Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96267 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #240 -: Април 04, 2016, 08:10:30 pm »
Скорпионче, забраняваме депресиите!  :-* :08: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #241 -: Април 05, 2016, 08:59:19 am »
Месечни карти за Витце. Не съм те забравила, талисманско.  :58:

              Императорът                     Тройка чаши                     Глупакът



Какви хубави карти ти изтеглих. Ще ти е важно този месец. Според мен в началото ще мислиш за отговорни неща, ще си по-обрана. С желание да се докажеш. Но след това ще имаш повече мигове на щастие, ще усетиш оздравяване - емоционално, физическо. Може и с приятели да се срещаш, да имаш поводи за празнуване. Период на нови мечти. Позволи на другите да те изкарат на светлина, да те измъкнат от мястото, на което си се барикадирала. В край на месеца ще очакваме от теб приключения и нова посока. Следвай сърцето си. Може да поемеш риск, да не помислиш обективно за предстоящото. Но ще си пълна с надежда и оптимизъм, с живец. Много кучета на картите - да не се случва нещо около твои приятели?

Последната карта е Десетка пентакли. Много семейно, много празнично. Хайде, орисваме те на предложение за партньорство, което да ти носи просперитет.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #242 -: Април 05, 2016, 09:07:49 am »
За Ирена.

            Справедливостта                   Асо чаши                    Императрицата



Ирена, в началото на месеца ще претегляш варианти. По-разколебани дни. Ще се водиш от това, което мислиш за редно, за правилно, за законно. Важно е да бъдеш в хармония, в средината. Да не залиташ в крайностите. Някой мъж ли е значим? Да те тегли към мисли, които не са много приети? Послушай някой възрастен, мъдър човек, с високо положение. След колебанията явно ще заложиш на това, което чувстваш, ще се водиш от емоциите, особено новите такива. Ще търсиш щастието. Много...плодовити карти. Сега му е времето да заченеш нещо, да оставиш следа, да сътвориш. Какво ще бъде - ти знаеш най-добре, ще го почувстваш. Може да е буквално, може да е свързано с ново занимание, на което ще искаш да се отдадеш и ще те прави емоционална. Явно ще ти се иска да отдаваш любов и ще е безусловно.

Последната карта е Шестица жезли. Хайде, орисвам на късмет и успех. Нека проектите ти носят признание от околните и победи.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #243 -: Април 05, 2016, 09:16:48 am »
За Клер.

                 Деветка пентакли                     Смъртта                        Дяволът




Клер, какво се случва около теб? Защо такива карти?  :(
Ще си по-отдалечена от другите и ще имаш желание да задоволиш личните си нужди. Да си направиш своите удоволствия. Няма да ти е самотно, явно имаш нужда от уединение, за да се порадваш на музика, изкуство и нещата, които те правят щастлива. Но по-нататък в месеца ти предстоят промени, трансформация. Ще трябва да се разделиш с ненужното. Може да се оставиш на грижите на другите, да си загубила енергия. Явно трябва да минеш през собствения си Ад, да умреш символично, да се очерниш мъничко. За да се излекуваш, да направиш необходимите промени. Да пребориш собствените си дяволи. Бъди внимателна в отношенията с другите, не всичко е свързано с материята.

Последната карта е Четворка мечове. Отново показва, че имаш нужда от лечение. От почивка. Да се уединиш, за да събереш сили. Да премислиш нещата около себе си. Хайде, пак лъвски символ имаме на тази карта. Да не те нарани някой лъв? Или горд човек? Дай си време за почивка и премисляне, Клер. Трябва да го преболедуваш, да се откъснеш от мрачното.  :38: Орисвам те на оздравяване!  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #244 -: Април 05, 2016, 09:24:20 am »
За Делфи.

          Рицар пентакли                     Асо мечове                 Шестица чаши



Делфи, толкова пък да не си приличат тези карти.  :012: Съвсем различни енергии, явно ще ти е колоритен месец.
Ще търсиш сигурността в началото. И няма да бързаш в своите занимания. Ще искаш да стигнеш до целите си с ясна стратегия, постепенно. Може да се справиш с прекалено говорещите хора около теб, да ги опитомиш или подчиниш(да им затвориш устата). Но в средата на месеца друг акъл ще ти дойде. Тогава може да не е само един, но ще си инспирирана. Нови идеи за справяне със задачите. Може да си променила нечие владеене, да си отнела властта на някой. Но по-скоро с добри идеи и мир.
В край на месеца ще мислиш за миналото и времето, когато ти е било леко и безгрижно. Да не срещнеш някой човек от миналото, който е събуждал детето в теб?

