Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96176 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #285 -: Май 16, 2016, 02:46:42 pm »
Витце, а какви изтеглих за теб.  :57:


            Глупакът                       Двойка чаши                 Петица пентакли




Този Глупак си те обича. Явно водолейското в теб напира. През юни ще дойде голямо желание да започнеш нещо ново. С хъс, с ентусиазъм - да тръгнеш в нова посока. От стар начин на живот няма да ти се иска да вземеш много "багаж". Само онова, което те прави весела и щастлива. Но не забравяй да следиш за възможни изпитания пред теб. Ще дойде и предложение за съюз, за работа в екип, за ново партньорство. Ще мие интересно дали ще са замесени Овен или Лъв. Някой, който обича да показва възможностите си. Използвай интуицията си. Но по-вероятно няма да имаш много възможности за избор, ще ти се струва, че си ограничена. Пази се от решения, които могат да те ощетят материално или да те поставят в неизгодна позиция. И не се притеснявай да помолиш за помощ. Особено на място, което намираш за свято.

Последната карта е Шестица жезли. Ще те води желанието за победа, да се върнеш победоносно, триумфално, да получиш почести.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #286 -: Май 16, 2016, 03:02:38 pm »
За Скорпионче за юни.

             Обесеният                Рицар пентакли                      Осмица чаши



Малко разнопосочни карти. Явно ще е месец с различни събития. За начало може да имаш нужда от отделяне, откъсване, уединение. За да си проясниш мислите. Може да се чувстваш като жертва или все едно жертваш нещо. Но ще трябва да промениш представите си. Ако не пожелаеш сама, живот сам ще те постави в ситуация, в която всичко е с нагоре краката. Това ще ти даде желание да се задвижиш напред. И да търсиш сигурността. Може да затвориш на другите устата, да не ти оказват влияние думите им. В край на месеца ще имаш нужда да потърсиш себе си, далече от битовизмите и материалното. Дай си време, може би около пълнолуние.

Последната карта е Седмица чаши. В много неща си се разпиляла, не знаеш какво да избереш. Следвай сърцето си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Месечни карти таро
« Отговор #287 -: Май 17, 2016, 09:11:13 pm »
За Корея


           Страшният съд                                Висшата жрица                                    Асо мечове



Брей, Уинтърче! Какви карти.

Дошло ти е време за осъзнаване на нещо. Трябва да прекъснеш нещо, но под влияние на осъзнаването. Да дойде просветление, да направиш равносметка кое е стойностно. И да премахнеш от живота си всичко, което не ти е полезно. Така ще може и повече хора да те видят, да видят в теб промяната. Но ще се водиш от интуицията си. Дори да не знаеш отговорите, дълбоко в себе си ще си ръководена от усет, знание. Може би ти се иска да разкриеш някаква тайна, нещо скрито. Може да си поставена в ситуация, в която да повярваш в нещо мистично. Това ще ти даде нова посока на мислите. Може и вдъхновение как да се справиш с някои проблеми.

Последната карта е Луната. Ще ми е интересно дали ще сънуваш нещо. И дали няма да ти дойде идея по време на сън, замисляне в някоя нощ. Много тайнствени карти. Да не искаш да осветлиш нещо, което ти се струва забулено в тайни? Сякаш те очаква промяна в начина на мислене.
Точно в десетката! Усетила си моментното състояние , в което бях, задавайки въпроса.
Точно тогава ми щукна това с освобождаването и равносметката.
Надявам се да намеря сили, защото не съм съвсем сигурна, че бих се справила без последици, най-вече емоционални.И може би Луната точно това показва, колко съм объркана дали наистина съм на верния път,всъщност интуитивно  знам , че съм, но мога ли да го извървя ,без да съжалявам..
Благодаря!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #288 -: Май 17, 2016, 10:35:57 pm »
Здравейте момичета нова съм тук и неориентирана  :17:
Виждам че някой тегли карти бих желала и на мен да ми теглите  :)
Тъй като ще заминавам на море след една седмица тъ въпроса ми е ,,Как ще ми мине почивката,, Благодаря предварително
Аз когато си тегля се падат много тегави карти нещо от рода на/ 4Чаши или 5 Пентакли/За това бих желала някоя от вас да ми тегли

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #289 -: Май 30, 2016, 12:27:47 pm »
Ема, дали може да помоля и аз за карти за юни месец в любовен план?  :72: :58: :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #290 -: Юни 06, 2016, 08:44:24 am »
Ема, дали може да помоля и аз за карти за юни месец в любовен план?  :72: :58: :58:

Ирена, изтеглих ти карти.

         Осмица чаши             Слънцето             Петица мечове



Ако имаш връзка - в тези отношения може един от партньорите да е загубил себе си. Ако нямаш връзка - трябва да намериш какво е истинското ти желание.
Малко ми е неясно има ли до теб човек. Щеше да е добре да уточниш. В случай, че имаш връзка - може да има отдръпване, желание да се затвори един от двамата в себе си. Или да тръгне по път, който ще го кара да се чувства повече себе си. Може пътуването да е метафорично, да е продиктувано от силна емоционалност. Някой сякаш има необходимост да изразява себе си по-ясно. Или да помисли за собственото щастие. Ако има конфликти, не трябва да се търси победа и налагане на мнение на всяка цена. За да няма обидени.

Ако нямаш връзка, а се интересуваш дали ще има такава - не си наясно със себе си и собствените си желания. Трябва да откриеш кое е онова, което ти носи емоционален покой и усещане за вътрешен мир и щастие. Да бъдеш себе си, да се показваш ведра, да показваш доброто в себе си. За да постигнеш целта си.

Последната карта е Шестица жезли. Явно идеята за победа над ситуацията е много актуална. Но нека не е с цената на всичко.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #291 -: Юни 06, 2016, 08:55:42 am »
Може ли и аз едни за юни. После ще дам обратна връзка за май.

            Седмица чаши         Шестица пентакли           Страшният съд



Виви, този месец ще е противоречив. В началото на месеца ще си объркана и ще се чудиш какво да правиш. Пред себе си може да имаш различни занимания или посоки. А ти ще искаш да огрееш навсякъде. Така не може, пилееш енергия и нищо няма да успееш да завършиш. Състредоточи се само върху едно нещо, което чувстваш за най-важно, което сърцето ти желае. И насочи усилията си там. Това ще ти се отблагодари. Ще имаш възможност да получиш и дадеш - да има обмен, да се раздвижи енергията около теб. Отвори сърцето си за даване, особено на хора в много тежко положение. В край на месеца - равносметки. Ще имаш възможност да погледнеш реалността в очите, да прецениш, отсъдиш с кое да се разделиш. Трябва да направиш тази промяна, дори да ти е болезнена. За да продължиш по пътя си като нов човек.

Последната карта е Звездата. Явно фоново имаш за какво да помечтаеш. И бъди сигурна, че над теб има сила, която може да те закриля.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #292 -: Юни 06, 2016, 09:05:08 am »
Хайде и за мен едни месечни наредих. Ужас.  :57:

Асо пентакли             Деветка чаши                Колелото на съдбата



Картите комай отразяват днешен ден. Не толкова месец. Пък кой знае. :)
Започване на проект, удовлетворение. Това Колело на съдбата ми е трудно да разбера - всичко е цикъл, ще има добри и лоши мигове.
Днес следобед ми се налага да започна нещо, което се дъвче от няколко месеца. Дано да ми е интересно.

Последната карта е Кулата.  :012: Явно всичко застояло ще се руши през месеца. Ако не е в тон с новите изисквания.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Месечни карти таро
« Отговор #293 -: Юни 06, 2016, 10:09:16 am »
Ирена, изтеглих ти карти.

         Осмица чаши             Слънцето             Петица мечове



Ако имаш връзка - в тези отношения може един от партньорите да е загубил себе си. Ако нямаш връзка - трябва да намериш какво е истинското ти желание.
Малко ми е неясно има ли до теб човек. Щеше да е добре да уточниш. В случай, че имаш връзка - може да има отдръпване, желание да се затвори един от двамата в себе си. Или да тръгне по път, който ще го кара да се чувства повече себе си. Може пътуването да е метафорично, да е продиктувано от силна емоционалност. Някой сякаш има необходимост да изразява себе си по-ясно. Или да помисли за собственото щастие. Ако има конфликти, не трябва да се търси победа и налагане на мнение на всяка цена. За да няма обидени.

