Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96296 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #195 -: Февруари 25, 2016, 01:41:40 pm »
Месечни за Тренди.

                 Двойка жезли                    Петица жезли                   Осмица мечове



Много жезли нарисувах.  :57: Ще ти е динамичен месец, Тренди. Много идеи ще искаш да реализираш. Може да се занимаваш и с по две дейности на един път. Или да се чудиш на кое да дадеш приоритет, ако имаш колебания. ще те тегли някоя идея повече, но мисля, че няма да я реализираш точно сега. Защото може да попаднеш в някакъв лагер, конфликт на интереси. И да си в опозиция на другите. Ще има препятствия за преодоляване, но те може да те амбицират. Бъди прецизна в начина си на работа. В край на месеца ще ти е по-обезверено. Може да си загубила позиции в битка с конкуренция. И това да те кара да се съмняваш в посоката, която си поела. Може да си сляпа за онези неща, които притежаваш, сама да се спираш от неувереност.

Последната карта е Крал жезли.



Не бъди припряна, когато вземаш решения. И вярвай в себе си. Твой шеф беше Стрелец, нали? Да не те издразни нещо?

Месецът започна с караници и в тях беше замесен Овен  :012: Наистина съм попаднала в някакъв лагер/ политически/, и то без да искам. Имаше интересни събития, които отразявах, буквално огнени  :012: Имах си моментите на неувереност, все едно бях със завързани ръце и нищо не можех да направя. Много събития, много нещо през месеца, направо се побърках от тичане по едно време. И утре имам две неща, които трябва да отразя и двете се засичат. Имах  интересна и вдъхновяваща среща с известен журналист. Тъкмо обмислях идеята да напусна сегашната си работа, но каза едни неща, с които ме разубеди.

Емс и за шефа беше права, супер много ме издразни преди 2 дни. Не знае и той какво иска.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #196 -: Февруари 25, 2016, 01:47:41 pm »
февруари за Тренди: горе умереност; смърт - жрец - 2ч

Не ми харесват нещо картите, не знам защо. Да се надявам, че показват отминаващ труден период(пълна трансформация) и появата на жреца ти помага да се възстановиш.
жрец+2ч - присъединяване към някоя група/ организация или често излизане с приятели; семейна сбирка по конкретен повод




Имах събиране с роднини покрай рд-то ми. Имах и куп нови запознанства. Но, както си ѝ мислех Жрец+2ч си показа среща с баща ми. Смъртта тук си показа натоварения месец, който имах.

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #197 -: Февруари 26, 2016, 04:52:50 pm »
Месечни карти за Хепи. Не са много цветущи, но има интрига в тях.  :08:


            Тройка мечове                   Крал чаши                      Крал жезли

Хепи, едно разбито сърце и двама мъже. Какво ще ги правим? Намирисва ми на любовен многоъгълник. Може да усещаш болка, да си наранена. Да ти е по-меланхолично от друг път. Не стискай болката в себе си, пусни всичко да се излее от теб. Не се оставяй да бъдеш сама - не се затваряй. Сподели за тревогите си с онзи воден мъж. Той може да ти даде добри съвети, да открие "лек" за болежките ти, нараняването ти. В край на месеца ще ти е по-действено и решително. Но първо си позволи да бъдеш емоционална. След това вземай решения. Дори да са малко прибързани.
Да не се появи някой властен човек, който да измести Крал чаши от играта?  :57:

Последната карта е Асо чаши.

Хайде, орисвам те на нови емоции и надежди.  :58: :-* :08: Ще намериш за себе си покой и в какво да вярваш, за да се почувстваш отново пълна с надежди.

 :58:

Емс, няма разбити сърца и нови крале :). По средата на месеца пътувах при водния господин и си имах приятни емоции  :58:. Сега, към края, започвам да планирам и подготвям някакви работни проекти (но лични) - искрено се надявам да успея. Възможно ли е властния човек да е шефа и да става въпрос за работа? Защото той беше тук и несъзнателно ме подтиква към нещо, което все отлагам.
Започвам да губя интерес към астрологията  ???

