Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331191 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1635 -: Декември 17, 2018, 07:20:14 pm »
Здравейте момичета налага ми се да си търся нова работа, въпросът ми е ще си намеря ли нещо скоро или пак ме чака дълъг и тежък период без работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1636 -: Декември 18, 2018, 02:31:46 pm »
Здравейте момичета налага ми се да си търся нова работа, въпросът ми е ще си намеря ли нещо скоро или пак ме чака дълъг и тежък период без работа.
Не пишеш подробности, оп каква причина се налага да търсиш друга работа, според картата ще продължиш настоящата си работа

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1637 -: Декември 18, 2018, 05:20:09 pm »
По чисто физическа имам проблем с белия дроб а тук е ужасно мръсно и отровите са супер много.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
увала съм я какво му говори
« Отговор #1638 -: Януари 14, 2019, 10:30:58 am »
Въпросът ми е "Х. ще ме вземе ли на работа при него?" , като се предполага зимния сезон, а работата е в чужбина.
Според мен да, ще започнеш работа, но финансово може да си разочарована и да получиш по-малко от очакваното/обещаното
У8 /който не е особено силен/ ще направи квадрат към У1, това ми засили съмненията, че ще има проблеми покрай финансите /освен квадрата с Юпитер/, също неговия управител сменя знак и отива в Близнаци, дано греша, ама нещо ще се опитва да те мотае в последствие, но си в изгодна позиция да си отстояваш правата
Аз съм на мнението на Сатин.Парите на Х,Меркурий в сходящ квадрат с твоите управители.Скоро ще получиш пари от нещо.Може и друго,юпитер у2,у5 домове при теб сходящ секстил Марс.
ОВ - на работа съм от месец при Х. , но не съм на постоянна работа, нито на сезонна с договор на заплата с осигуровки, а на почасова- чистя един стриптийз бар и един снек-бар на повикване, когато са мръсни, също така в снек-бара ме викат да мия чиниите когато има повече клиенти по обяд и сервитьорките не смогват да зареждат миялната машина. Марс У1, У6 в съвпад с Плутон (нали се сещате, че чистенето включва и тоалетните на заведенията) Без език толкова (Луната У9 в сходящ квадрат Слънце У10 в 6д.) Парите не са това, което очаквах- първоначалната уговорка беше всеки ден да чистя бара за 15€ и един друг по-голям бар (дискотека) за 35€. Впоследствие за дискотеката неговия съдружник е договорил една местна, която има фирма за почистване и професионална машина, а аз си останах с голото обещание. Така че, парите не са очакваните, но поне съм с внука си, на топло, нахранена и ме возят до работа с последен модел Порше  :012: (Опитвам се да запазя добро настроение и да се усмихвам, пък зъбите ще са някой друг сезон) В картата са изписани и проблемите (прецакването ми чрез превода), от страна на детето ми по 7д. - Луната в сходящ квадрат с Венера У7, 12 в 7д. Чувала съм я какво му говори насаме в спалнята за мен на английски, както и какво той казва, а какво тя ми предава. Завидя ми още есента, че съм щяла да вземам 60€ на ден, а тя когато е работила за него е била на 50€, промърмори го по телефона на няколко пъти. Както е казано, макар на майтап, хората се делят на две категории- добри и скорпиони.
« Последна редакция: Януари 14, 2019, 10:37:42 am от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1639 -: Януари 14, 2019, 01:05:21 pm »
Едва ли дъщеря ти, ще изпита завист, ако получаваш добро заплащане. Най-логично е да е доволна, че ще си осигурена, без да зависиш от тях или мъжа ти. По-скоро е станало "развален телефон". Записвай езиков курс докато си там, така и най-лесно ще го научиш и другия сезон ще можеш да си намериш по-добра работата  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1640 -: Януари 14, 2019, 01:21:01 pm »
Едва ли дъщеря ти, ще изпита завист, ако получаваш добро заплащане. Най-логично е да е доволна, че ще си осигурена, без да зависиш от тях или мъжа ти. По-скоро е станало "развален телефон".
За завистта разговорите бяха по телефона с нея на български, бях си още в България, когато ми се обади да каже какво и за колко ще работя.  Предния сезон така прецака нейна добра приятелка, състудентка, много кадърен треньор по ски, беше я взела за камериерка и само ѝ демонстрираше нагледно, че е жената на шефа и на по-висока позиция в хотела-имаше собствен, добре оборудван кабинет. То не е лесно да си с наквадратена Луна в Лъв  :)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1641 -: Януари 17, 2019, 08:53:01 am »
Много ви моля за помощ !
Направихме си голям конфликт с колежката, с която сме в една стая и продължава да се задълбочава, стигна до там, че я дразня дори като въздишам. Усещам, че няма да мога да се справя с този Козирог. Чудя се какво да предприема.
Ще се оправят ли някак нещата с колежката?
Благодаря

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1642 -: Януари 17, 2019, 09:48:48 am »
Ще постигнете компромис.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1643 -: Януари 17, 2019, 10:54:29 am »
Ще постигнете компромис.
Благодаря,
за сега "компромиса" е да мълчим, без "добър ден" дори и да внимаваме как "дишаме". Ама така, ако продължава... :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1644 -: Януари 17, 2019, 11:18:53 am »
Много ви моля за помощ !
Направихме си голям конфликт с колежката, с която сме в една стая и продължава да се задълбочава, стигна до там, че я дразня дори като въздишам. Усещам, че няма да мога да се справя с този Козирог. Чудя се какво да предприема.
Ще се оправят ли някак нещата с колежката?
Благодаря
По тази карта също е слънчев Козирог  :)
Тя се чувства потисната и смачкана от ежедневието и работата на подчинена позиция, има нужда от нова работа на по-висока позиция, която съответства на нейната неразкрита част от личността, но за съжаление няма да я получи на този етап- Меркурий У10, 11, съУ1 в сходящ съвпад с нейното Слънце У1 в 6д, но аспектът няма да бъде завършен в рамките на този знак, докато Слънцето е в Козирог, тъй че компромис тя ще трябва да направи- Луната в сходящ куинконкс с нейния У1, съу1, а за теб нещата в работната среда ще се нормализират в крайна сметка- Луна У6 с последен аспект секстил Уран У1 във 2д, може дори да имаш неочаквани приходи.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1645 -: Януари 17, 2019, 11:36:02 am »
Благодаря,
за сега "компромиса" е да мълчим, без "добър ден" дори и да внимаваме как "дишаме". Ама така, ако продължава... :(
Няма да продължава така. :) Компромис означава нормализиране :) Последен аспект на Луната куинконс с нейния управител Слънцето. Ще омекне.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1646 -: Януари 17, 2019, 12:04:42 pm »
По тази карта също е слънчев Козирог  :)
Тя се чувства потисната и смачкана от ежедневието и работата на подчинена позиция,

akruks, много си права, точно това я накара да е зла, липсва й лидерската позиция и реши, че на мен ще се прави на шеф. Въпреки, че нямаме общо в работата, просто делим една стая.
Благодаря, ти за отделеното време.  :-*

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #1647 -: Януари 17, 2019, 12:06:32 pm »
Няма да продължава така. :) Компромис означава нормализиране :) Последен аспект на Луната куинконс с нейния управител Слънцето. Ще омекне.

Благодаря, delphin. Дано си права. Ако настъпят промени ще се постарая да дам ОВ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1648 -: Януари 17, 2019, 12:16:06 pm »
Последен аспект на Луната куинконс с нейния управител Слънцето.
Последен аспект на Луната е секстил с Уран у1 за питащата

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1649 -: Януари 17, 2019, 12:30:03 pm »
Ако разглеждаме транссатурновите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми