Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96200 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #135 -: Януари 02, 2016, 09:15:06 pm »
Делфинче, ти на мен изтели, обаче ако имаш време да изтеглиш партньорски януарски карти за С. и Г., ще ми е много интересно какво ще излезе. :72:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #136 -: Януари 02, 2016, 09:15:49 pm »
Боболина, подкарала съм те с януарските на другите  :012: Сега ще дръпна партньорско за януари :)

                                Потискане                Изтощение              Творчество

          
 
Проблеми ли имат тези двамата? Потискат нещо у себе си, желаят нещо, което не могат да получат точно сега, може би не вярват и че ще го получат (поне единият от тях) и това ги изтощава, хабят сили в напразни терзания. Имам усещането, че някой е доста стиснат в отношенията и чувствата си, но иска всичко за себе си. Хубавата новина е, че ако проявят силон желание, могат да изгладят всички недоразумения помежду си.
 :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечни карти таро
« Отговор #137 -: Януари 03, 2016, 12:08:23 am »
Може ли и аз да помоля, стига да има някой желание...  :) Много ми е важен този месец... Само дето аз няма как да се отплатя 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечни карти таро
« Отговор #138 -: Януари 03, 2016, 12:38:39 am »
Тео ето за януари

6п/ Сила+ДП+Глупак



Ще получиш подаръци и то без да очакваш. В началото на месеца ще ти е малко по-трудно, в смисъл напрегнато. Около теб да няма жена, която да е добре материално осигурена, важна е за теб, сякаш. Може и да е мацка, която си си харесал  :012:
Към края ще си айляк, най-вероятно тогава ще ти свършат и изпитите и ще си пей сърце  :012:
Получих от братовчедките ми очаквани и един неочакван подарък. :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #139 -: Януари 03, 2016, 02:22:25 am »
Боболина, подкарала съм те с януарските на другите  :012: Сега ще дръпна партньорско за януари :)

                                Потискане                Изтощение              Творчество

          
 
Проблеми ли имат тези двамата? Потискат нещо у себе си, желаят нещо, което не могат да получат точно сега, може би не вярват и че ще го получат (поне единият от тях) и това ги изтощава, хабят сили в напразни терзания. Имам усещането, че някой е доста стиснат в отношенията и чувствата си, но иска всичко за себе си. Хубавата новина е, че ако проявят силон желание, могат да изгладят всички недоразумения помежду си.
 :58:

Дааа, Делфинче, точни са ти картите, отново. :72: Проблемни са тези отношения. Докъде ще го докарат, един Господ знае. Благодаря! :58:

Lolla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Месечни карти таро
« Отговор #140 -: Януари 03, 2016, 12:25:17 pm »
Ще може ли и за мен да се изтеглят карти? :):)

« Последна редакция: Януари 03, 2016, 09:51:59 pm от Lolla »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #141 -: Януари 04, 2016, 09:01:18 am »
За Клер.

                      Миналите животи               Печал                  Сънят   

          

Много печални карти. Спомени, спомени, връщаш се назад към нещо отдавна изживяно. Носталгия. Загубила ли си нещо, за което да съжаляваш много? Емоционална ще си, натъжена.

Погледнах и последната карта 

              Вкопчване в миналото



Обърната към миналото ще си. А не трябва. Но, изживей този момент и продължавай напред  :-*

още е много рано за ов, но да си кажа, че започнах да сънувам от важните сънища и са свързани с миналото

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #142 -: Януари 04, 2016, 06:31:33 pm »
Момичета, тези дни ще ви дръпна и за февруари, че от 17 ми започват лекциите и няма да имам никакво време. И няма да мога да се включвам и в седмичните дори. (до 14.02.  :012: )

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #143 -: Януари 05, 2016, 06:37:21 pm »
февруари за Хепи: горе маг; император - пп - 7ч

Февруари ще ти донесе трудна комуникация с мъж.(ще продължите да контактувате - предимно по интернет/ телефон, но по-рядко) Като че ти ще чакаш все той да те потърси първи. И като цяло комуникацията ти с околните ще бъде трудна.
Относно работата ти може да получиш новини, които ще те объркат или напротив - може да развихрят въображението ти. Може и вид обучение да ти предстои?


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #144 -: Януари 05, 2016, 06:42:50 pm »
февруари за Делфи: горе колесницата; умереност - колелото - 9ж

Делфи, сякаш загърбваш един труден период. Период, в който си похабила доста енергия, нооо това не е успяло да те погуби. Напротив, справила си се! Но тепърва ще усетиш това, че си победила.
п.с. дано само картите не показват, че си постъпвала твърде търпеливо и в един момент ще ти писне. Ще заемеш отбранителна позиция и ще държиш околните на разстояние.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #145 -: Януари 05, 2016, 06:46:52 pm »
февруари за Уич: горе кулата; пп - светът -10ч

Уич, твоите карти ме затрудняват - отново  :012: - сякаш си в очакване на новини около семейството.(някой да пристигне/ замине от/ в в чужбина? ) Или е свързано с обучението на член от семейството?
Може някое пътуване коренно да те промени.(промяната ще е положителна)
Ще започнеш да "практикуваш" научени умения до тук и това ще даде хубав резултат.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #146 -: Януари 05, 2016, 06:50:52 pm »
февруари за Емма: горе императрицата; колесницата - 6ч - жрицата

Емма,  :38: при теб виждам период на покой. През месеца често ще обръщаш поглед назад в миналото. Но 6ч може да значи, че ще проявяваш дребни, но трогателни жестове към околните. Възможно ли е да се наложи да гледаш някое детенце?
И последно - може да спреш твои или на партньора пориви за дете, за ваше дете.

« Последна редакция: Януари 05, 2016, 06:54:06 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #147 -: Януари 05, 2016, 06:53:55 pm »
февруари за Тренди: горе умереност; смърт - жрец - 2ч

Не ми харесват нещо картите, не знам защо. Да се надявам, че показват отминаващ труден период(пълна трансформация) и появата на жреца ти помага да се възстановиш.
жрец+2ч - присъединяване към някоя група/ организация или често излизане с приятели; семейна сбирка по конкретен повод


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #148 -: Януари 05, 2016, 07:05:55 pm »
февруари за Тренди: горе умереност; смърт - жрец - 2ч

Не ми харесват нещо картите, не знам защо. Да се надявам, че показват отминаващ труден период(пълна трансформация) и появата на жреца ти помага да се възстановиш.
жрец+2ч - присъединяване към някоя група/ организация или често излизане с приятели; семейна сбирка по конкретен повод




Ще имам дългоочаквана среща. Някаква промяна ще преживея, нещо дълбоко.
А сетих се, може и да се срещна с баща ми, че имах планове
Мерси, Скорпионче  :-*
« Последна редакция: Януари 05, 2016, 07:11:28 pm от trendy »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #149 -: Януари 05, 2016, 08:38:22 pm »
Скорпионче, благодаря. Това за децата е интересно. Ще видим, има време. Може да си хванала сегашните настроения. Детската тема е оборотна. За първи път да не напъвам аз с нищожния си ентусиазъм. :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.