Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96166 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #255 -: Април 05, 2016, 07:42:13 pm »
Да, Венера/Сатурн... Кофти тръпка.  :57: В трудни мигове мълча като пукел. Не казвам, че имам нужда от помощ - това само през трупа ми. Но не си позволявам и да бъда чувствена. Тук Сатурн охлажда до степен вцепенение. Сигурно е инстинкт за оцеляване.
Много ми е трудно с подаръците. Преди ме втрисаше, ако някой пожелае да ми подари нещо. Отказвах го. Сега съм се научила да приемам. Но беше голяма вътрешна борба. Днес ми подариха годжи бери. В друго време щях да го откажа, дори много да го искам. А сега си помислих - защо не, ще си го насадя в градинката и ще му се радвам.

И поведението е много важно. Стойка, начин на говорене. Преди бях по-наперена - "мога и сама". Аз и сега мога. Но позволявам друг да направи нещо вместо мен, а аз да бъда жена. Мъжете инстинктивно усещат, когато жената се е наперила и може сама. И тактично се отдръпват. А в случаите, в които ми е женствено, сами се впускат да бъдат мъже, да поемат инициатива. В желанието си да покажеш, че можеш и сам, то изземваш функциите на мъжа. Ми не е женствено, това си е.
И пари не умея да си поискам. Все с идеята да не ощетя някой. Моето момче се измъчи в началото с мен. И да иска да ми помогне с нещо, аз отказвам и се дърпам. Мъка ми е това, не може все да си силен. Дори да можеш, да не ти тежи, не е женствено. Мачка самочувствието на мъжа до теб, прави ги мързеливи.

И ако се попада в среда, в която другите не са отговорни, то се налага ти да поемеш някакъв контрол. Това изморява, ако е постоянно. Венера/Сатурн лесно влиза в ролята. Но после е трудно излизането, коловозно положение.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #256 -: Април 05, 2016, 07:54:37 pm »
:91: :91: :91:
 И така, предполагам, че съм пропуснала много неща в живота си.


Нали?  :57: Баш за това говорим. От простотия и аз съм пропускала много неща. От чувството, че ставам длъжна, че ще бъда слаба. А като ми дойде и идеята, че ставам зависима - ужас. Като ми се бъзне ураническото съвсем е сложно.
Заради 8-домен стелиум от малка хората все искат да ми дават. Като дете баща ми не искаше да ме води на пазара за животни, защото винаги някой нещо ми е подарил. То не бяха зайчета, патенца, хамстери, пилета, костенурки - нали, това няма къде да се гледа и си живееха в апартамента ни, крайно неудачно за пораснал заек или паток. И не, че аз съм си искала, а хората ги избива желание да ми подарят нещо. Била съм мило и симпатично дете.
Но като станах по-голяма, започнах да отказвам, удари ме Сатурн и това си е. И сега мога да приема жест, подарък от много близки хора. За по-далечни ми е тегаво, но се уча да не бъда такава цепеница. Но с вътрешна борба, терсене ми е.
А реално се радвам. Става ми приятно. Но се саботирам доста често.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечни карти таро
« Отговор #257 -: Април 11, 2016, 11:33:35 am »
За Гери.

Кралица мечове         Крал чаши         Осмица чаши




Гери, април ще се доказваш като успяла жена със собствени сили. Като гледам картите... Може да имаш желание да се усамотиш, да се отдалечиш на сигурно за теб място. С думи и ясна стратегия ще успяваш в начинанията си. Да не обявиш война на някой по-чувствителен мъж? Или да се съпротивляваш за някакво лечение? Ще те води разум в общуването с другите. Все пак не загърбвай онзи, който може да ти помогне за емоционалното състояние, да те изслуша. В край на месеца желанието да се отдръпнеш от другите ще е все така актуално. Ще имаш нужда да откриеш себе си. Може да преминеш през спомени за емоции, но ще ти е полезно.

Последната карта е Кралица чаши. Ама много дворцови карти ви тегля.  :012: Хайде, да ви е на късмет с другите хора. Явно ще искаш да обгрижваш, не бъди прекалено отдадена на другите.
Ема,  многооооо ти благодаря  :-* Златна си! Аз постоянно искам да съм сама ... освен детето около мен, че ми помага да се разсейвам...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #258 -: Април 21, 2016, 07:41:17 pm »
За Скорпионче.

          Рицар мечове           Паж жезли          Справедливостта



Скорпионче, много дворцови карти. Хората и общуването с тях ще са определящи за месеца. В началото ще си настроена по-агресивно и може по-остро да защитаваш себе си и идеите, които смяташ за добри. Ще се водиш от каузи, може и идеализъм. Но може да си прекалено въвлечена в своите разбирания, което да те прави припряна. Имаме ли Георги на хоризонта? Какво се случва с него? Някаква вест ще те накара да загърбиш старото и да пожелаеш да направиш нещо ново, да поемеш по нов път. Пред теб може да има малки изкушения, които ще те карат да мислиш, че ти предстоят сладки мигове. В край на месеца респективно очаквай резултатите от своите действия. Ще се стремиш да избираш правилното, да отсъждаш. И да си в златната среда.

Последната карта е Паж чаши. Отново дворцова карта. Емоциите и чувственото общуване ли ще да ти фактор през април? Да не получиш някое предложение за сексуални преживявания? Или някой да ти обещава да изпълни твои желания?  :72: :012:

Оффф, то не бяха депресии, то не бяха емоции и разлив на чувства. Странен и объркващ месец. Но започвам да влизам в релси.
Смятам да запиша и шофьорския курс, че доста дълго го отлагах.

п.с. не знам защо, нооо много държах преди във всяко едно мое начинание, да получавам подкрепата на близките - е, това вече го преодолях, понеже тяхната подкрепа вече липсва. Аз пък няма да се лишавам от удоволствията и предизвикателствата  на живота, заради тях.
« Последна редакция: Април 21, 2016, 07:42:56 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #259 -: Април 24, 2016, 05:24:25 pm »
Подхванах с месечни за май, но вместо това ги теглих за април, затова утре отначало.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #260 -: Април 24, 2016, 05:35:15 pm »
Аз мисля да се пробвам със седмични тази нощ/вечер. Не мога да обещая, че имаме цвете в къщата, което цял ден ме мори и не дава ясни сигнали дали иска да празнува нещо. Та в 17:30 изкристализира с идеята, че ще кани гости и ще прави софра.  :85:
А аз съм приготвила вечеря като за домочадието, което никак не ми е малко.
Живот.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #261 -: Април 25, 2016, 05:11:33 pm »
За Тренди.

Деветка пентакли           Рицар чаши           Императорът



Тренди, хайде, нека ти е на любов и хубави емоции през април. :58: Парички чакаш ли? Ще чувстваш, че нуждите ти са задоволени. И това ще ти даде възможност да помислиш за онези неща, които те правят щастлива - за музика, изкуство, за някакво пътуване, което ти носи емоции. Радвай се на природата. И нека чакаме някой чувствен младеж да признава...там каквото, навярно чувства.  :38: Следиш ли някой? И страх ли те е да покажеш емоциите си? В край на месеца ще искаш да вземеш решение. Ще си отговорна и може малко да се отдръпнеш, за да се прояснят мислите ти. Не бъди прекалено горделива.

Последната карта е Кралица жезли. Явно ти е силен период, в който знаеш какво искаш и как да го постигнеш.  :-*

Това, което съм болднала се случи. 9П показва дипломирането ми. Беше ми чувствен месец, изпитвах  любовни трепети, но в момента егото отново се обажда и съм се отдръпнала. Раздавам го горделиво, ама какво да направя, такава съм си  :012:


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #262 -: Април 25, 2016, 07:51:46 pm »
Май за Тренди: г. слънцето/ рч - императорът - 4ч

Тренди,  преследваш определена цел? Но явно ще решиш да търсиш помощ от влиятелна личност. Резултатът няма да ти е по  сърце - ще има разминаване между очаквания и резултат.
В работата ще ти възлагат задачи, които няма да ти харесват - ще ги изпълняваш без желание.
И последно - досаждане от ухажор, който също няма да харесваш.  ;D

