Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 108402 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #435 -: Август 12, 2016, 10:55:34 am »
Днес на работа дойде един клиент да ме заплашва, че ще убие "в някой тъмен ъгъл", заради това, че в събота му върнах един печеливш билет, който беше доста намачкан, а според правилата на лотарията такива билети, както и такива с изтрито поле "Не изтривай", не могат да се изплащат. Тогава даже се обадих на служител на Национална лотария и от там отговориха да снима билета и да им изпрати снимката на support@7777.bg, за да преценят дали може да бъде изплатен. Доколкото разбрах, печалбата му била 50 лева и явно от лотарията са му отговорили отрицателно, щом дойде да ме заплашва. Направи го пред друг клиент, редовен при това, и взе и него да заплашва. Не ми изглеждаше да е пиян, но се държеше много агресивно. За малко да викна СОТ-а, но като знам, че няма да го задържат, а само ще му направят забележка, се сдържах, но не знам какво да правя и наистина ли да се страхувам от този. Лошото е, че не му знам името, а и дори да го знаех, полицията какво ли щеше да направи...

ами какво да правиш - имай го предвид, и ако случайно ти се случи да те нападне - бий се! Защо трябва някой друг да те защитава!!!! Мъж си, в крайна сметка  :57: :57:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #436 -: Август 12, 2016, 11:00:09 am »
Лесно ти е да го кажеш, Хепи! Явно си голяма оптимистка.  :012:
Той е много по-голям от мен, а аз не знам никакви бойни изкуства, за да мога да го победя.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #437 -: Август 12, 2016, 11:01:30 am »
Има си начини,но лично на мен не ми се влиза в затвора. Та затуй има си институции(малко или много от полза) в тази държава.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #438 -: Август 12, 2016, 11:07:48 am »
Лесно ти е да го кажеш, Хепи! Явно си голяма оптимистка.  :012:
Той е много по-голям от мен, а аз не знам никакви бойни изкуства, за да мога да го победя.

Купи си един спрей за самозащита- пръскаш и бягаш /нали можеш да тичаш  :) /

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #439 -: Август 12, 2016, 11:12:28 am »
Той е много по-голям от мен, а аз не знам никакви бойни изкуства, за да мога да го победя.

Можеш да не владееш никакви бойни изкуства, но ако се направиш на по-луд от тоя луд, ще видиш какъв е ефектът  :012:

Преди години, като си разхождах кучето /дребна и безобидна порода/, една циганка ми скочи. Кучето тръгна след нея, заигра се, беше младо. Оная тръгна да го рита с крака. Направих ѝ забележка, без да обиждам. Отвори една голяма уста, тръгнаха закани и заплахи да ме бие. Тогава ме изби на смях, но изиграх един театър, по махленския маниер на местните /квартални/ жени, обичам да ги имитирам.  :043:

Застанах в стойка Ф и я подканих да изиграем спаринг, малко поукрасих и заявих, че имам и черен колан по бойни изкуства. Да видиш как бягат надалеч и спират да кълнат, направо си беше напълнила гащите. И не само с мангалки ефектът е такъв. И други женици са ми скачали с агресия - от усмивка и равен тон не разбират, разбират само от заплаха и контра агресия - по ниските еволюционни нива е така. За съжаление.  :D





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #440 -: Август 12, 2016, 11:17:48 am »
Контра агресия - именно,но... току-виж някой е предал Богу Дух...
Имам проблем със самоконтрола. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #441 -: Август 12, 2016, 11:23:02 am »
Чак да предаде Богу дух не, но си пълнят гащите, ако реша да си отворя устата и да избълвам контра аргументи  :012:

Една лелка чак беше побегнала, а беше дошла при мен с явното намерение да се заяжда и да ми държи тон. Първата ми реакция, докато не разбрах каква е целта на навлизането в личното ми пространство, беше мило лице и сладка усмивка. След 5 минути разговор цялото ѝ привидно самочувствие беше свалено на земята и си плю на петите, както подобава на дребните душици.

Така че, Весо, недей да си пълниш гащите, бъди мъж!  ;D  :96:
« Последна редакция: Август 12, 2016, 11:28:47 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #442 -: Август 12, 2016, 11:29:32 am »
Лесно ти е да го кажеш, Хепи! Явно си голяма оптимистка.  :012:
Той е много по-голям от мен, а аз не знам никакви бойни изкуства, за да мога да го победя.

Какво като е по-голям - измисли нещо - ето, Сатин ти е дала идея. Или пък вземи да посещаваш тренировки по бокс или някакво друго бойно изкуство - абе, намери начин - стани мъж, проявявай Марса си.

Ти с мен не се сравнявай - аз съм жена. Има разлика.

Пък после се чудим, защо не можели да забременяват младите момичета ..... ми те онези шаващите опашати малки елементи са станали толкова обездвижени ....  :57: :57: :57:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #443 -: Август 12, 2016, 11:33:21 am »
Весо, не е нужно някой да е в твоята категория, за да го победиш. С малко ловкост и самообладание му разцентроваш баланса. Ако не го очаква, може да ти е полезно.
Но подозирам, че на всяко предложение ще намериш необходимото оправдание.
Та толкова по темата от мен.  :08:
Навярно плаши гаргите с агресията си. С цел да покажеш слабост и да те атакува психически. Не толкова физически.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #444 -: Август 12, 2016, 11:33:55 am »
Абе щом става дума за приказки - лесна работа,но при нас приказките преминават в друго,това казвам,ако ме разбирате. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #445 -: Август 12, 2016, 11:38:55 am »
Навярно плаши гаргите с агресията си. С цел да покажеш слабост и да те атакува психически. Не толкова физически.

Такъв е обичайният маниер, те друго не могат и не знаят. Или пък да тръгнат да се бият по пътищата, в някое задръстване или ако някой го изпревари.  :043:

На мен нали един селски тарикат ми скочи с юмруци и обиди. Е, не спестих на цялото събрание какви мисля за тях. Няма нищо по-сладко от публично унижение за такива човекоподобни елементи, заченати с фатална грешка в генетичния код.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #446 -: Август 12, 2016, 12:03:21 pm »
Купи си един спрей за самозащита- пръскаш и бягаш /нали можеш да тичаш  :) /

А най-добре електрошок, има едни малки, имитация на джиесем.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #447 -: Август 12, 2016, 12:09:01 pm »
А най-добре електрошок, има едни малки, имитация на джиесем.
Това е далеч по-добра идея.
Все пак, се надявам да не ме закача повече. Вчера на всеослушание казах и пред случайни минувачи, докато той беше там, че е много странно, че е дошъл да ме заплашва и че нищо чудно той да е замесен в изчезването на брат ми и да му е направил нещо още преди две години. Видях, че онзи все пак се стресна леко, като казах това. Не казвам, че е замесен, но все пак...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #448 -: Август 12, 2016, 12:18:41 pm »
Веско, много неприятно. Мен насилието ме отвращава меко казано. Най-добре не го отразявай - всяка реакция - каквато и да е - ще му захранва агресията. Той търси и реакция и ако при теб не я получи - ще се насочи на другаде  :)

В колко часа се случи? Вероятно мундано Луната е била в съвапд с Марс върху Слънцето ти или някъде по-напред към стелиума  ::)
Предполагам, някъде около 14:30 часа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #449 -: Август 12, 2016, 08:40:32 pm »
Какво като е по-голям - измисли нещо - ето, Сатин ти е дала идея. Или пък вземи да посещаваш тренировки по бокс или някакво друго бойно изкуство - абе, намери начин - стани мъж, проявявай Марса си.

Ти с мен не се сравнявай - аз съм жена. Има разлика.

Пък после се чудим, защо не можели да забременяват младите момичета ..... ми те онези шаващите опашати малки елементи са станали толкова обездвижени .... 
Абе на теб Весо ли ти е виновен, че не си забременяла и родила, че го нападаш?  Какъв мъж е си е негова работа, споделил е с нас притесненията си- не виждаш ли последните години каква агресия се шири, в нашия град на пътека зад блок младеж намушка друг, че не му направил път да мине, в съседен град младеж намушка приятеля си, че не му дал 15лв за преинсталиране на лаптопа, че да си купел дозата, знае ли го Весо този дали няма да извади ножа и после няма Весо, защото при споменатите случаи младежите са издъхнали на място!