Автор Тема: Астрални срещи и преживявания  (Прочетена 4748 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Астрални срещи и преживявания
« -: Април 21, 2014, 09:41:47 am »
Нека тук описваме преживяванията си в астрала  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #1 -: Април 21, 2014, 10:12:27 am »
Да не окаже, че само ти пишеш :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #2 -: Април 21, 2014, 10:42:24 am »
Не ми се вярва  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #3 -: Април 21, 2014, 10:47:03 am »
Аз , бих послушала споделени астрални приказки с неочакван край-интересно ми е и ще ми бъде приятно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #4 -: Април 24, 2014, 07:30:25 pm »
Снощи на сън бях на място, на което съм ходила много пъти, но е било отдавна. Само че този път беше различно.

Предишните пъти е било някъде по крайбрежието от Бургас доста надолу и по него път, през морето стигах до два острова. Само, че предишните пъти съм ги виждала като един остров. Населено място е с къщи и градини. Сещам се, че преди разузнавах, разглеждах и усещах някакви заплахи, но не виждах нищо конкретно. Имаше разни много дълбоки урви и аз вървях по ръба им и някакви такива други природни страхотии.

Този път в съня се озовах на най-високото място на острова, а самият остров представляваше много висока планина. Бях с кола за разлика от предишните пъти. Мини купър  :012:. Шофирах по някакви алеи и изведнъж накарах колата да полети. От високото видях надолу много странно изрязани скали и водопади от тях. Това се оказа вторият, по-висок остров. Около водопадите, които бяха из целият остров имаше страшно много хора и си правеха плаж. Усещах нещо страшно нередно в цялата ситуация, а на хората не им пукаше изобщо. Прелетях и над втория остров - изглеждаше като купища пепел и беше почти на морското равнище. Имаше някакви сгради в центъра и знаех, че от острова до сушата, която не се вижда има ферибот и се чудех дали да го хвана или да го карам на летене. Събудих се.

Странно място и защо съм ходила там изобщо не ми е ясно, но е факт, че съм била няколко пъти там...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #5 -: Април 24, 2014, 07:38:36 pm »
Миналата година сънувах един сън, не ми се преразказва отново, има го някъде в другия сайт.

Усещането в съня беше все едно се намирам в друг свят, някакъв междинен между нашия и отвъдното. Първо сънувах гора с много дървета - беше красиво, но всчко беше като застинало. Натъкнах се на диво ябълково дърво, изкуших се да си откъсна една малка ябълка - имаше неземен аромат и вкус, като чиста прана.

После се лутах в гората с група непознати хора и се натъкнахме на изоставена къща с градина. В градината, точно до входа в къщата видях едно дърво, от което ме гледаше странно същество с шест чифта котешки очи. Тогава още имах 5 котки. Няколко месеца по-късно се сдобих с шесто коте, случайно го намерих пред блока, беше съвсем малко и изоставено от майката.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #6 -: Април 24, 2014, 09:41:11 pm »
Помня един карнавал. Беше много пъстър, в някаква просторна зала с едни големи красиви дървени ламперии. Бяхме се събрали групичка от аверчета. Хора, с които принципно рядко имам възможността да се виждам, понеже ни дели разстояние. Имаше и някакви други, които не познавам изобщо - може би ще ги срещна занапред или към момента не са инкарнирани и скитосват свободно астралата.  :012: Бяхме някаква група за ефективно действие по обща задача. Помня, че обсъждахме поведението на един познат по отношение на ценностите му и постъпките му, защото той правеше тогава големи глупости и пропиляваше потенциала си. Аз знаех, че е стара душа и че има потенциал. Но наистина явно не осъзнавах изцяло какво се крие в него. И помня, че на тази астрална среща той ни чува и много се ядоса явно, но едновременно с това идеята на някакъв справедлив, божествен гняв, а не някаква смотана агресия - все едно наистина един ооогромееен облак надвисва над главата ти намръщен и се кани сериозно да те намокри. Та въпреки повода, просто осъзнаваш колко голяма и безгранична сила носи тази душа.  :) Верно го ядосахме, но пък беше и забавно.  :043: Интересното е, че след този сън ми се цупеше известно време без земна причина.
« Последна редакция: Април 24, 2014, 09:42:57 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #7 -: Април 25, 2014, 09:04:51 am »
Как различавате астралните преживявания от шарен сън?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #8 -: Април 25, 2014, 09:12:35 am »
Помниш го, можеш да манипулираш някои части от действителността, имаш си разсъжденията като в реала.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Астрални срещи и преживявания
« Отговор #9 -: Април 25, 2014, 10:02:04 am »
Аха, особено за последното съм много съгласна. Просто се чувстваш като себе си. В сънищата ми усещам образите понякога твърде плоски, не толкова многопластови, създадени да представят едно чувство или две, но не цяла съвкупност на характера. Не чувствам образите непознати и отдалечени, а наистина се чувствам все едно съм излязла навън сред хората.  :)