февруари за Хепи: горе маг; император - пп - 7ч

Февруари ще ти донесе трудна комуникация с мъж.(ще продължите да контактувате - предимно по интернет/ телефон, но по-рядко) Като че ти ще чакаш все той да те потърси първи. И като цяло комуникацията ти с околните ще бъде трудна.
Относно работата ти може да получиш новини, които ще те объркат или напротив - може да развихрят въображението ти. Може и вид обучение да ти предстои?


Не знам защо комуникацията все излиза трудна. Да не би тълкуването да е по-друго  ??? Този месец бях при господина, контактуваме си доста интензивно (е по вайбър де). За момента съм доволна  :-*
За работата - да, едно изказване на шефа ме подбутва да си размърдам малко дупето и да направя нещо вече. Започнах поне.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #198 -: Февруари 26, 2016, 05:12:21 pm »
Значи шефа е императора.  :-*
Това, към което той те подтиква, обърква ли те? Чувстваш ли се несигурна? Питам заради 7ч.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Месечни карти таро
« Отговор #199 -: Февруари 27, 2016, 12:45:42 pm »
Емма отново ти благодаря и давам ОВ.
Месечни карти за Павла.

             Колесницата                   Кралица чаши              Седмица пентакли

 


Ех, че хубави карти. На колесницата е изобразена "кралицата на войната". Силна и уверена жена, която знае какво иска и как да го постигне. Знае в коя посока иска да върви, за да достигне целите си. Тук уловката е да не бягаш в различните крайности. а да търсиш средината в поведението си. Бъди водач в колектив, а не тиранин. В първата част на месеца може да си "глуха" за оплакванията на другите, да си по-целеустремена. Но после ще се промениш. И ще имаш нужда да обгрижваш другите. Ти самата ще станеш по-възприемчива за околните, по-женствена. Може да отделяш време за творчество - да изливаш себе си чрез писане, да намираш себе си в книги. Не бъди прекалено въвлечена в чуждите чувства, помисли и за себе си. В край на месеца ще чакаме резултати от твои дела. Да береш плодовете на труда си. Може да получиш заплащане за твой проект. Ще си доволна, ако си положила нужните усилия. Да не поискаш помощ от приятел?

Последната карта е Крал пентакли.



Явно ще се отдадеш на някакъв проект, ще вложиш умения, знания. Оглеждай се за мъж, който може да ти помогне. Заземен, рационален.
« Последна редакция: Февруари 27, 2016, 12:51:17 pm от pavla »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #200 -: Февруари 27, 2016, 03:08:01 pm »
Март/ за Тренди: г. влюбените/ 8ч - отшелника - кп

За Тренди март месец отново  ще е насочен към професионално усамотение.  ;D
Ще предпочетеш уединението в името на кариерния разстеж - явно ще се занимаваш с нещо, което ще спомогне за твоето издитане - нещо ново и вълнуващо, изискващо изолация и трезва преценка. Ще си нахъсана да се докажеш в очите на управляващите.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #201 -: Февруари 27, 2016, 03:10:43 pm »
Март/ за Емма: г.8ч/ 5ж - 9м - 6м

Емма е намислила да осъществява преход/ промяна, но ще има някакви пречки. И тези пречки ще те притясняват, нооо накрая ще успееш да реализираш намисленото.
Мисля, че може да има промяна с теб самата, с твоето поведение и модели на реакция.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #202 -: Февруари 27, 2016, 03:14:10 pm »
Март/ за Хепи: г. 5ж/ императрицата - 2м - 10ж

Хепи, все ти тегля едни карти...  ;D
Ще настъпи време за избор. В един момент твоите обгрижване и всеотдайност ще ти костват тежък емоционален товар. И именно заради това ще спреш и ще мислиш струва ли си да продължиш в същия дух?
(не изключвам получаване на предложение и твоето умуване да се включиш ли въобще, понеже ще изисква голяма всеотдайност)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #203 -: Февруари 27, 2016, 03:18:17 pm »
И понеже, чувствам че март ще е специален, месечни и за мен: г. дявола/ асо пентакли - паж пентакли - 8 чаши

