Има ли значение кой, откъде , какво питал, казал- гледаш го като клиент по 7д. и точка.
Ще му извършиш услугата, парите ще са дребни, но ще ти отвори пътя към този вид дейност и повече пари за в бъдеще.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1626 -: Декември 07, 2018, 05:03:20 pm »
Здравейте!Напоследък ми е много изнервено в работата..Един елемент от женски пол страшно ми лази по нервите и се замислям за нова работа.Ще се спогодим ли с нея,или да се замислям по сериозно да сменям работата?Че то не се  издържа!Благодаря !
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1627 -: Декември 07, 2018, 06:36:26 pm »
Здравейте!Напоследък ми е много изнервено в работата..Един елемент от женски пол страшно ми лази по нервите и се замислям за нова работа.Ще се спогодим ли с нея,или да се замислям по сериозно да сменям работата?Че то не се  издържа!Благодаря !
Да, ще има някаква промяна в работата, която би трябвало да доведе до положителен резултат. Нова работа или няма , или не е опция.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1628 -: Декември 07, 2018, 07:10:12 pm »
Засега нямам нищо като опция за нова работа..но и с колежката неможем да се изтърпим..
Затова го обмислям,защото лудост е да се работи с такива елементи.Благодаря ти
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1629 -: Декември 09, 2018, 01:18:21 am »
Здравейте!Напоследък ми е много изнервено в работата..Един елемент от женски пол страшно ми лази по нервите и се замислям за нова работа.Ще се спогодим ли с нея,или да се замислям по сериозно да сменям работата?Че то не се  издържа!Благодаря !
нито, нова работа, нито сговор с колежката, затова си гледай работата и не се занимавай с дразнители- там си да работиш, а не да се сприятеляваш

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1630 -: Декември 13, 2018, 08:38:22 pm »
Х. (колега от работата, назована по име и повторно уволнена) ще спечели ли делото? Ще се върне ли на работа?

Благодаря предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1631 -: Декември 13, 2018, 09:29:49 pm »
Х. (колега от работата, назована по име и повторно уволнена) ще спечели ли делото? Ще се върне ли на работа?

Благодаря предварително!
Луната върви към квадрат с Юпитер естествен управител на юрид.въпроси,а Меркурий у9 -ят и дом в стрелец, в изгнание и квадрат Луна.Мисля,че не.Няма да се върне на работа,няма да спечели делото.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1632 -: Декември 13, 2018, 09:41:31 pm »
Уф, благодаря ти, Сафо!

Чудя се какъв човек трябва да бъде някой, за да уволни в навечерието на Рождество самотна майка с болно дете, загубила внезапно съпруга и родителите си, останала без къща и пари...  :91:

Ама явно е възможно за някои с големи водни тригони...  :014:
« Последна редакция: Декември 13, 2018, 09:47:02 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1633 -: Декември 14, 2018, 03:02:17 pm »
Х. (колега от работата, назована по име и повторно уволнена) ще спечели ли делото? Ще се върне ли на работа?

Благодаря предварително!
Ще се върне на работа и няма да се стигне до дело, за да не ѝ плащат обезщетения и т.н.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1634 -: Декември 14, 2018, 04:54:01 pm »
Незнам какво да правя..Преди време зададох същия  въпрос..Все по често мисля да напусна.Ще си намеря ли скоро дурга работа,някак не издържам вече на тази.Постоянни дразнители,гледам да не влизам в конфликт,ама то не се издържа.Моля много някой да погледне картата ми-Мисля за напускане,ще си намеря ли друга работа?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.