Ако нямаш връзка, а се интересуваш дали ще има такава - не си наясно със себе си и собствените си желания. Трябва да откриеш кое е онова, което ти носи емоционален покой и усещане за вътрешен мир и щастие. Да бъдеш себе си, да се показваш ведра, да показваш доброто в себе си. За да постигнеш целта си.

Последната карта е Шестица жезли. Явно идеята за победа над ситуацията е много актуална. Но нека не е с цената на всичко.

Ема здравей,
Благодаря много за картите.  :-*
Имам връзка, която е изчерпана за мен от много време и наистина човекът започна да се отдръпва също,защото според мен изгуби вяра,че може да оправи нещата..

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #294 -: Юни 06, 2016, 04:10:17 pm »
Да помоля Ема да ми изтегли карти за юни.Благодаря

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #295 -: Юни 06, 2016, 05:46:06 pm »
Емма, колелото на трета дава тепърва развитие.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #296 -: Юни 08, 2016, 09:58:11 am »
Да помоля Ема да ми изтегли карти за юни.Благодаря

          Деветка мечове            Паж пентакли             Магьосникът




Нещо те притеснява ли? Сякаш имаш страх за нещо, нямаш смелост да направиш крачка. Но това е по-скоро в главата ти, трябва да преодолееш страховете си. И да започнеш бавно да осъществяваш намеренията си. Може да научиш нещо, някой по-мъдър човек да ти помогне. Да имаш отговорност пред себе си. Но смелостта ти ще се върне, защото осъществяването на целите ще е по-важно. В край на месеца ще си готова да покажеш възможностите си. Да започнеш проект, нещо ново. В което ще вложиш много енергия и хъс.

Последната карта е Петица жезли. Явно конкуренцията те плаши. Или ти се налага да се доказваш сред други хора.
Бъди по-уверена.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Месечни карти таро
« Отговор #297 -: Юни 08, 2016, 12:58:15 pm »
Ема още като видях 9м. И свързах с болка притеснения безсъние .Току що излязох от операция ,и е нормално всичко това да ме споходи.Пп ме чака възсановителен бавен и тромав период.но Магът ми дава надежда че всичко ще бъде Ок.5ж.доста ще ми е трудно но ще се справя.
Общо казано смятам че лошия период отминава ще набирам сили нови много борба и хъс ,но ще се справя.Благодаря ти :cheer:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #298 -: Юни 25, 2016, 08:30:08 pm »
За Скорпионче за юни.

             Обесеният                Рицар пентакли                      Осмица чаши


Малко разнопосочни карти. Явно ще е месец с различни събития. За начало може да имаш нужда от отделяне, откъсване, уединение. За да си проясниш мислите. Може да се чувстваш като жертва или все едно жертваш нещо. Но ще трябва да промениш представите си. Ако не пожелаеш сама, живот сам ще те постави в ситуация, в която всичко е с нагоре краката. Това ще ти даде желание да се задвижиш напред. И да търсиш сигурността. Може да затвориш на другите устата, да не ти оказват влияние думите им. В край на месеца ще имаш нужда да потърсиш себе си, далече от битовизмите и материалното. Дай си време, може би около пълнолуние.

Последната карта е Седмица чаши. В много неща си се разпиляла, не знаеш какво да избереш. Следвай сърцето си.

Емма, нямам думи - за пореден път.  :012:
Но съм доволна от този месец. Преминах през ада, но най-сетне осъзнах много неща и преодолях хаотичността си. Успях да изолирам мнението на околните и негативните хора от полезрението ми. И уединение не липсваше, но именно то много ми помогна да си подредя мислите. Вече не се занимавам с излишни действия и хора.
Обръщам вече внимание само на любимите хора и семейството. Благодаря, Вълшебнице.

 :38:

п.с. и три големи загуби преодолях този месец - но те ми помогнаха да се откъсна от миналото - благодаря на болката, че ме закали още повече;
« Последна редакция: Юни 25, 2016, 08:32:07 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #299 -: Юли 01, 2016, 10:48:44 am »
Някой иска ли да ми изтегли юлски карти, връщам жеста.