Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107053 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #90 -: Ноември 13, 2014, 07:50:26 pm »
По кой дом са колегите,хора?6Д?
по 7д са колеги, партньори, приятели и явни врагове
по 6д са служителите, ако си работодател и имаш подчинен/и

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #91 -: Ноември 13, 2014, 08:11:02 pm »
Чичко Гъгул каза, че явните врагове са по 6-ти дом  :19:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #92 -: Ноември 13, 2014, 08:12:16 pm »
по 7д са колеги, партньори, приятели и явни врагове
по 6д са служителите, ако си работодател и имаш подчинен/и
А работодателят по кой дом е?10Д?
Приятелите по 11Д?
Смятам,че там където има подписан договор за работа,брак е 7Д,което включва шефа,съпруга.Като в 7Д са и всички,които са ти равни.  :) С работодателя законово сме в равни правоотношения.
 Има резон колегите да са по 7Д......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #93 -: Ноември 13, 2014, 08:13:00 pm »
Чичко Гъгул каза, че явните врагове са по 6-ти дом  :19:
Кой както ги усеща.Трябва да наблюдаваме. ;)
На моите явни врагове не мога да определя дома.Имам съвпад на У6.Трябва да помисля.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #94 -: Ноември 13, 2014, 08:15:41 pm »
В повечето астро книжки се пласира тезата, че по 7ми са явните, а по 12 скритите врагове.

В интерес на истината никога не съм търсила врагове и не съм се стремяла да ги създавам. Но имам чувството, че хората просто имат нужда някого да НЕ харесват, иначе се чувстват празни. Много се говори за хармония, а точно обратното се търси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #95 -: Ноември 13, 2014, 08:28:36 pm »
Като се замислих с много малко хора се е случвало да нямам явни противоречия.Какво е явен враг-човек,който открито влиза с теб в сблъсък.Това най-често се случва в работата,но там средата и естеството са Марсови и е нормално да се вдига пушилка. У6(Юпитер) съвпад с Марс.
 Но истински враг,който ме мрази до дъното на душата си само 1,който не е по У6,У7-ако може ще ме закопа-по 5-11Д е,бивше гадже.  :d030: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #96 -: Ноември 13, 2014, 08:37:19 pm »
Не смятам, че имам врагове в истинския смисъл на думата. Не слагам знак равенство между врагове и хора, които просто не ти симпатизират. Причините за тяхната антипатия могат да бъдат от най-различно естество, не е нужно с нещо конкретно да си го предизвикал - лошо отношение, обидни думи, неприятно държане и т.н. Ставала съм антипатична на колежки поради съвсем различни причини - хармонично излъчване, мила усмивка, благ и интелигентен маниер на общуване, възпитание, стил. Имам чувството, че всички тези качества, събрани накуп, предизвикват негативна проекция у някои. Нито ги мачкам със самочувствие или превъзходство, нито с явна демонстрация на финансови възможности в облеклото и аксесоарите. Е, нося злато с диаманти и изумруди, ама са мъничкииииииии и селянките не умеят да ги разпознават. На тях им дай кич и огромни лъскави камънаци.  ;D
« Последна редакция: Ноември 13, 2014, 08:39:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #97 -: Ноември 13, 2014, 08:45:11 pm »
А работодателят по кой дом е?10Д?
По 10д и по Слънце са шеф, баща
 С работодателя ти няма как да сте в равни правоотношения, защото него ще търсят за неплатени данъци на фирмата, за неуредици в документи, при инцидент ако се случи също, а не теб

