Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107088 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #405 -: Юни 25, 2016, 02:19:07 pm »
Брей в риби значи, освен Марса, и Нептуна ми умрял, дори не ми се пие студена бира, само Юпитер се обажда в корема ми,  да му се чудиш на тестените фантазии в тия жеги  :012: Нали ако си изрусен или боядисан не може да хванеш въшки или не е вярно :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #406 -: Юни 25, 2016, 06:46:56 pm »
Апропо, Луната била в Риби  :85:

Да, смятай, една рибешка Луна колко мозъци може да измъти  ;D

Би било прекрасно всички неудобни хора да получат бан, но така на някои няма да им се оправи животът, нито ще станат по-можещи и успешни. Нито по-умни, по-красиви, по-високи, по-дългокраки...  :29: А това е основният проблем.

Нито целият свят ще се завърти около тяхното величие, ако успеят да изпросят бан за опонента си. Нещо, което един плитък мозък надали ще осъзнае.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #407 -: Юни 28, 2016, 12:22:54 pm »
Нашите най-сетне склониха за пианото и го купих, но стана така, че дни след това бойлера ни се развали.  ???
Започвам да си мисля, че няма нищо вярно в това, че човек трябва да мисли и за себе си. Като гледам, каквото и хубаво да ми се случи, после се случва нещо гадно.
Натуй отгоре тази сутрин на колежката ми са ѝ откраднали лотарийни билети за стойност над 400 лева (на нея ще ги удържат), но заплашва да не се явява повече на работа. Съчувствам ѝ, защото и на мен преди ми се случи подобно нещо, макар и за много по-малка сума, но тогава никой от фирмата не прояви никакво съчувствие към мен, камо ли да помогнат с нещо.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #408 -: Юни 28, 2016, 12:55:57 pm »
А сега на нея фирмата с какво ще й помогне?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #409 -: Юни 28, 2016, 01:06:45 pm »
Нашите най-сетне склониха за пианото и го купих, но стана така, че дни след това бойлера ни се развали.  ???
Започвам да си мисля, че няма нищо вярно в това, че човек трябва да мисли и за себе си. Като гледам, каквото и хубаво да ми се случи, после се случва нещо гадно.
Натуй отгоре тази сутрин на колежката ми са ѝ откраднали лотарийни билети за стойност над 400 лева (на нея ще ги удържат), но заплашва да не се явява повече на работа. Съчувствам ѝ, защото и на мен преди ми се случи подобно нещо, макар и за много по-малка сума, но тогава никой от фирмата не прояви никакво съчувствие към мен, камо ли да помогнат с нещо.

Щото се чувстваш виновен, че ти се е случило нещо хубаво.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #410 -: Юни 28, 2016, 02:15:53 pm »
Е, то не може само хубави работи да се случват. В гадостите ставаме по-силни, а в хубавите моменти - добиваме сила да се борим с гадните. И като ти се случи нещо гадно - усмихни се, ще последва и хубаво :) Най-тъмно е - преди зазоряване  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #411 -: Юни 28, 2016, 02:22:43 pm »
И да не си беше купил пианото, пак щеше да се развали бойлера.

Като ви ги крадат тези билети, защо ги държите на достъпно място, изкарайте по няколко мостри и когато някой иска да си купи им ги вадете от вътре.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #412 -: Юни 28, 2016, 04:04:26 pm »
Стар, ти ли си на снимката  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #413 -: Юни 28, 2016, 04:29:26 pm »
Сатин, Стар в последно време все качва едни свенливо-палави аватари и тези коси уж прибрани, а пък дърпат вятъра за опашката ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #414 -: Юни 28, 2016, 05:32:08 pm »
Според мен не е Стар. Аватарът ми прилича на една испанска актриса.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #415 -: Юни 28, 2016, 05:54:26 pm »
Ей на това му се вика красота, и да има грим , стои естествено.
Матова кожа, гъста права коса и красиви топли очи- наслада за очите на сатурновата ми Венера, върл противник на перхидрола и мазането с баданарката.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #416 -: Юни 28, 2016, 07:35:31 pm »
Ох, объркала съм темата, много съм зле :57:

Стар, помислих, че си ти, защото гледам в последно време масово си слагат собствени снимки, а се учудих точно ти да си сложиш :)

Ей на това му се вика красота, и да има грим , стои естествено.
Матова кожа, гъста права коса и красиви топли очи- наслада за очите на сатурновата ми Венера, върл противник на перхидрола и мазането с баданарката.

Да, много е красива  :)

И аз не ги харесвам намацани и изкуствени

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #417 -: Юни 28, 2016, 07:38:06 pm »
Стар по време на почивката си на Бахамите :) :49:

« Последна редакция: Юни 28, 2016, 07:41:16 pm от Reptil »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #418 -: Юни 28, 2016, 10:41:57 pm »
Като ви ги крадат тези билети, защо ги държите на достъпно място, изкарайте по няколко мостри и когато някой иска да си купи им ги вадете от вътре.
Всъщност, не са на достъпно място. Просто, тя е подала на клиент да си избере от цялото тесте билети "Мега пакет" (с единична цена от 10 лева) и той ѝ ги е дръпнал от ръката и избягал.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #419 -: Юни 28, 2016, 10:48:50 pm »
Е, то не може само хубави работи да се случват. В гадостите ставаме по-силни, а в хубавите моменти - добиваме сила да се борим с гадните. И като ти се случи нещо гадно - усмихни се, ще последва и хубаво :) Най-тъмно е - преди зазоряване  :29:
Да се надяваме.
Благодаря ти!