Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96263 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #225 -: Април 04, 2016, 10:13:10 am »
За Стар.

Императрицата          Императорът        Рицар жезли



Стар, много разнопосочни карти. Да не общуваш по-често с двойка, която има високо положение? На теб пък само карти с хора изтеглих!  :012:

В началото на месеца ще ти е по-творческо, с желание да създаваш, да си креативна. Може да си по-грижовна към нуждите на другите. Много женска енергия, възползвай се, купи си нещо венерино, радвай се на живота, на природата. Време за теб и приятни мигове. Но след това ще пожелаеш да се докажеш, да има резултат от действията ти, да имаш висока позиция пред другите. Може да жертваш нещо в името на успеха си. Навярно безгрижието ще падне в жертва. В край на месеца да очакваме от теб да ти е авантюристично. Или да срещаш повече такива хора, които ще те разпалват със своя ентусиазъм и жажда за приключения. Да не чакаш писмо от чужбина?

Последната карта и тя дворцова - Крал чаши. Пълен пас съм, няма нищо общо с другите.  :012: Вълнуваш ли се от някой чувствен мъж?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #226 -: Април 04, 2016, 10:17:57 am »
Хайде и за мен.

Императрицата         Четворка мечове       Петица жезли



Мда... дойдоха ми разни творчески идеи, но явно не им е сега момент. Ще трябва да почивам. Пак грижи за другите. Ще ми е женствено, то вече ми е. Но защо 4 меча?  :( Не искам. Точно сега ли?  :( Явно ще е период на отдръпване, за да се засиля по-сериозно и да влеза в бой с конкуренция.

Последната карта е Петица пентакли. Ужас.  :012: Нещастна и болна.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #227 -: Април 04, 2016, 10:23:29 am »
Пропуснатите да пишат. Не знам кога ще мога да изтегля. Аз съм в пълен потрес от нов облик на лаптопа ми.
За протокол - изтеглих си преди дни карти, кооито са свързани с ремонта на лаптопа ми. Падна ми се Луната, Висшата жрица и още някаква, не помня коя. И резултатите са - въртяха ме с дни, може да се каже, че малко ме измамиха. И за капак на своя воля го преинсталирали. Резултатите са плачевни. Сега пак ще ме вкарват в приключения и ще трябва да се примоля на бивше гадже да ми поправя компютърчето. Хич не ми е изгодно това. Но ми идва да тръшна компютъра на пода, не мога да го гледам. Вчера го отбягвах цял ден. И го мразех!
От поправката на колата съм адски доволна. От компютъра - 50/50. Корубата поправена идеално. Но защо са ми пипкали другите неща... Да ги удари гръм! :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #228 -: Април 04, 2016, 10:48:16 am »
За Хепи.

Луната         Тройка мечове            Смъртта



Хепи, хич не ми беше лека ръката. Съжалявам.  :(

Важен за теб месец. Може да се влияеш много от циклите на Луната, следи си ги. Да има мигове, в които се чувстваш добре, да следват моменти, в които ти е по-черногледо. Внимавай със заблудите, самозаблудите, мечтите. Особено онова, за което мислиш в нощите. Ще ми е интересно дали ще сънуваш, особено около лунациите. Ако може да споделиш. Може да си разочарована, да се почувстваш измамена за нещо, да си наранена. Пази сърцето си буквално и преносно. В край на месеца ще искаш да направиш промяна, да премахнеш онова, което те ранява, прави те болна. Отдай се на грижите на другите. И на теб ще кажа да си правиш удоволствия с аромати, хубави парфюми, с цветя. Пази се повече и се променяй по собствено желание.

Последната карта е Рицар мечове. Ще преследваш своите идеи с плам. Нека не е необмислено.  :58: :38:

Не съжалявай :) - подготвена съм - в ЛМ9 съм.
Ако сънувам, ще споделя.

За другото, благодаря  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #229 -: Април 04, 2016, 11:59:38 am »
Хайде и за мен.

