Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96138 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #165 -: Февруари 01, 2016, 12:47:13 am »
Месечни карти за Павла.

             Колесницата                   Кралица чаши              Седмица пентакли




Ех, че хубави карти. На колесницата е изобразена "кралицата на войната". Силна и уверена жена, която знае какво иска и как да го постигне. Знае в коя посока иска да върви, за да достигне целите си. Тук уловката е да не бягаш в различните крайности. а да търсиш средината в поведението си. Бъди водач в колектив, а не тиранин. В първата част на месеца може да си "глуха" за оплакванията на другите, да си по-целеустремена. Но после ще се промениш. И ще имаш нужда да обгрижваш другите. Ти самата ще станеш по-възприемчива за околните, по-женствена. Може да отделяш време за творчество - да изливаш себе си чрез писане, да намираш себе си в книги. Не бъди прекалено въвлечена в чуждите чувства, помисли и за себе си. В край на месеца ще чакаме резултати от твои дела. Да береш плодовете на труда си. Може да получиш заплащане за твой проект. Ще си доволна, ако си положила нужните усилия. Да не поискаш помощ от приятел?

Последната карта е Крал пентакли.



Явно ще се отдадеш на някакъв проект, ще вложиш умения, знания. Оглеждай се за мъж, който може да ти помогне. Заземен, рационален.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #166 -: Февруари 01, 2016, 01:00:04 am »
Скорпионче! Големи карти ти изтеглих.  :57: Нямаше така да ги случа, ако ги бях целила нарочно.

                    Глупакът                      Слънцето                      Императрицата




Какво би казала ти за тези карти? Моята единствена и натрапчива мисъл е... бебе.  :57:

Този месец ще ти се иска да направиш нещо ново и различно, да отвориш нова страница в живота си. Може да си прекалено ентусиазирана за предстоящото. Да виждаш живота пред себе си през розови очила. Няма да обръщаш внимание на спънките около теб. И съветите на приятелите също ще са ти далечни. Нещо непланирано може да промени посоката ти.
И да те освети, да станеш видима за околните. Ще ти се иска да се порадваш на хубавите мигове, да си по-оптимистична. Може да се почувстваш разголена пред някой. Или прекалено наивна - като дете. В край на месеца ще отдаваш повече от енергията си на деца или в обгрижване на околните. ако е имало моменти на егоцентричност по-рано, в край на месеца ще си насочена повече към комрпомиси и обединяване на силите с друг човек.

Последната карта е Крал чаши.



На фона на предните карти... Идеите ми не са за пред публика - нещо тайно, някой таен... Събития под повърхността.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #167 -: Февруари 01, 2016, 01:10:20 am »
Месечни за Тренди.

                 Двойка жезли                    Петица жезли                   Осмица мечове



Много жезли нарисувах.  :57: Ще ти е динамичен месец, Тренди. Много идеи ще искаш да реализираш. Може да се занимаваш и с по две дейности на един път. Или да се чудиш на кое да дадеш приоритет, ако имаш колебания. ще те тегли някоя идея повече, но мисля, че няма да я реализираш точно сега. Защото може да попаднеш в някакъв лагер, конфликт на интереси. И да си в опозиция на другите. Ще има препятствия за преодоляване, но те може да те амбицират. Бъди прецизна в начина си на работа. В край на месеца ще ти е по-обезверено. Може да си загубила позиции в битка с конкуренция. И това да те кара да се съмняваш в посоката, която си поела. Може да си сляпа за онези неща, които притежаваш, сама да се спираш от неувереност.

Последната карта е Крал жезли.



Не бъди припряна, когато вземаш решения. И вярвай в себе си. Твой шеф беше Стрелец, нали? Да не те издразни нещо?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #168 -: Февруари 01, 2016, 01:21:18 am »
За Флорка. Защо такива карти?  :(

                 Десетка мечове                  Луната                  Четворка мечове



Флорка! Кой те кара да се чувстваш обидена? Този месец може да ти е по-труден на вътрешно ниво. Да чуеш тежки думи, които да те наранят. Да усещаш някаква загуба. Или сякаш си далече от другите. Но това трябва да го приключиш - надживей го. Дори да има хора, които ти напомнят. Ситуацията ще достигне свой пик и може да се залуташ в своите идеали, мисли, въображение. Не живей в илюзиите. Позволи си малко бездействие, потапаня в своя си свят, преразглеждане на онези неща, за които тайно си мечтала. И не забравяй, че всичко е период и след него трябва да излезеш на светло. Ще имаш нужда от почивка и тишина. Да се усамотена, да релаксираш. Да се "излекуваш" от истински болежки и от болките в душата. Този месец може да ти е по-пасивен, но на вътрешно ниво да е напрегнато, да има подводни течения.

Последната карта е хубава. Тройка чаши.