Последната карта е Крал чаши. Чудно, та чудно. Лек въпрос - скоро да си мислила за някакво лечение, което е природно, хомеопатично? Колоритен месец, Делф. Да не лекуваш стари рани?  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #245 -: Април 05, 2016, 09:29:07 am »
аа какви ужасни карти. от 9п към дявола  :(
в края на месеца лъвчето ми ще ходи на горско, та нищо чудно да се самофилмирам нещо

9п доста често ми излиза напоследък, но някак не мога да я усетя защо. казват и че е кармична карта, явно е някакъв период на изчистване

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #246 -: Април 05, 2016, 09:41:56 am »
Да, може да влезеш в черномислие. Но това са твои страхове, твои проекции. Нещо вътре в теб го предизвиква. И в край на месеца ще трябва да се пребориш със себе си.
9 пентакли на моменти на мен ми е близка. Друг път ми е далечна като звучене. За мен е лична карта - приемам я като миговете сега - сутрешното кафе с картите. И никой да не ме закача, да се изключа от външния свят, за да си дам удоволствие. Всеки има нужда да бъде сам със себе си за собствен кеф.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #247 -: Април 05, 2016, 09:43:14 am »
За Ирена.

            Справедливостта                   Асо чаши                    Императрицата



Ирена, в началото на месеца ще претегляш варианти. По-разколебани дни. Ще се водиш от това, което мислиш за редно, за правилно, за законно. Важно е да бъдеш в хармония, в средината. Да не залиташ в крайностите. Някой мъж ли е значим? Да те тегли към мисли, които не са много приети? Послушай някой възрастен, мъдър човек, с високо положение. След колебанията явно ще заложиш на това, което чувстваш, ще се водиш от емоциите, особено новите такива. Ще търсиш щастието. Много...плодовити карти. Сега му е времето да заченеш нещо, да оставиш следа, да сътвориш. Какво ще бъде - ти знаеш най-добре, ще го почувстваш. Може да е буквално, може да е свързано с ново занимание, на което ще искаш да се отдадеш и ще те прави емоционална. Явно ще ти се иска да отдаваш любов и ще е безусловно.

Последната карта е Шестица жезли. Хайде, орисвам на късмет и успех. Нека проектите ти носят признание от околните и победи.  :58:


Emma, :-*
 Много ти благодаря! Да, в мисилите си имам мъж, с който се разделих и се опитвам да намеря баланса тези дни...за да бъда спокойна.
Искренно се надявам тези прекрасни неща, които показват картите и с които ме орисваш да се случат.  :72:
Пожелавам ти много хубав ден, изпълнен с усмивки. :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #248 -: Април 05, 2016, 09:48:04 am »
Ирена, къде нови чувства ще ти дойдат. Може да пожелаеш да обърнеш страницата, да си изпълнена с надежда за нещо ново. С тази Императрица ще ти е венерино, флиртово. Бъди жена. Другото само ще дойде.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #249 -: Април 05, 2016, 10:04:07 am »
Малък офтопик, но да си споделя една картинка, която ми изпратиха.



Бих си я сложила за аватар, но няма да се види в цялата й прелест. Заради това споделям тук.
Хайде, дано и аз си имам такъв будоар след време. Тази шармантна бутилчица ми е много путонска, лилитска, венерина. Да си представяме, че е с капка отрова и съм й баела за любов. Към мен, естествено. Аз съм лоша и властна с мъжете.  :012:

Вдигнатата карта е Принцеса на чашите/Паж чаши. Не мисля, че е случайно. Тази мацка ще да прави любовни магии.  :012: В едната си ръка държи костенурка. В другата е лотос. Символи на дълголетието и добротата, светлината. Има лебед на колана и шлема й. Символ на прераждането. И делфин - отново любовната тема, но и спасение. Хубава карта. С толкова вода посланието е ясно - емоциите, любовта могат да бъдат спасителни в някои мигове.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #250 -: Април 05, 2016, 10:09:10 am »
Ирена, къде нови чувства ще ти дойдат. Може да пожелаеш да обърнеш страницата, да си изпълнена с надежда за нещо ново. С тази Императрица ще ти е венерино, флиртово. Бъди жена. Другото само ще дойде.  :08:

Да, много добре казано...бъди жена,другото само ще дойде  :58:
Ами ще давам обратна връзка,да видим тези чувства към кой и как ще се случат.  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #251 -: Април 05, 2016, 12:10:56 pm »
................. Бъди жена. Другото само ще дойде.  :08:

ей това като го чуя/прочета, и изпадам в чуденки - какво точно би трябвало да означава :)  :57: :57: :57:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #252 -: Април 05, 2016, 03:53:08 pm »
Хепи, за мен не винаги е лесно да съм жена. Понякога се напъвам по мъжки. Идва ми отръки женските истории - грим, дрехи и т.н. Но понякога поведението ми е прекалено рязко, прекалено... Не се оставям да бъда жена, която ще глезят и за която да се грижат. Много време ми отнема да се пречупя. А определено ми е по-лесно, когато си позволявам да съм жена и не се правя на прекалено силна.
Много неща е да си жена. Да приемаш с лекота жестовете на внимание. Което на мен не ми е много лесно. И винаги се чувствам длъжна или прекалено слаба.
В последно време ми е женствено много. Чак аз си се радвам. Трудно е да го опиша.  :08:
За жените, на които им е лесно - те са си такива. Но за мен е сложно в някои ситуации.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Месечни карти таро
« Отговор #253 -: Април 05, 2016, 06:21:20 pm »
Хепи, за мен не винаги е лесно да съм жена. Понякога се напъвам по мъжки. Идва ми отръки женските истории - грим, дрехи и т.н. Но понякога поведението ми е прекалено рязко, прекалено... Не се оставям да бъда жена, която ще глезят и за която да се грижат. Много време ми отнема да се пречупя. А определено ми е по-лесно, когато си позволявам да съм жена и не се правя на прекалено силна.
Много неща е да си жена. Да приемаш с лекота жестовете на внимание. Което на мен не ми е много лесно. И винаги се чувствам длъжна или прекалено слаба.
В последно време ми е женствено много. Чак аз си се радвам. Трудно е да го опиша.  :08:
За жените, на които им е лесно - те са си такива. Но за мен е сложно в някои ситуации.
8-домен стелиум, планети в мъжки знаци, а и венера-сатурн. Заради последното и някои неща от миналото и аз имам подобни залитания. Обаче се уча.Ти си млада, има време да стане, щом и си се осъзнала.
Венера-сатурн при жена е особено животно, ако държиш все ти да си зрелият, стоикът-как да си позволиш да получиш-грижа, жест? Пак до психология го завъртях. Интересно е Рени как мисли, но вие сте стелиумни, аз-само съвпад.
« Последна редакция: Април 05, 2016, 06:23:58 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #254 -: Април 05, 2016, 07:37:24 pm »
Хепи, за мен не винаги е лесно да съм жена. Понякога се напъвам по мъжки. Идва ми отръки женските истории - грим, дрехи и т.н. Но понякога поведението ми е прекалено рязко, прекалено... Не се оставям да бъда жена, която ще глезят и за която да се грижат. Много време ми отнема да се пречупя. А определено ми е по-лесно, когато си позволявам да съм жена и не се правя на прекалено силна.
Много неща е да си жена. Да приемаш с лекота жестовете на внимание. Което на мен не ми е много лесно. И винаги се чувствам длъжна или прекалено слаба.
В последно време ми е женствено много. Чак аз си се радвам. Трудно е да го опиша.  :08:
За жените, на които им е лесно - те са си такива. Но за мен е сложно в някои ситуации.

 :91: :91: :91:
Мдааа, не е лесно :) - при жест на внимание от мъж си мисля, че той го прави, защото иска нещо (секс) и се чувствам длъжна. И така, предполагам, че съм пропуснала много неща в живота си.
Козметики, гримове и т.н. глезотии са ми далечни - просто са ми безразлични, правя ги, защото трябва, и то в доста семпло количество.

Венера/Плутон/Уран към Сатурн отсреща и в секстил с Нептун - как да съм ориентирана  :) на тема Венера :) - то не бяха тузари, транссатурнови и сатурнови ...  :57: :57: