Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220332 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #60 -: Януари 07, 2014, 03:50:30 pm »
Акрукс и аз съм с път на съдбата 5-ца и число на развитието 5. Много му се радвам!  :72:
Многото 5-ци давали много шансова за пътувания в чужбина! ДАНО СЕ МАХНА ОТТУК!  :012: Ти имала ли си много шансова за пътуване и живот в чужбина?  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #61 -: Януари 07, 2014, 04:21:47 pm »
хаха и на мен датата ми е 3. Литературата, която съм чел пишеше, че числото даващо път в чужбина е 5, но звучи логично и 3 да е. :) И на мен първото ми име е 5.  :P
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 04:26:18 pm от AzaZaeL »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Номерология и енергия
« Отговор #62 -: Януари 07, 2014, 04:27:01 pm »
Акрукс и аз съм с път на съдбата 5-ца и число на развитието 5. Много му се радвам!  :72:
Многото 5-ци давали много шансова за пътувания в чужбина! ДАНО СЕ МАХНА ОТТУК!  :012: Ти имала ли си много шансова за пътуване и живот в чужбина?  :)
и моят път е 5 -ца. до момнета съм била в 6 държави в европа. за мен това е малко. иска ми се да можех да пътувам много повече. иначе обичам хазарта /но в границите на нромалното/ и мисля, че 5 цата отговаряше и за това.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #63 -: Януари 07, 2014, 04:51:12 pm »
Ехааааа! :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #64 -: Януари 07, 2014, 08:48:32 pm »
Да попитам и аз - липсата на дадено число в питагоровия квадрат говори за ? По-кокретно 4 и 5 ?

Цитат
First number: 33
Second number: 6
Third number: 29
Fourth number: 11

1***   4   7*
2**   5   8*
3**   6**   9**

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #65 -: Януари 07, 2014, 08:57:17 pm »
Да попитам и аз - липсата на дадено число в питагоровия квадрат говори за ? По-кокретно 4 и 5 ?

Цитат
First number: 33
Second number: 6
Third number: 29
Fourth number: 11

1***   4   7*
2**   5   8*
3**   6**   9**


Ми не си достатъчно флексибъл , Санто :) и практичността ти убягва
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #66 -: Януари 07, 2014, 09:02:14 pm »
Санти, не се давай да те плашат :)
Кво като не сме флексибъл, то не може всички да са
Сругаде пише-без 5-ца не са човечни :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Номерология и енергия
« Отговор #67 -: Януари 07, 2014, 09:37:05 pm »
Аз пък си нямам 4 и 6
Къде пише кое какво значи?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #68 -: Януари 07, 2014, 10:03:00 pm »
Поне като чукча нечитател на руските статии не видях нищо, което би могло да ме изплаши като отговор  :). Ще се радвам някои да сподели инфо и за нас с липсите  ;D .

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #69 -: Януари 07, 2014, 10:03:29 pm »
Санти, не се давай да те плашат :)
Кво като не сме флексибъл, то не може всички да са
Сругаде пише-без 5-ца не са човечни :)

А, за него да не берем грижа- близнаци е  :D Достатъчно 5 е събрал по слънце . Пък 4 му било името в реала, значи наваксва .
Аз пък си нямам 4 и 6
Къде пише кое какво значи?

4 май го дават за стабилност, издържливост, здраве, практичност. 6 може да е нещо по венера. Виж дали числото на живота, името или слънчевия знак не компенсират там.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #70 -: Януари 08, 2014, 11:42:26 am »
За 4-те дават физическо здраве, обаче баба ми няма нито 1 4-ка, а е доста здрав човек-пу пу-все така да е. И в името си няма, освен 1-та буква на малкото име.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #71 -: Януари 10, 2014, 12:42:48 pm »
Акрукс и аз съм с път на съдбата 5-ца и число на развитието 5. Много му се радвам!  :72:
Многото 5-ци давали много шансова за пътувания в чужбина! ДАНО СЕ МАХНА ОТТУК!  :012: Ти имала ли си много шансова за пътуване и живот в чужбина?  :)
и моят път е 5 -ца. до момнета съм била в 6 държави в европа. за мен това е малко. иска ми се да можех да пътувам много повече. иначе обичам хазарта /но в границите на нромалното/ и мисля, че 5 цата отговаряше и за това.

Също - пет, плюс 3***, плюс съм родена на 30-ти. Пътувала съм много, по разни континенти, предимно по работа, плюс работя много с чужденци и с/на чужди езици, но изпитвам все още огромна съпротива да не живея постоянно в БГ. Чисто теоретично не го отхвърлям, ма не ме влече много-много...
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #72 -: Януари 10, 2014, 01:16:19 pm »
Според калкулатора нямам четворки. В името също нямам никакви четворки. Засега особени проблеми със здравето не се провиждат и откъм прагматичност скърпвам работата.

Но в сайта на Акрукс тълкуването е особено - липсващите четворки обикновено се компенсирали с активни спортни занимания от най-ранна детска възраст, даже давали много упорити професионални спортисти. Ей ти пак свръхкомпенсация.

Тоест, за минус-четворките е важно да се занимават постоянно с някаква физическа активност, иначе системите им почват да блокират и не могат да преобразуват енергия. Мисля Акрукс се занимава редовно с йога, а и съм останала с впечатление, че е фен на спорта поначало. И аз имам разни спортни ексцесии в ранна възраст, а сега компенсирам с йоги, катерене, градинарстване, планинарстване, колоездене и подобни, но иначе съм мързел и с диагностицирана алергия към фитнес-зали ;D. Да си кажат другите как са с липсите.


Хареса ми и тълкуването за повечкото двойки - че го карат на слънчеви батерии - пружинки, малко ядат, малко спят, а след тежка физическа умора нямат нужда от храна, а от течности. Точно описание, значи при мен йеденето си е чисто чревоугодничене и мезе, а не физическа необходимост :93:
De omnibus dubitandum est

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Номерология и енергия
« Отговор #73 -: Януари 12, 2014, 09:21:34 pm »
Ваша матрица выглядит так

1111   444        7
        
33       99

освен, че съм хард и пращя от здраве (дали) - друго не разбрах

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #74 -: Януари 12, 2014, 10:40:14 pm »
Ваша матрица выглядит так

1111   444        7
        
33       99

освен, че съм хард и пращя от здраве (дали) - друго не разбрах
Хм, при много 4-ки има дадености за спорт, трябва да се канализират, за да си здрава. Понякога и повечето е -в повече :-\в такъв случай. Издържаш ли на дълга физическа работа?
Можеш да издържиш свръхнатоварване чисто физически. И обратното е валидно-да не го правиш-много излишества се натрупват-енергийни-и също може да се боледува. Последното твърдение е само защото 4 отговаря за физическото здраве, не е прогноза по приницип. ;)
« Последна редакция: Януари 12, 2014, 10:46:41 pm от enigma »