Според мен - нещо, което много съм искала, сега ще имам шанс да го получа. Нещо ново, което ще ми даде шанс да поема по нови пътища. Ха, дано!
Само дано не се наложи да прекъсвам в университета.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #204 -: Февруари 27, 2016, 05:45:57 pm »
Ако може и за мен карти за март-моля... :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #205 -: Февруари 28, 2016, 03:00:00 pm »
Март за Флора: г. императрицата/ асо меч - силата -2ж

Флора, март месец ще е месец на търпението. Асото на първа, според мен показва, че имаш някакви намислени планове, но втората карта ти казва, че трябва да почакаш - сега не е времето. Просто прояви сила и издръжливост.(2ж) Може плановете да засягат любовно-емоционалната сфера. Там може нещо да проявиш инат.  ;D
(и последно - да си изправена пред избор, но да отказваш да вземеш решение, защото вариантите няма да те устройват)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #206 -: Март 02, 2016, 03:37:27 pm »
Март/ за Хепи: г. 5ж/ императрицата - 2м - 10ж

Хепи, все ти тегля едни карти...  ;D
Ще настъпи време за избор. В един момент твоите обгрижване и всеотдайност ще ти костват тежък емоционален товар. И именно заради това ще спреш и ще мислиш струва ли си да продължиш в същия дух?
(не изключвам получаване на предложение и твоето умуване да се включиш ли въобще, понеже ще изисква голяма всеотдайност)



Скорпи, тази лейди на снимката да не е бременна? сакън  :57: :57:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #207 -: Март 02, 2016, 03:46:35 pm »
Скорпи, тази лейди на снимката да не е бременна? сакън  :57: :57:

 :72:  :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечни карти таро
« Отговор #208 -: Март 06, 2016, 09:29:27 pm »
Ема, ако имаш време, би ли изтеглила карти и за мен... Моля те  :-*
ОВ: ШАнтав месец пълен с емоции... Но поне свърши всичко с добър край... Здравословни проблеми с баща ми се оказаха леки и с добри новини. Интригите в работата, ме измориха доста... В края на месеца, успях да изкъртя 4 дървени дограми сама  :57: Имаше ремонт... Но наистина вниманието ми се насочи в работата и в ремонтите, т.е обожавам ремонтите... Пак се събрахме цялото семейство в края на месеца...  :d030:
Още веднъж ти благодаря  :58:
« Последна редакция: Март 06, 2016, 09:33:41 pm от gerivas »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #209 -: Март 09, 2016, 06:09:40 pm »
За Флорка.

Умереността        Висшата жрица      Десетка чаши

Много женски карти. Но ми звучат малко пасивни. Тази Умереност не знам дали не ти я пожелах, че ми се натрапи на мисълта по време на размесването.

Може да имаш различни по настроение мисли през месеца - от светли, през горещи, до философски. И ще се опитваш да намериш средната им точка, свързващото между тях. За да се движиш около тази точка. Може да ти се иска да направиш някаква крачка, но в същото време да усещаш, че "нозете ти за замръзнали", неподвижни. В някои мигове ще ти се иска да отделяш повече внимание на собствените си нужди.
Да премисляш някоя тайна. Или нещо, което е свързано с рода ти, но е забулено с воал. Ще ти е интуитивно, чувствено. Или ще искаш да стигнеш до същината на нещо. Бих те посъветвала да затвориш очи и да слушаш какво казва шестото ти чувство през месеца.
Ще ми е интересно дали на 14-ти март понеделник ти се е случило нещо.
В край на месеца може да си удовлетворена, да усещаш щастие, хармония. Че си дала на повече хора внимание. Може и в дома, сред домашните да почувстваш този покой.

Последната карта е Крал мечове. Малко не ми се връзва с подредбата. Но може да комуникираш повече, особено за женски неща, за магични неща. Да покажеш някакво знание.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.