Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 108367 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #555 -: Април 04, 2017, 11:54:09 am »
Това ми напомня как преди години на първия ден от лятната ни почивка брат ми намери дамска чанта, хвърлена в едни храсти, и тръгнахме да я носим в районното, защото, нали, така е редно. Познайте дали майка ми не прекара следващите дни, бивайки разпитвана, и дали не я привикаха за дело година/и по-късно. Тогава разбрах какво имат предвид децата с "който си го намери за него си е".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #556 -: Април 04, 2017, 12:18:05 pm »
Любимата ми поговорка в действие – "направи добро, изяж л*но".  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #557 -: Май 22, 2017, 02:46:56 pm »
Малко инфо за мадамата, която ме обвини в кражба - наистина се оказа, че може би няма пари. На няколко пъти, като идваше на работата за кафе заедно с приятеля си, им предлагам да си купуват билети, и тя все ми казва "Ние сме бедни студенти, не можем да си позволяваме подобни разходи". Също така на няколко пъти споменава, че дори от другаде си взимат кафе по принцип, понеже при нас е по-скъпо (което си е така). Често ги виждам и двамата да се мотаят в парка отзад дълго време и да безделничат (а биха могли да учат или да работят).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #558 -: Май 22, 2017, 04:16:45 pm »
Любимата ми поговорка в действие – "направи добро, изяж л*но". 
  :)

Ако някой вземе за някого подарък, а той не го приеме, подаръкът за кого остава?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #559 -: Май 22, 2017, 04:56:31 pm »
  :)

Ако някой вземе за някого подарък, а той не го приеме, подаръкът за кого остава?
Предполагам, че за този, който го е купил.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #560 -: Май 22, 2017, 05:55:36 pm »
А, още не сме го докарали до безотпадъчно производство. За съжаление се изхвърлят и в обкръжаващата среда.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #561 -: Май 22, 2017, 06:57:18 pm »
Лайната стават на тор ,от торта растат цветята, а от цветята се правят венци и се кичат по главата.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #562 -: Юни 12, 2017, 05:19:39 pm »
Така: :)
Издирвам...  бисквити Грани,не мога да ги намеря никъде,някой знае ли  за тях? Било в Хасково,Пловдив или София?
Благодаря! :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #563 -: Юни 12, 2017, 07:33:17 pm »
Пусни обява  или виж в ОЛХ, някои пускат залежала стока, може пък да има някое застояло пакетче .

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #564 -: Юни 12, 2017, 07:34:51 pm »
Виж в Метро, май ги има. Поне така си спомням.

Ако не ги намериш и обичаш канела, пробвай gullon (имат и други видове, без канела). Тези със сигурност ги има в Метро.

« Последна редакция: Юни 12, 2017, 07:37:27 pm от Mirabella »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #565 -: Юни 13, 2017, 10:31:45 am »
Така: :)
Издирвам...  бисквити Грани,не мога да ги намеря никъде,някой знае ли  за тях? Било в Хасково,Пловдив или София?
Благодаря! :)

http://progressive.bg/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8/%D0%B1%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8-grany/756/
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #566 -: Юни 19, 2017, 09:31:00 pm »
Има хора, които по-късно се влюбват. И по тази причина са изненадани какво е любовта.
Аз съм срещала такива индивиди - закъсали емоционално. В късен етап тепърва да опознаваш нещо не е опция. Поне според мен. Защото липсва опитност. И идва всичко като фойерверки, прекалено изненадващо, прекалено... Човек не знае какво да прави в новата ситуация.
Това все едно е писано за мен. Имам животоспасяваща нужда от любов. Но не знам как да се справя с нея, ако я получа. И това е глупаво, защото мечтаеш и чакаш за нещо, което ще прецакаш. Аз съм емоционален бастун. Чувствителна съм, но не мога да покажа емоция. Чувствам се неудобно. Поради това, много често оставам неразбрана. Не съм изпитвала и получава любов от мъж, че да се чувствам значима, важна. Някой да го е страх, че може да ме загуби. То в един момент това прераства в чувство, че не си достатъчно добър да получиш любов. Недостоен. Като не мога да си излея душевността, мъжа отсреща в повечето случаи си мисли, тя само секс иска. И започват да търсят само това. И попаднах така преди няколко години в капан на безразборни сексуални връзки. Да заместя една липса с това, което аз самата започнах да мисля, че мога само да дам. При едно напълно изненадващо, не на място, но сериозно предложение за съвместно съжителство с цел  дълготрайна връзка, от близък приятел /дори не подозирах, че има чак такива намерения/ получих първата си паник атака. На момента не знаех какво се случва с мен, но на него не казах и гък, че се чувствам по-зле от малко неразположение. Толкова много исках да забравя тази вечер същата, че сега когато чисто любопитството ми иска да построя карта, не мога да се сетя за никаква дата. А беше само преди 2 години, в една юлска или августовска нощ. Аз мисля съм такъв пример за закъсал емоционално човек.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #567 -: Юни 19, 2017, 10:03:34 pm »
Нормално е, какво се притесняваш, и аз получих паник атака от ужас, когато получих първото ми предложение за брак-ужасих се все едно ще умирам и казах че съм много малка  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #568 -: Юни 19, 2017, 10:07:30 pm »
И аз изглеждам като емоционален бастун в отношенията с мъжете.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #569 -: Юни 19, 2017, 10:13:33 pm »
Това все едно е писано за мен. Имам животоспасяваща нужда от любов. Но не знам как да се справя с нея, ако я получа. И това е глупаво, защото мечтаеш и чакаш за нещо, което ще прецакаш. Аз съм емоционален бастун. Чувствителна съм, но не мога да покажа емоция. Чувствам се неудобно. Поради това, много често оставам неразбрана. Не съм изпитвала и получава любов от мъж, че да се чувствам значима, важна. Някой да го е страх, че може да ме загуби. То в един момент това прераства в чувство, че не си достатъчно добър да получиш любов. Недостоен. Като не мога да си излея душевността, мъжа отсреща в повечето случаи си мисли, тя само секс иска. И започват да търсят само това. И попаднах така преди няколко години в капан на безразборни сексуални връзки. Да заместя една липса с това, което аз самата започнах да мисля, че мога само да дам. При едно напълно изненадващо, не на място, но сериозно предложение за съвместно съжителство с цел  дълготрайна връзка, от близък приятел /дори не подозирах, че има чак такива намерения/ получих първата си паник атака. На момента не знаех какво се случва с мен, но на него не казах и гък, че се чувствам по-зле от малко неразположение. Толкова много исках да забравя тази вечер същата, че сега когато чисто любопитството ми иска да построя карта, не мога да се сетя за никаква дата. А беше само преди 2 години, в една юлска или августовска нощ. Аз мисля съм такъв пример за закъсал емоционално човек.

А защо трябва да я забравяш? какво като се е случило? върни се назад, проиграй отново ситуацията, опитай да почувстваш вниманието, което ти е дал господина, да се зарадваш, да изпиташ нещо друго освен паника. ..... упражнявай се на взаимообмен на емоции. Иначе как смяташ да подобриш положението? Очакваш нещо отвън ли да го направи или ще си останеш така докато си жива?
Докато си проиграваш навово ситуацията, никой няма да те види, чуе, усети и т.н .... имаш цялото време на разположение да започнеш да привикваш към подобни ситуации и вече няма да си "емоционален бастун". Любовта и емоциите са дар за всички хора, не само за избрани. Просто си "позволи" първо самат ти да ги изпиташ. :)