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #263 -: Април 25, 2016, 07:59:22 pm »
Май за Емма: г. 2ж/ слънцето - 2ч - колелото

Така, Емма, май започва с любовни вълнения. Ще сияеш от щастие - ще бъдеш обсипвана от внимание, ще бъдеш все в центъра на вниманието. Очертават се много купони и приятелски срещи.
Слънцето+ 2ч ми прилича на предложение за брак?  ;D  Ще е много щастлив и спокоен месец.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #264 -: Април 25, 2016, 08:02:49 pm »
Май за Уич: г. 5м/ колесницата - 10ч - 6ч

Уич, да не би май месец да решиш да гостуваш на близки? Да прекараш голяма част от времето си със семейството? 6ч ще те върне към изоставени цели - те ще бъдат на дневен ред. Възможни са решаване на семейни въпроси и тъгуване по миналото.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #265 -: Април 25, 2016, 08:06:00 pm »
Май месец за мен: г. асо жезли/ 5м - дч - умереност оле, майко.  :57:

И този месец ще преобладават емоционалните ми изблици. Ще съм свръхчувствителна  и нетърпелива по отношение на задкулисни манипулации - ще разчитам на тях, за да постигна успех. Оффффф....

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #266 -: Април 28, 2016, 07:08:51 pm »
Здравеѝ, Ема, бих ли могла да те попитам и за моя месец май  :72: :72: :58: :58:
Ирена
« Последна редакция: Април 28, 2016, 08:14:21 pm от Irena »

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Месечни карти таро
« Отговор #267 -: Април 30, 2016, 08:10:01 pm »
За Павла.
Умереността          Двойка мечове           Влюбените
Ах, какъв дуален месец, Павла.  :012: Защо така? По време на размесването си помислих, че към средата на месеца ще имаш мигове на колебания и ще се чудиш за две възможности. Къде ти предизвиках втората карта с мислите си.

Месец април ще ти е важен. И то все по отношение на решенията, за които се колебаеш. Ще ти се иска да охладиш чувствата, за да си с трезва преценка. И ще ти е важно да съвместяваш повече дейности, да балансираш между тях. Може и да претегляш. Послушай приятел или верен човек. Дошло е време за решения. И особено в нощите това може да усещаш по-силно. Избери по-малкото зло, дори да няма идеални алтернативи пред теб. Ще се наложи да направиш компромис. В край на месеца работи леко с другите, стреми се да покажеш, че можеш да работиш в екип с другите. Хайде, орисвам те на нови партньорства в сферата, която желаеш.  :-*

Последната карта е Кралица пентакли. Сигурността ще ти е от значение. Ще мислиш за бизнес, за работа, но и за мигове, които ти носят наслада. Оглеждай се за жена/приятелка, която има възможности или се занимава с бизнес. Може да ти подаде ръка.
 :38: Мила Емма, страхотен месец, много новости, започнах работа!!! :38: :clap:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #268 -: Май 01, 2016, 01:05:04 pm »
Емче, ще ми изтеглиш ли карти за май ?  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #269 -: Май 03, 2016, 12:23:53 am »
Май за Емма: г. 2ж/ слънцето - 2ч - колелото

Така, Емма, май започва с любовни вълнения. Ще сияеш от щастие - ще бъдеш обсипвана от внимание, ще бъдеш все в центъра на вниманието. Очертават се много купони и приятелски срещи.
Слънцето+ 2ч ми прилича на предложение за брак?  ;D  Ще е много щастлив и спокоен месец.



Скорпионче, по Слънцето мисля, че става дума за работа с деца. Това ми се очертава през месец май. Много готино. Чак се вдъхнових отново. Ще имам интересни мигове.  :)
Харесват ми картите, които си ми наредила. Да съм обсипвана с внимание - звучи много хубаво.  :clap: Ще загладят косъма на луницата ми.  :012:

Много ми се теглят карти и ще наизтегля. Малко тутава история, но ми е натоварена програмата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.