Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220251 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #45 -: Януари 06, 2014, 01:57:19 pm »
:012: :012: Може.  :P
Откъде ми знаеш Марса и Слънцето хаха и Сатурн ми е в 12 дом иначе.  :)

"Червеноокият демон " ми прати sms с данните ти  :57: ;)

В стелиум ли са "тримата другари" или просто в един знак ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #46 -: Януари 06, 2014, 10:36:37 pm »
Не са в стелиум, Марс и Сатурн са в овен, а Слънцето е в телец. 12 ми дом е огромен - около 50 градуса е голям. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #47 -: Януари 07, 2014, 01:22:17 am »
Е,значи си плуват на воля ,без да си пречат един друг ,ама Нептун да не "потопи" Марс горе от мостика ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #48 -: Януари 07, 2014, 01:47:26 am »
Ами не ми е много потопен Марса - на трон е и прави точни квадратури към Нептун и МЦ и е връх на йод с Луната и Плутон ... Трудно му е, но не е потопен - в готовност е да избухне постоянно ...  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #49 -: Януари 07, 2014, 10:05:42 am »
Ами не ми е много потопен Марса - на трон е и прави точни квадратури към Нептун и МЦ и е връх на йод с Луната и Плутон ... Трудно му е, но не е потопен - в готовност е да избухне постоянно ...  :012:

Аз не казах ,че е "потопен" ,а че Нептун го "наблюдава" горе от върха .Това са две планети ,които имат противоречеви принципи и трудно намират общ език ,а при теб са и в аспект,като Марс е в дома на Нептун ,а Нептун в знак ,където Марс екзалтира.Марс винаги ще се утвърждава,"сражава" през призмата на Нептун,а Нептун винаги ще рафинира неговите действия.При теб "войната/битката" ще се води на зад тила,в тайните щабквартири . :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #50 -: Януари 07, 2014, 10:10:51 am »
Сега ще ти дам пример с моята дата ,защото няма да мога да ти го обясня по стандартния начин. ;)

19.03.1969

1111 /    /
/        /    8
333   66  9999

Родена си ден след слънчево затъмнение  :)
На питагоровия квадрат попаднах преди 20г в един женски вестник и още си пазя краткото тълкуване:
1- сила на характера
2- магнетизъм, склонност да привличате; повече от две двойки-склонност да манипулирате хората, вампиризъм
3- повече от две тройки показва вродена дарба за хуманитарни науки
4- здраве
5- интуиция
6- връзка с други светове; две и повече шестици- възможно е служба на тъмните сили
7- ангел пазител
8- отговорност
9- интелект

А ето и онлайн изчисление и подробно тълкуване- много е точно (на руски език)
http://www.astrocentr.ru/index.php?przd=pif

Да,Akruks ,родена съм на Сл.затъмнение.Благодаря за споделената информация,но да ти кажа ,на мен не ми стигат /импонират интерпретациите в този им вид ,харесвам когато човек ми "поднесе' нещо от себе си при тълкуването. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #51 -: Януари 07, 2014, 11:57:48 am »
Аз като рових, открих различни тълкувания на числата, дори и различен начин за пресмятане на Питагоровите равнини. Затова и направих калкулатора-да можем да добавяме още видове сметки, а  се смятат и едни върхове (пирамиди) и лесно се вижда от коя до коя година под управлението на кое число сме. Това също мисля да го сложа

Например седмицата в руския сайт е-грубо казано-ангел хранител
На други места е цифра на талантите и т.н.
Най-добре да си посъберем инфо и да видим кое как работи

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #52 -: Януари 07, 2014, 12:56:00 pm »
Браво бе, първият пълен квадрат, който виждам :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #53 -: Януари 07, 2014, 01:05:34 pm »
Права си, недовидях
Може да потърсим инфо и за липсите-там също има различни трактовки

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #54 -: Януари 07, 2014, 02:46:21 pm »
Брей и при теб липсва 7. Според Алена името може да запълни донякъде тези липси в Питагоровия квадрат. А също буквите Ж, П и Ш в трите имена могат да запълнят липсата на 7-ца.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #55 -: Януари 07, 2014, 02:55:04 pm »
Папи, мерси за калкулатора, супер е . Изчилисх си го - спрямо сметките ми е запълнен квадрата.  :86:  Гледам цифрите и звездичките след тях, имам след всяка цифра поне по една звездичка. Тъндър, според мен името ти е добре избрано, за да може да запълни празнината в квадрата  :93:, или трябва да търсиш стимули навън за запълване на 7цата ( демек др. хора, партньори и тн.) То тези наште знаимания и търсения форумни пак са по 7. На мен пък седмицата много си ми харесва, аз съм число на живота 7, името ми е 5. От квадрата гледам, че съм с най-голям брой 1,3,5,4.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #56 -: Януари 07, 2014, 02:55:26 pm »
Ще цитирам част от книгата на Алена. (надявам се да ви е полезна)
Особено важно да се знае, че житейската матрица на Питагор дава само част от знанието на човешкия характер. Тя не може да замести астрологическите и номерологическите значения. Това пояснение е важно за всички хора, които след направено изчисление на тяхната матрица са се притеснили до степен да блокират живота си, когато са установили, че в нея има полета с липсващи числа.  Матрицата винаги трябва да се разглежда съвместно астрологичните и номерологичните принципи на личността и нейното име.

*При тълкуването на числата в нечия лична матрица на Питагор задължително се взимат под внимание характеристиките, дарени от имената на човека, за когото изготвяте хороскоп, които също са от 1 до 9. В случай, че в тези характеристики липсва някое от числата, но го има в матрицата, то компенсира липсващото качество....    и обратната е валидно :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Номерология и енергия
« Отговор #57 -: Януари 07, 2014, 03:27:37 pm »
при мен се получи това:

First number: 32
Second number: 5
Third number: 28
Fourth number: 10

1**    4**    7*
2***   5**   8*
3*      6       9*

какво означава  :(

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Номерология и енергия
« Отговор #58 -: Януари 07, 2014, 03:41:40 pm »
ок, мерси. значи само до 6- цата нямам звездичка, т.е. нещо ми липсва, какво е то ?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #59 -: Януари 07, 2014, 03:47:46 pm »
Липса на числото 7 (Пак цитат от книгата на Алена)
Тези хора са орисани да живеят като самотници, които са доволни от самотата си. Като интелектуалци, които създават новите знания. Като отшелници, отдадени на духовното знание, което разнасят по света. В зависимост от средата, в която са родени, те или избират самотата за цял живот, или успяват да се приспособят към средата си, но въпреки това се чувстват самотни, прикрили се зад лицемерната маска на общителност.

Да, Акрукс М и Г са 4, обаче Х се гледа като 22.
1 - А Й Т ь
2 - Б У, К и Ю са 11
3 -  В Л Ф Я
4 - Г М Х(22)
5 - Д Н Ц
6 - Е О Ч
7 - Ж П Ш
8 - З Р Щ
9 - И С Ъ

Според Алена има 3 числа на името:
Число на развитието -  сбора на цифрите от буквите на имената.
Число на основното влияние - сбора на гласните в името.
Число на допълнителното влияние - броя на повторенията от буквите, както и от датата и годината на раждане.