Императрицата         Четворка мечове       Петица жезли



Мда... дойдоха ми разни творчески идеи, но явно не им е сега момент. Ще трябва да почивам. Пак грижи за другите. Ще ми е женствено, то вече ми е. Но защо 4 меча?  :( Не искам. Точно сега ли?  :( Явно ще е период на отдръпване, за да се засиля по-сериозно и да влеза в бой с конкуренция.

Последната карта е Петица пентакли. Ужас.  :012: Нещастна и болна.  :012:

Ще имаш грижи покрай някой твой близък. До средата на месеца ще се изисква от теб да си пасивна, да си пазиш силите, защото те чакат битки.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #230 -: Април 04, 2016, 01:22:21 pm »
Мерси, Тренди. Да, ще имам грижи покрай седмодомието. Предстои му лечение. Да се изплача, че днес ми е осморно критичен ден. Ужас!  Дано нервите ми издържат. :'(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Месечни карти таро
« Отговор #231 -: Април 04, 2016, 01:24:34 pm »
 :38:
Emma цялата ми положителна енергия и симпатия ти пращам за да се справиш с това което те притеснява!
 :38: :38: :38: :38:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #232 -: Април 04, 2016, 01:30:33 pm »
4 меча може да показват болен човек, с императрицата може да показват грижите ти около него. но по-скоро мисля, че ти самата ще си изтощена. в края на седмицата конфликти или вътрешни противоречия.

Ема, не се ли изморяваш да теглиш толкова карти?

Между другото, на мен ми се наложи през уикенда да ми сменят бойлера. Така и не разбрах кои транзити са виновни.
« Последна редакция: Април 04, 2016, 01:37:53 pm от Kler »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #233 -: Април 04, 2016, 02:04:06 pm »
Дали може и аз да помоля за месечно развитие в личен план? Благодаря  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #234 -: Април 04, 2016, 02:23:38 pm »
Благодаря, момичета!  :38:

Сега ще се изплача на спокойствие. Вече ми олекна.
Не, Клер, да тегля карти е нещо, което ме успокоява. Това е моето време. Всички знаят, че сутрин и вечер аз имам нужда от моето време с картите, с форума, с астрологията. Това е мое изискване - сутрин с кафето да ме оставят на спокойствие. Ако нямам тези дребни удоволствия... пусто ми е, празно ми е, липсват ми. Не мисля, че изразходвам много енергия за картите. Или имам много, или не ми пречи, или ме зарежда. Ако не ми е таровско, то въобще не тегля.

Проблемите ми днес започнаха след картите. До този момент всичко беше чудесно и прекрасно. Но при опит да потегля в посоката, в която ми беше наложително, оказа се, че ми липсват две връзки с ключове. Едната е за колата и дома ми. Другата за работно място, което ми е много отговорно и зависят и други хора от мен. Проблем - ключовете за другата кола са в колата с липсващите. Не мога нищо да направя, освен да вдигна квартала с алармите. Друг проблем - оставаме само със седмодомна кола, той е разсеян и понеже аз съм по-отговорната, неговите резервни са в моята заключена. Катастрофа.  :D От известно време имах малък застой по моите работни неща. Днес направих невъзможното да се добера до други хора и да си създам нови условия за работа. И старите хора, с които работя и цял месец се повъртат, точно днес решили да се задействат. Дойде ми множко, не мога да поема всички ангажименти, не мога да разваля нито едната от двете сделки.  :012: И баща ми от сутринта си хвана пътя и замина на пътешествие. До обяд никакъв не си вдига телефона, притесних се. И бях убедена, че е замесен в изчезването на толкова много ключове.
Е, оказа се, че по стрелешки награбил всичките връзки с ключове, които са му пред очите. Не може да си представите колко се разтревожих - за него, за ключовете, за сделките и куп други дреболии ми се натегнаха в тези часове.  :85:

Труден живот имам понякога. Всички са се опрели на мен и си знаят, че има някой отговорен, който мисли за всичко. Ама това е, много огън, много въздух, много стрелец, много близнаци. Баща ми и малчо са огледални - Слънце/Луна в Близнаци и Стрелец.  :-X Ако нещо ти липсва, първо го търси в техните бърлоги. Навярно е точно там. Взето по непредпазливост. Те двамата постоянно губят - пари, ключове, документи, телефони. Последно баща ми изкрънка от мен пари за винетка. И само ден след това ги загуби. Стоя наказан - без повторно даване на пари за винетка, да се оправя. То ми писва и на мен. А тази нощ малчо ми изкара акъла като ми писа съобщение след полунощ. Помислих, че нещо му се е случило. А то какво било, скучно им било на младежите, дали не съм искала да отида с тях някъде си. Днес ми идваше да го убия. На всичката ми хубост и да ми разхлопа сърцето по никое време. После някой да ми говори, че като не съм раждала, нямам грижите като на родител.  :D Сега ще ми се мазнят по младежки, обещали са следобед да ми купят сладичко, да ми направят кафе и да ми сервират. Да ги видим.  :72:

Сега се успокоих, няма да се изложа в сделките - да са живи и здрави моите приятели, които ще ударят едно стабилно рамо. Открих баща ми с триста зора и около 50 позвънявания от моя страна. И ключовете се намериха.

Стар, благодаря за цветенцата. Аз ги харесвам, като килимче са. Ние имаме много такива в двора. Чак ми е жал да ги косим.  :58: При теб често се появяват такива противоречия - много женствена и много отговорна/мъжествена карта.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #235 -: Април 04, 2016, 02:27:41 pm »
Забравих да напиша, че в тази олелия седмодомието ми имаше час при лекар. Нали, понеже по другите параграфи всичко беше муци.  :012: Що да не се натоваря и с това, да имам какво да мисля.  :012:
Помислих, че имам марсов възврат, но има още време до него.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #236 -: Април 04, 2016, 02:28:27 pm »
И аз съм Слънце в Стрелец и Луна в Близнаци, знам какво е  :72:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #237 -: Април 04, 2016, 04:17:32 pm »
Иренка, вие сте много чудни, много сладки. Но да има някой около вас да ви команди. А и със самочувствие, че можете сами, особено при намеса на Плутон. Както е при моите огледални стрелешки близнаци.  :012: Понякога на човек може да му е драго да ви обеси.  :72:
Рядко разсеяни хора. Излишно е да казвам колко ключове за дома, за коли, за каквото се сетите имаме загубени. Да познаем процент на хората, които губят...
Залях ви с емоции днес.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #238 -: Април 04, 2016, 04:27:09 pm »
хахах....да, познавам хора от най-близкото ми обкръжени,които с радост биха ме убили. Факт  :lol_hitting:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #239 -: Април 04, 2016, 07:31:28 pm »
За Скорпионче.

          Рицар мечове           Паж жезли          Справедливостта




Скорпионче, много дворцови карти. Хората и общуването с тях ще са определящи за месеца. В началото ще си настроена по-агресивно и може по-остро да защитаваш себе си и идеите, които смяташ за добри. Ще се водиш от каузи, може и идеализъм. Но може да си прекалено въвлечена в своите разбирания, което да те прави припряна. Имаме ли Георги на хоризонта? Какво се случва с него? Някаква вест ще те накара да загърбиш старото и да пожелаеш да направиш нещо ново, да поемеш по нов път. Пред теб може да има малки изкушения, които ще те карат да мислиш, че ти предстоят сладки мигове. В край на месеца респективно очаквай резултатите от своите действия. Ще се стремиш да избираш правилното, да отсъждаш. И да си в златната среда.

Последната карта е Паж чаши. Отново дворцова карта. Емоциите и чувственото общуване ли ще да ти фактор през април? Да не получиш някое предложение за сексуални преживявания? Или някой да ти обещава да изпълни твои желания?  :72: :012:

Благодаря за картите, Емма.  :-* :-* :-*

п.с. изпаднах в депресия.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."