Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 108386 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #165 -: Декември 03, 2014, 02:39:53 pm »
Хепи вярно,с думи ги бил :043: това означава,че е силен в думите и с думи ще се оправи,клин,клина избива :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #166 -: Декември 03, 2014, 03:21:30 pm »
Али, хич и не се надявай даже да удариш някой с шамар, пък какво да говорим за боксове, газови пистолети и др истории :)
Мани я тая работа, нито опит имаш, нито умения, нито психика
В най-добрия случай може спрей да си купиш

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #167 -: Декември 03, 2014, 03:33:43 pm »
Стига филми, не им е основната цел в живота да натрепят някой, иначе нямаше да те заплашват, ами както си им бил подръка в колата, щяха да ти теглят един бой
Само се правят на мъжаги

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #168 -: Декември 03, 2014, 04:40:01 pm »
Happy58 - защото преди да тръгна да надигам тона си проведох разговора по телефона пред тях и чуха всичко.С тяхната кола се прибрахме,като по пътя те мълчаха ядосано и аз също бях с ядосано изражение.
Познавам ги по име и поздрави,когато се срещнем.Чувал съм ,че не са стока,но тъй като на мен до този момент нищо не са ми направили си казах,че другите лъжат,а те чисто лицемерно са се държали до момента.Причината да ми пускат такива шеги тип черен хумор не знам защо са... Подозирам завист някаква,по друг начин не мога да си го обясня или просто са лекета...,но пък защо точно аз... Сега като си мисля ми идва наум,че са надушили че не мога да им направя нищо и те се възползват,какво  ли си викат и каквото и да направим няма как да ни го върне...

И не - не преувеличавам,не съм им правил нищо в миналото,а заплахите са от около две седмици насам,откакто се случи случката.

оффф, хайде пак ни подмяташ по клоните ....
те тези, които бият, бият веднага - нямат мозък, за да помнят две седмици!

Хайде успокой топката, покрий се още няколко дни - минава ти квадрата, за който ти писах в предния си пост (но ти това даже не си го и прочел) - и всичко ще мине.
Не си толкова важен, че някой да се занимава с теб 2 седмици - стига филми. (не го казвам лично - просто си е психология)
Ако наистина продължават, значи ти си направил нещо преди това и сега ще си плащаш.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #169 -: Декември 03, 2014, 06:02:11 pm »
Ама и аз как се вързах .Ема е права кучета които лаят не хапят .Иначе сега разбрах при мен Сатурн в овен,1 дом ,в началото е дал дразнещо чувство на страх,което съм отработвал предимно с ядене на бой на тренировки,не съм висока степен в бойнит июкуства,но съм имал честа/без кавички/ да ям бой от майстори в различни стилове ,та чувството на страх до голяма степен е неутрализирано .Имам стелиум от Марс,Плутон,Юпитер,Уран ,като Марс е точен съвпад с ДСЦ,главния ми учител-зодия овен .
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 06:04:33 pm от Oposit »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #170 -: Декември 03, 2014, 06:24:38 pm »
Ал,да те почвам ли?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #171 -: Декември 03, 2014, 07:48:27 pm »
Тези момчета може да са обсебени от нисши същности щом се държат тъй ирационално зле. Джиновете не са шега, обърни се с вяра към АЛаах  :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #172 -: Декември 03, 2014, 07:49:51 pm »
Недей,като видях никнейма ти и ми стана ясно,та - шшт. :)
Ок.И без това не рева за още един бан!  :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #173 -: Декември 03, 2014, 07:53:00 pm »
Ок.И без това не рева за още един бан!  :d030: :012:
Мен кога ще ме почваш?  ::) Бъди ЗЛАА!  :29: :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #174 -: Декември 03, 2014, 08:07:53 pm »
Къде е присмеха- нормално богобоязливо и човеколюбиво ли се държат момчетата? ПО кой път са тръгнали ,а ти какво правиш с тях? ТИ избираш.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #175 -: Декември 03, 2014, 08:28:25 pm »
Мен кога ще ме почваш?  ::) Бъди ЗЛАА!  :29: :d030:
Теб няма да те почвам-правиш си всичко по реда си. Но ако не слушаш ще те дам на онова коте да те изяде и одере като на дарак.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #176 -: Декември 03, 2014, 08:34:53 pm »
Къде е присмеха- нормално богобоязливо и човеколюбиво ли се държат момчетата? ПО кой път са тръгнали ,а ти какво правиш с тях? ТИ избираш.

 ;D ;D ;D

Чак ми идва да ти се обясня в любов.

  :D 
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #177 -: Декември 03, 2014, 11:27:34 pm »
Къде си,Ал?!Да не се посмял да се правиш на умен във фейса или на улицата на онези господа!Бил ги с думи той,моля ти се!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #178 -: Декември 03, 2014, 11:55:35 pm »
Ооо, така съм възмутена от наглостта и безочието на бг работодателите, просто нямам думи!

Сега се прибирам от работа - работният ден продължи от 9 сутринта да 23 ч вечерта. Утре става в 6 и графикът е същият - от 8.30 поне до 21 ч, а може и до по-късно. Разбира се, извънредният труд не се заплаща, всичко е за сметка на работещите!

Към 17 ч тръгнахме от офиса и отидохме на друго място, където се висеше до 11 вечерта. После със служебна кола ни хвърлиха на центъра и никой не го беше грижа как с другата колежка ще се прибираме в крайните квартали. С такси за собствена сметка, разбира се - великата фирма не поема нищо. Но трябва да им бачкаш на тия помияри до полунощ!

И когато нервите ми не издържаха и споделих пред колегите от отдела, че това не е нормално и за това нещо трябваше да бъда предупредена още на събеседването, младият колега, за който е повече от очевидно, че е дошъл с връзки и получава специално отношение, ми се изрепчи и ми заяви, че трябвало аз да се превъзпитавам. Кой си ти бе, дрисльо!? 90ти набор, студент, още няма адвокатска правопсобност, а държа надменен тон на 50-годишна колежка с три висши образования, много интелигентна жена. Мен един наперчен бг мухльо не може да ме засегне, ама женицата се е обидила и после се възмущаваше в таксито. То е повече от ясно, че тоя има гръб и ползва привилегии, но тоя тон няма да ми държи на мене, защото е попаднал на точния човек, който си е поставил за цел да сваля всички дрисли и дрисльовци на земята.

Ееее, аман, това общество е болно.  :o





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #179 -: Декември 04, 2014, 12:00:04 am »
На колко градуса ти е Юпитер в Телец,Лили?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: