Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621907 пъти)

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4425 -: Юли 11, 2018, 11:12:05 pm »
А когато се пита за здравословен проблем със съмнения за нещо по- сериозно, кои карти се използват?

Трябва да си имаш практика с Таро и здраве. Остави теорията на страна. Трябва с години ти да забележиш кои карти за какво отговарят. При мен например Император - главоболие, мирена, инсулт.
2 Пентакли- бели дробове , Слънце - кожа.
Само с тия трите имам обратна връзка. Справедливост - бъбреци и пикочния пътища. Друго не се сещам. Но забележи при теб самата как излизат. А и незнам коя колода ползваш ...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1869
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4426 -: Юли 12, 2018, 10:21:22 pm »
Аз винаги гледам с 3 карти и понякога +1. Не ползвам специални подредби, защото нямам нито време, нито търпение да ги разучавам подробно.

Тарото не ми е ежедневно занимание, само при необходимост го ползвам или когато имам вдъхновение, (както сега за Световното по футбол, например). Ползвам и колодата с романтичните ангели, с Ленорманките не успях да се разбера.


По картите на Корея - картите ми носят усещане за една дълготрайна връзка, в която като че ли всичко е спряло. Напрежението и разочарованието от преди са оставили своя отпечатък. Единият ми се струва прекалено анализиращ и страхлив, другият по-емоционален. Като че ли онзи специален, точен момент във връзката е изпуснат... На този етап не виждам развитие. Но тези отношения ще продължат през време да напомнят за себе си.
« Последна редакция: Юли 12, 2018, 10:23:54 pm от romantica »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4427 -: Юли 13, 2018, 05:44:57 pm »
С това колело не се дава конкретен отговор, щото не се знае на къде ще се завърти. Но движещите карти ми показват раздели, отдалечаване. Някой ще пътува ли на някъде ?
Сбор - Жрецът ! Може да има намесен трети човек и той да взима решение с коя да остане, та да избере другата, или може ти да си тази , която да избира. Жрецът ми показва също консултации.
Дай инициали, ще го проверя - твои и негови.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:07:29 am от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4428 -: Юли 13, 2018, 06:07:26 pm »
А и ти добре го каза - 5 чаши е когато не пускаш миналото , плачеш си за него, но все пак поглеждаш в бъдещето с другите две прави чаши. Но в Обърната позиция предполагам че може да е пълна мъгла в мислите и чувствата ти и точно тъгата по миналото.

8 меча е когато си с вързани ръце и нищо не можеш да направиш.

Чакам инициалите, та да го видим тоз минзухар какво иска.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:07:46 am от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4429 -: Юли 13, 2018, 08:13:34 pm »
По тази подредба честно да ти кажа ако има въобще някаква връзка то тя ще бъде много измъчена. Повече комуникация по телефон и ти дори и да полагаш усилия, няма да си Доволна от резултата. Да не говорим че пак Жрецът се буфна тука. Това ако не е трети човек в любов о отношение (няма други карти индикиращи трети човек) то това може да е че има някой който сили раната, дава акъл който се меси във вашите от отношения. По 5ж и 9ч показва че се браниш и държиш емоциите си неизказани. Мисловно може би искаш да се махнеш по 8ч.
А бе тук връзка не виждам. Не и стабилна.

Правя втората подредба във второ мнение.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:08:01 am от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4430 -: Юли 13, 2018, 08:19:33 pm »
Ще имате ли връзка в бъдеще?

Въххх, от къде да почна ....

То няма смисъл да пиша, то се вижда. Както казвам за 5 пентакли - бездомна връзка ! Срещи някакви, той се държи да дистанция, ти пък го искаш, въпреки че не го одобряваш и осъзнаваш ...., това хем ти докарва болка хем удоволствие ....
Какви сме такив жените - незнам !

Нищо стабилно Корея, може да тичаш по него и да не си щастлива.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:08:20 am от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4431 -: Юли 13, 2018, 09:20:19 pm »
Ами картите това показват, че не ти, а той ще резне нещата, и Дявола няма как да го свържа с това той да се измъчва вътрешно по теб, защото ти задаваш въпроса.
Ако някой друг иска да даде мнение по мойте карти - да заповяда.
Но това че ти не показваш желание, не означава че го нямаш - Дявола !
ТИ самата казваш че изглежда добре, това предизвиква ли сексуални желания ?  Може би в бъдеще ще го желаеш повече сексуално...

Нека и другите да дадат мнение.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:08:38 am от Entice »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4432 -: Юли 13, 2018, 09:48:41 pm »
Според мен тази подредба отразява вътрешни противоречия и някакви съмнения, терзания. Може и да няма трети, но може да бъде препратка към някаква предистория. Например когато се излиза от едни отношения и се появява въпросният човек, прави се избор в негова полза. А изборът може да е бил обусловен от редица предходни обстоятелства и чувства. В един момент обаче питащият разбира, че не е това човекът. Тук комбинацията на Крал мечове и 10ка мечове не ми харесва. Интересното е, че подредбата завършва с Дявола. Не винаги обаче е зависимост, манипулация, силна привързаност. В комбинация с предходните две карти може да подсилва тяхното значение и да говори за настъпило разочарование по отношение на въпросния мъж. Първоначално романтични очаквания може да е имало, но е подхождала предпазливо и е била в изчаквателна позиция, да види дали мъжът пръв ще се разкрие. Но последните три карти по-скоро говорят за желание да прекъснат отношения. Все още обаче може да има нещо, което да поддържа интереса, но в крайна сметка отлагането на окончателно решение не носи душевен комфорт. Ако трябва да се резюмира подредбата, не бих я определила като знак за хармонична и перспективна връзка. Не е изключено да е имало още в самото начало нещо, което да е повлияло в посока да се появи незадоволство в тези отношения. Не е задължително това да се фактори и обстоятелства, свързани с въпросния мъж. Просто с такава нагласа се влиза в тези отношения и на мъжа не му остава нищо друго, освен да оправдае първоначалните съмнения /като вътрешни противоречия, а той се явява своеобразен катализатор на тези процеси/.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4433 -: Юли 13, 2018, 10:16:24 pm »
Корея, тая връзка изглежда като обречена на старта, като излишно напъване към нищото, като започната от отчаяние
поне по тези карти и на този етап не изглежда да има развитие

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4434 -: Юли 14, 2018, 11:21:21 am »
Само искам да ти кажа, че подобни връзки идват за да ни учат. Вероятно си в такъв момент. Ама ти си астролог, не е нужно да ти обяснявам. Така че тежките моменти поне аз се научих да ги приемам като част от уроците в училището наречено Живот.
И мойта връзка беше ужасна, и ще видя след време какъв образ е изградила тази ужасна връзка в мен. Така че гледай на нещата малко по-отстрани и ще ти е по-лесно.
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 01:08:52 am от Entice »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4435 -: Юли 14, 2018, 07:17:48 pm »
Изтеглих карти онлайн за въпроса: "Ще стане ли Хърватия световен шампион по футбол утре вечер?". Паднаха се Справделивост - Слънце - Асо чаши
Струват ми се хубави карти.  :)

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4436 -: Юли 15, 2018, 12:08:19 am »
Изтеглих карти онлайн за въпроса: "Ще стане ли Хърватия световен шампион по футбол утре вечер?". Паднаха се Справделивост - Слънце - Асо чаши
Струват ми се хубави карти.  :)

Асо чаши не я свързвам с положителни емоции изобщо. Винаги ми е давала отрицателни такива. Слънцето също  е по-скоро когато осъзнаваш нещо сякаш те трясна по главата и ти казва - бе как до сега не съм го виждал , а Справедливост.... уж да се докажат, да раздадат справедливост , ама после със слънцето дали няма да разберат че няма да стане и след това да са отрицателните емоции ?
Общ сбор - смърт ....
Незнам , не ми изглеждат като за победа, ама в спорта знам ли ... Може друго да покажат.
Добро питане. Утре ще видим.


Нека и други да дадат мнение.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4437 -: Юли 15, 2018, 12:11:31 am »
Чакай, Справедливост или Страшен Съд ?
Ако е справедливост,  би трябвало сбора да е 5 - Жрецът. Т.е. мача може да зависи от съдията.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4438 -: Юли 15, 2018, 12:12:38 am »
Благодаря, Entice!
Все пак, малко се съмнявам по изтеглените карти, понеже са теглени от интернет сайт, а кой знае как е правен софтуера. Нямам собствени карти.
Справедливост, а не Страшен съд.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1869
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4439 -: Юли 15, 2018, 12:50:50 pm »
По картите на Веско.
Усещането ми при първия прочит беше - "Прекалено хубаво, за да е истина!" В деня на Слънцето дано да победят!

А това бяха моите карти за последните няколко отбора:
1. Франция - 8 жезли, 2 меча, Асо чаши
2. Хърватия - 8 жезли, Рицар мечове, Рицар Пентакли

Много се колебая кой ще е №1. Лично съм пристрастна за Хърватия. Рицарят П е бавен, макар че ще играят по-добре и по-нападателно от другия отбор си мисля, че купата ще отиде при Франция. Възможно е да се наблюдава обрат по време на мача от страна на Франция. Паж и Рицар чаши, често ми дават победа във футболни мачове, асото също. Ще видим... :)

3. Белгия - Асо жезли, 3 меча, 3 пентакли
4. Англия - 8 пентакли, Асо жезли, 5 чаши
« Последна редакция: Юли 15, 2018, 12:52:36 pm от romantica »