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #98 -: Ноември 13, 2014, 08:50:02 pm »
Някой трябваше да ги научи,че най-скъпите неща са най-малки.  :012:
От както си в новата работа всеки ден те мисля и страдам с теб.  :012:  :012: :38: :012: Аз поне работя предимно с мъже и с жените почти нямам служебни отношения.Но това не значи,че понякога някоя не решава да ме занимае с някоя клюка и жлъч по чужд адрес.И после защо жени не ме харесват-защото ако ги изслушвам,не им влизам в тона на глупостите и ги кастря.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #99 -: Ноември 13, 2014, 08:55:23 pm »
По 10д и по Слънце са шеф, баща
 С работодателя ти няма как да сте в равни правоотношения,
В този ред на мисли трябва да сме равни,защото това са доброволни отношения за взаимни ползи,а не робство или крепостничество,при което работникът е в нисша позиция.......
  Твоето мнение ще го обмисля.   :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #100 -: Ноември 13, 2014, 08:55:46 pm »
На моите явни врагове не мога да определя дома.Имам съвпад на У6.Трябва да помисля.
Враговете ги показва Лилит по дом, при мен е в 3д и ядове от съседи, братовчедка, със сестра ми, Бог да я прости, също не сме били в отлични взаимоотношения- мразеше ме откакто съм се родила, понеже майка ми е гледала само мен, а не единствено нея- разликата ни беше 8г, за едно дете на 8г може да е нормално да ревнува от появилото се братче/сестриче, но ревността, неприязънта си остана до последно, за което има вина и майка ми, която действа в семейството на принципа "Разделяй и владей", но с децата ми номерата ѝ не минават.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2014, 08:56:18 pm »
Някой трябваше да ги научи,че най-скъпите неща са най-малки.  :012:

И отде да го знаят, ако не са се пръкнали и расли в среда, където те учат да разпознаваш малките и ценни неща?  ;D

Цитат
От както си в новата работа всеки ден те мисля и страдам с теб.  :012:

Благодаря за вниманието.  :)

Засега се справям - вътрешно много интензивно го изживявам, но не давам вид на много притеснена.
С новите колеги мъже, с които имах контакт миналата и тази седмица, нямам никакви проблеми. Дори имам чувството, че с нещо ги респектирам, искат да ми се харесат. А още не съм извадила напоказ другото си лице - на фрау Гестапо.  :D




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2014, 09:01:55 pm »
Враговете ги показва Лилит по дом, при мен е в 3д и ядове от съседи, братовчедка, със сестра ми, Бог да я прости, също не сме били в отлични взаимоотношения- мразеше ме откакто съм се родила, понеже майка ми е гледала само мен, а не единствено нея- разликата ни беше 8г, за едно дете на 8г може да е нормално да ревнува от появилото се братче/сестриче, но ревността, неприязънта си остана до последно, за което има вина и майка ми, която действа в семейството на принципа "Разделяй и владей", но с децата ми номерата ѝ не минават.
Моята Лилит е на 5* от К6,в Стрелец.Но получава една опозиция от Сатурн и квадрат от Меркурий.Останалите аспекти са подкрепящи.Не мога да определя враговете си по нея.Истината е,че не съм усещала изявата и и за мен тя е много фиктивна точка.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2014, 09:06:47 pm »
В този ред на мисли трябва да сме равни,защото това са доброволни отношения за взаимни ползи,а не робство или крепостничество,при което работникът е в нисша позиция.......
  Твоето мнение ще го обмисля.   :)
След като получаваш заплата, осигуряват те, прибираш се у вас после, няма как да си роб, а крепостен селянин пък съвсем- нали живееш в град  :D
Ти имаш договор с фирмата, а не с Шефа, който е винаги един- стани ти Шеф и се дръж с подчинените си като с равни, да видиш колко време ще изкара фирмата- на моя мъж фирмата успя да изкара 2г, след като си нае трима работника, с които се държеше като с равни, преди това си работеше успешно сам 5г, като аз му помагах  :29:
Йерархията се спазва дори на оня свят сред ангелите, та какво остава за този свят...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #104 -: Ноември 13, 2014, 09:09:01 pm »
Обаче донякъде сама съм си виновна. Като видя, че групата не харесва някой, инстинктивно започвам да му сипматизирам (освен ако не съм сметнала, че има основания да не го харесват) и се стремя да се сближа с такъв човек. И като резултат стадото ме отхвърля и заклеймява. Много пъти се е случвало, още от училищна възраст. И в новата работа съм така - симпатизирам на нехаресваните и оплюваните.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui