Автор Тема: Марс  (Прочетена 268937 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Марс
« -: Юни 16, 2013, 11:03:50 pm »
Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1 -: Юни 16, 2013, 11:28:59 pm »
Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките

Статистиката е "истина" на масовката ,не -въобще . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #2 -: Юни 16, 2013, 11:36:06 pm »
Аз започнах да се съмнявам, че дори за масовката е истина
Просто ни промиват знанията с някакви полувенчати истории
Ти можеш ли да споделиш статистически наблюдавано вярно твърдение за марс в 1-ви примерно?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #3 -: Юни 17, 2013, 12:11:41 am »
Имам не белег ,а белези и не само по главата,а по цялото тяло и това не е само защото Марс ми е в 1-ви дом ,а защото динамиката в картата ми е такава,има достатъчно напрежение и привлича инциденти.Всяко противоречие,вътрешен конфликт или там както искаш го наречи вътре в мен ,които не мога да разреша ,изразя ги срещам "отвън" ,като обстоятелства,хора,инцидент и резултата е :или пречки/болест,или конфронтация,или наранявания .
Зависи как приемаш/разчиташ информацията,написаното като теория,статистика ,относно "промиването на...".В случая,Марс в 1-ви дом-белези ,но не приемаме ли за белег и :
     - знак,следа,нещо като отпечатък,поличба ?!?
Символиката забравяш ,преценката на цялата карта .Мисля ,всеки има поне един даже и миниатюрен белег някъде по тялото си ,защото всички имаме 1-ви дом ,както и аспекти между планетите ,което винаги включва Овен/Марс .Когато същият се намира вече, в 1-ви дом засилва тенденцията/предразположения към такива прояви ,когато е активиран от транзити,прогресия...
Ако искаш утре ще кача 3-4 карти ,за да има и факти по споделеното ,нали ?!? :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #4 -: Юни 17, 2013, 12:17:02 am »
За картите-супер-качвай :)

За белезите-ето-аз нямам нито един, до скоро си личеше едно дълбоко одрано от котка на ръката (метнах я на една тераса и тя се хвана за мен в паниката :) ), но вече почти изчезна

И ако асц ми е в последните градуси на дева, сещаш се как е аспектиран меркурий, по твоята логика трябва ли или не да имам белег?
Иначе да-имаме си всички първи дом :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #5 -: Юни 17, 2013, 12:31:47 am »
Това не е моя логика ,защото при мен такава отсъства-така пише в книгите .Аз само съм прочела написаната астрологична информация през моя "преводач" ,представям си я или не (ползвам си въображението,това имам ) ,пробвам ,наблюдавам и споделям.
Няма значение в кой знак ти е АСЦ /1-ви дом/У1 и аспектите към същите -винаги има "участие" на Овен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #6 -: Юни 17, 2013, 12:56:58 am »

Най-лошият шофьор, който познавам...е с Марс в Близнаци.  ;D Това е един от малкото хора, на които ми се е искало да изкрещя да слезе, за да карам аз.

И двамата господа имат съвпад Марс/Венера. Както и доста други аспекти.

Ох, тъкмо и аз щах да се самопохваля заради марс в близнаци - и ти ми прецака хвалбата :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #7 -: Юни 17, 2013, 01:02:44 am »
Няма значение в кой знак ти е АСЦ /1-ви дом/У1 и аспектите към същите -винаги има "участие" на Овен. :)

Кога човек има белези по лицето/главата - според твоя преводач :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #8 -: Юни 17, 2013, 01:18:30 am »
Аз ще ти отговоря с въпрос . :)
Според теб ,аз къде имам белег -лице,глава?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #9 -: Юни 17, 2013, 01:20:40 am »
Аз ще ти отговоря с въпрос . :)
Според теб ,аз къде имам белег -лице,глава?

Ти искаш пак към частен случай да се ориентираме
Вероятно имаш белези по главата, а ако имаш и по тялото-няма да е само от марс в 1-ви, ето ти заучен отговор :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #10 -: Юни 17, 2013, 01:27:11 am »
Аз ще ти отговоря с въпрос . :)
Според теб ,аз къде имам белег -лице,глава?

Ти искаш пак към частен случай да се ориентираме
Вероятно имаш белези по главата, а ако имаш и по тялото-няма да е само от марс в 1-ви, ето ти заучен отговор :)

Аз попитах теб ,защото коментираме Марс в 1-ви дом като "виновен' за същите и за статистиката.Искаш ли да научиш отговора или просто "прехвърляме" информация ?!? ....за второто не съм заинтригувана .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #11 -: Юни 17, 2013, 01:33:10 am »
 ;D

Според мен "прехвърляме" трябва да е без кавички, а информация-със

Утре като сложиш карти+твоята=>статистика
Така че-кажи, ако е удобно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #12 -: Юни 17, 2013, 01:39:05 am »
И аз имам близка с марс в близнаци и слънце в овен, по нейни думи кара добре, но като я гледам колко е дива, трудно бих се качила да ме вози

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #13 -: Юни 17, 2013, 01:42:29 am »
Сетих се за единствения случай, в който ме хвана страх, че няма да стигнем цели-караше познат със слънце в лъв, съвпад сатурн, широк съвпад венера и меркурий, марс в дева, квадрат от ретро нептун

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #14 -: Юни 17, 2013, 11:10:35 am »
Марс в близнаци може да направи човек непостоянен, разпилян, с много интереси, но нищо задълбочено
Но би трябвало да довнесе бързина в реакциите, силната страна не е в чакането, планирането, внимателната преценка, и преполага грешки при шофиране от прибързване
Марс в дева може и да не кара кола добре, но това няма да му пречи да поучава всички как е правилно да се кара, как го прави той, защото това е по-добрият избор
Марс в стрелец ще е добър, когато се състезава с някой, но ограниченията и правилата няма да са му силата, предполага се, че ще има проблеми с кат - периодично :)
Марс в риби...еми тука бих се изненадала ако видя бърз или добър шофьор, по-важно ще бъде да не се пропусне хубавата гледка, да не завием на грешното място (което е много вероятно), или да не влезем в забранена улица (пак вероятно)