Ще отпразнуваш излизането от депресивите мигове с приятели/ки.  :08: Ще се справиш, Флорка.  :58: :-* Обещавам да ти е по-леко в следващия месец.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #169 -: Февруари 01, 2016, 01:30:37 am »
Месечни карти за Боболина. И тя ще иска приключения.  :57:

                Магьосникът               Глупакът                Петица чаши



Боболина, започнала си нещо. Но май ще се върнеш в изходно положение. Виж дали правилно канализираш знанията и уменията си.
Може да работиш по някакво ново начало, да имаш цели за постигане. И ясна мисъл, знание какво трябва да се случи. Но по някое време ще ти дойдат ненадейни идеи, малко по-щури. И ще тръгнеш малко наивно да ги следваш. Дали няма да си подлъгана от екзотичен чар на някой новопоявил се? Бих те посъветвала да не предизвикваш с деянията си лавини, ненадейни събития. Бъди по-внимателна, не губи логиката си, не се подлъгвай по обаянието на нестандартното. В край на месеца може да си разочарована, да ти се струва, че не усещаш сладостта на живота. Ако си пила от много извори, няма да ти е много комфортно. Може да е имало моменти на дилеми, на изкушения. От което след това ще се чувстваш зле.

Последната карта е Крал чаши.



Явно съм ви абонирала за този крал. Не смея да го коментирам.  :85: Ти си знаеш кое трябва да остане в тайна.  ;) Много мъже на тези карти...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #170 -: Февруари 01, 2016, 01:41:59 am »
Ще продължа утре.  :58: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #171 -: Февруари 01, 2016, 08:28:43 am »
още е много рано за ов, но да си кажа, че започнах да сънувам от важните сънища и са свързани с миналото

допълвам - определено се занимавах с недовършени неща. притеснения около детето, както и здравословни

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Месечни карти таро
« Отговор #172 -: Февруари 01, 2016, 09:11:53 am »
Може ли и за мене едно месечно Таро.Благодаря!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #173 -: Февруари 01, 2016, 01:41:24 pm »
Месечни за Тренди.

                 Двойка жезли                    Петица жезли                   Осмица мечове



Много жезли нарисувах.  :57: Ще ти е динамичен месец, Тренди. Много идеи ще искаш да реализираш. Може да се занимаваш и с по две дейности на един път. Или да се чудиш на кое да дадеш приоритет, ако имаш колебания. ще те тегли някоя идея повече, но мисля, че няма да я реализираш точно сега. Защото може да попаднеш в някакъв лагер, конфликт на интереси. И да си в опозиция на другите. Ще има препятствия за преодоляване, но те може да те амбицират. Бъди прецизна в начина си на работа. В край на месеца ще ти е по-обезверено. Може да си загубила позиции в битка с конкуренция. И това да те кара да се съмняваш в посоката, която си поела. Може да си сляпа за онези неща, които притежаваш, сама да се спираш от неувереност.

Последната карта е Крал жезли.



Не бъди припряна, когато вземаш решения. И вярвай в себе си. Твой шеф беше Стрелец, нали? Да не те издразни нещо?

Емс, оказа се права. Днес получих предложение за допълнителна работа. Малко в повечко ще ми дойде, но го правя заради парите, че в момента заплатата ми е смешна направо.

А КЖ- може и шефа, може и един колега да показва, че той обича да прави скандали- сприхаво овенче е  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #174 -: Февруари 01, 2016, 05:28:01 pm »
Месечни карти за Йонита.

               Четворка жезли                      Умереността                  Слънцето




Йонита, предстои ти по-спокоен месец. Домашните теми ще бъдат актуални. Ще ти се иска да се занимаваш с дейности в дома си, може и да организираш някакво събитие с хора, които ще се веселят. Може да си по-дипломатична в отношенията с другите. И да ти се налага да се справяш с няколко задачки на един път - да се стремиш да ги съчетаеш, за да получиш добър резултат. Оглеждай се за течове в дома, място с вода - да не се налага да правиш ремонт.
В край на месеца ще ти е по-активно. Или ще искаш да излезеш от тази роля в дома, ще имаш нужда от внимание, да си забелязвана от околните.

Последната карта е Деветка жезли.



Явно си имала изпитания, след които ти се иска да си почиваш. И да преразгледаш приоритетите си, отношението ти към важните неща.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #175 -: Февруари 01, 2016, 08:49:54 pm »
Емма ,благодаря ! :38:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #176 -: Февруари 01, 2016, 11:28:57 pm »
Месечни за Делф

ц.3п/ ПЖ+2п+5ч



Ами, Делф през януари на фокус ще ти е работата, тя ще ти е приоритет. Виждам те весела, закачлива, готова за флирт, но човека, който ти е на сърце май ще те разочарова с нещо. Също така мисля, че ще се стремиш към баланс и хармония.

Отчет за януари :)
Точно такъв си беше  - месец на работа, много и в скъсени срокове, даже още не е приключила. имаше и забавление и мъж с подаръци за мен, такъв който все гледа да ме изненада приятно с нещо. Имаше го и това, че все в това, което нямам гледах, а не трябва.
Благодаря Тренди  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #177 -: Февруари 02, 2016, 01:28:14 pm »
Януари за Хепи: горе 8ж, влюбените - смъртта -4ч.

Оффф, то едни карти...  :(
Прилича ми като край на връзка? При наличие на такава. В противен случай, някой с който сте си били близки, да се дистанцира от теб и естествено няма да ти стане приятно. А може би ти ще страниш от другите - преминаваш период, в който искаш да си сама?

тук може и да няма край на връзка, но по-скоро разочарование след първичния розов период. жената тук не жижда пълната чаша зад нея и се е вторачила в празната. по-скоро като преход към скептицизъм и размишления за бъдещето на връзката го виждам

Определено този месец се наложи да се замислям все повече и повече, накъде точно съм тръгнала, всъщност :) - дано скоро го измисля :) - защо не може да е прекрасно като в приказките,  все има нещо, което не е точно това, което желая ...  ??? .... м..а му  :57:

Хепи,


цепя на

може да получиш някакво признание/похвала в работно отношение. възможно е 1вата карта да показва и пътуване до друг град. ще си доста чувствителна в средата на месеца, венера в риби може да показва и емоции, които криеш. но към края ще сложиш в ред емоциите си.

За похвала не знам (няма нищо конкретно, имам предвид), но някакси работните неща се поподредиха, че то беше една неяснота, един хаос ... Не съм пътувала (макар че планирах чужбина и те бях питала даже). Емоциите са си определено на дневен ред ... с прогр Венера в/у Нептун, в 5 дом - не знам дали успявам да ги вкарам в ред - но поне се опитвам някакси да си давам сметка за тях. :)


ц.ДП/Слънце+Отшелник+РЧ

Материално ще си добре, Хепи, виждам, че ще обърнеш повечко внимание на външния си вид. Много радостни и хармонични мигове ще имаш, споделеност в отношенията с околните. Възможно е пътуване в чужбина или ще се дистанцираш умишлено. Водния господин пак ще е на дневен ред, очакват те прекрасни с моменти с него.

Трендиии, отидоха 200лв нанякъде си :) - а ми обеща материално ОК :). Доста приятни моменти с приятелки, телефонни разговори с водния господин. Не съм пътувала никъде (за съжаление).


                            Възможности                Компромисът                       Интеграцията
Имаш някакъв казус за разрешаване, Хепи. Търсиш начин да съчетаеш привидно несъвместими неща. Радостната вест е, че моментът е момент на възможности, просто се огледай, за да ги видиш. Една от тях е да направиш компромис, да видиш и чужда гледна точка или да се съобразиш с дадени обстоятелства, но да го направиш така, че да извлечеш най-доброто от това. Това е пътят ти, ако целиш пълнота и удовлетворение. Дерзай  ;) :58:

Имам си, Делфи :) - това със съчетаването не е от най-лесните задачки :) - май съм си поставена точно в такава ситуация с господина в момента - невъзможна връзка, но пък си я искам :) - е, поне за момента де :)


И след всичко това - дали някъде виждате смъртта в семейството? - тъга, притеснения ....


Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #178 -: Февруари 03, 2016, 04:03:09 pm »
Може, Стар. Довечера ще тегля карти и за останалите.  :58: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #179 -: Февруари 03, 2016, 07:27:30 pm »
Месечни карти за Боболина. И тя ще иска приключения.  :57:

                Магьосникът               Глупакът                Петица чаши



Боболина, започнала си нещо. Но май ще се върнеш в изходно положение. Виж дали правилно канализираш знанията и уменията си.
Може да работиш по някакво ново начало, да имаш цели за постигане. И ясна мисъл, знание какво трябва да се случи. Но по някое време ще ти дойдат ненадейни идеи, малко по-щури. И ще тръгнеш малко наивно да ги следваш. Дали няма да си подлъгана от екзотичен чар на някой новопоявил се? Бих те посъветвала да не предизвикваш с деянията си лавини, ненадейни събития. Бъди по-внимателна, не губи логиката си, не се подлъгвай по обаянието на нестандартното. В край на месеца може да си разочарована, да ти се струва, че не усещаш сладостта на живота. Ако си пила от много извори, няма да ти е много комфортно. Може да е имало моменти на дилеми, на изкушения. От което след това ще се чувстваш зле.

Последната карта е Крал чаши.



Явно съм ви абонирала за този крал. Не смея да го коментирам.  :85: Ти си знаеш кое трябва да остане в тайна.  ;) Много мъже на тези карти...

Много благодаря за картите, Емма! Ех, приключения... по-добре едва ли може да се каже - искам ги, разбира се. Обаче действителността ме е изправила пред брутално-прагматични теми и най-вече такива от здравен характер. Очаквах да видя нещо по здравните теми в картите. Емма, ти виждаш ли нещо в този смисъл? Този Магьосник, пък и 5 чаши... нещо не знам дали е на добре. Много мъже казваш... сигурно - болен мъж с мъжка болест, лекари-мъже... цял месец това ще да е основната тема. В любовен план - едва ли, не ми е там вниманието. Крал чаши - ама как да не смееш да коментираш, направо си е привилегия да го правиш, имаш интересни усещания, добре е човек да ги чува ;) . Имам си един Крал чаши, да, но е тоооолкова скрит, че понякога дори и от себе си опитвам да го скрия. Защо ли излиза в картите. В месеца на любовта... Месец на здравни тревоги за мен.