Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107062 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #195 -: Декември 04, 2014, 02:12:17 pm »
Извинявам се за въпроса, но пердаха по кой дом е? Не съм срещала управител на пердаха досега  :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #196 -: Декември 04, 2014, 02:17:34 pm »
Творчески погледнато трябва да е 2/8 от 7-назования по име/  :012:Хармонични аспекти на Луна,У2,евентуално Плутон и Марс-да,твърди аспекти-не .Понеже мунданно Плутон е квадрат с Уран един от сигнификаторите вече е ,,не,, :)
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 02:30:02 pm от Oposit »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #197 -: Декември 04, 2014, 02:34:43 pm »
... просто освобождава емоционално парата.

Точно де, това е проблемът
Нареве се, успокоим я криво-ляво, утре е пак същия ш*т
А това е безмислено

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #198 -: Декември 04, 2014, 02:52:57 pm »
Извинявам се за въпроса, но пердаха по кой дом е? Не съм срещала управител на пердаха досега  :012:
У1,2 в негативен аспект с У7 е пердаха.  :012:

Бях си направил карта преди малко, която е почти същата като тази на Сатин - със сходен час на задаване. Ставаше на въпрос за определен човек, на който бях побеснял, но не възнамерявам да го трепя.  :72:

В случая побойниците са по първи, а Али е по седми дом.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 02:55:34 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #199 -: Декември 04, 2014, 04:49:26 pm »
Благодаря akruks !
А има ли опция бърза процедура или нещо,което да е в по-кратък срок ? Ако не, може ли да привикам въпросните в полицията и там да ги предупредят,че тече процедура и че  се  отнася за тях ?
И накрая да кажа,че ако направя нещо подобно... след време тези да не ми го върнат по някакъв начин... Доста ме е шубе...
За пръв път ми се случва такова нещо... И изводът какъв е... каквото и да става да си траеш,защото нямаш гръб и не ти е широко около врата...
няма от какво да те е страх, мен така ме беше страх от едни наркомани, които бяха откраднали скъп фотоапарат от малката, когато беше малка- не знам какво са ги правили в полицията, но от тогава ги няма никакви в района около нашия блок, а и единия умря при катастрофа, точно крадеца, който си е дал личната карта в заложната къща и по това ги хванаха и осъдиха условно, а пари не съм давала, но не съм и получила- те продали за 100лв фотоапарата, който беше купен за 500евро, какво да ми дадат- но си платиха делата за урок

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #200 -: Декември 04, 2014, 05:05:35 pm »
Пердаха на Ал е специфичен, затова мисля 3, 12 дом за вербален и астрален тупаник. :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #201 -: Декември 04, 2014, 07:31:25 pm »
То и за да подвигнеш дело се плаща съответна такса от ищеца.
Само за издръжка помня, че ни разказваха, че делото се поемало от държавата. Миналата година бях на някаква практика.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #202 -: Декември 04, 2014, 09:17:52 pm »
Я, днес по-рано се прибрах и още мога да мисля  ;D... след около 4 часа сън снощи.

Тия брокерски компании не са за особено интелигентни хора - като видят някой по-фин и интелигентен колега, започват да го разиграват и да се заяждат на дребно. Но толкова си могат, де. Днес като казах, че липсва колективна култура, малко се кротнаха.  :)

После ми се обидиха на изказванета за Биг Брадър, а не беше с мисъл да засегна някой. Тръгнаха да коментират кой кого харесва, аз се включих, че не гледам това предаване. Само когато за пръв път излезе в България, го гледах съвсем за кратко, за сеир. Питам - това ли е представителната извадка? И питах защо се избират тъпи участници. Не, представителната извадка не била тъпа. Хахахахаа  :85:
 
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #203 -: Декември 04, 2014, 10:30:38 pm »
Добре де, ти защо се държиш, сякаш си абсолютно незначителен и лесно заменяем работник?
Такава ли си?
Явно нашата подкрепа не е никаква подкрепа, щом пишем по 100 поста, а за теб нищо не се променя, нито си с различна настройка, нито сменяш подхода, нито са различни резултатите
Изглежда за да има промяна, трябва нещо ти да промениш в себе си.
Аз разбирам защо се фрустрираш, но разбери, че милиони хора оцеляват в тая среда, евентуално ти, като по-умна от 70% от българските овце, също трябва да можеш. Иначе в какво се изразява "по-умен"?

Папи, пазарът на труда, във Варна, е силно стагниран. Практически, няма и не е имало такъв.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #204 -: Декември 04, 2014, 10:44:31 pm »
Папи, пазарът на труда, във Варна, е силно стагниран. Практически, няма и не е имало такъв.

Работя тук от 21-годишна възраст. Нямам наблюдения да е имало раздвижване, може би съвсем краткотрайно и само в опредлени сектори. През последните години работа по Черноморие, извън сезонната, има покрай разрастването на пазара на недв. имоти, но и тоя балон се спука - много хора в този бранш получават символични заплати. Иначе от камбанарията на реализирал се и успял човек нещата изглеждат съвсем другояче, особено ако си имал и голяма доза късмет - познавам такива случаи, според тях никога не полагаш достатъчно усилия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #205 -: Декември 04, 2014, 11:10:24 pm »
Ще яде ли пердах Али?

04.12.2014 13:50 София

който може да качи картата

По-скоро няма да яде. Няма аспект нито с явните си, нито с тайните си врагове. Сигнификаторът му Венера обаче е в Д3 и прави аспект с У3 Юпитер в Д12 — ще падне голямо говорене кой кого как ще помели от бой.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 11:12:25 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #206 -: Декември 04, 2014, 11:39:28 pm »
http://www.jobs.bg/f2542411

ей такава заплата получават и в софия за такава работа

от камбанарията на успял с късмет, връзки, протекции, интриги и всякакви други овчи методи наистина е лесно да се говори, но за съжаление аз не познавам такива случаи
но познавам амбициозни, трудолюбиви, дето не се отказват при неуспех, а се борят - и рано или късно - стигат
ако не знаят английски - учат го, ако не умеят нещо - учат го, да - понякога на висока цена, и все пак
който не е готов да плаща цената, да се примири и да си живее както може, не казвам, че всички трябва да са успешни и богати

а иначе явно наистина във Варна е зле, всякакви хора с всякакви професии го казват

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #207 -: Декември 04, 2014, 11:40:38 pm »
Страх — това е евентуално Д12 и неговият управител. Юпитер в Д12 може да значи и голямо шубе, знам ли :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #208 -: Декември 04, 2014, 11:54:05 pm »
По-скоро няма да яде. Няма аспект нито с явните си, нито с тайните си врагове. Сигнификаторът му Венера обаче е в Д3 и прави аспект с У3 Юпитер в Д12 — ще падне голямо говорене кой кого как ще помели от бой.
У1 по картата е във 11-ти дом и прави взаимна рецепция и разходящ секстил с У11 Сатурн - голяма, задружна и силна групичка са. Техният управител Марс много скоро ще си смени знака и ще пренасочат интересите си на друго място.
Страхът е описан от изгорелия и заточен Меркурий У12.

Не виждам бой.
Първият аспект на Луната У10 е куинконс с управителя на Али -  има голям шанс за постигане на някакъв компромисен вариант. Едно извинявай би помогнало. 
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 11:59:09 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #209 -: Декември 05, 2014, 07:06:22 am »
Рару, в столицата не всички получават четирицифрени заплати, с това сме наясно. В джобса съм виждала всякакви заплати, някои не се отличават много от тези в провинцията. Много зависи какво и къде работиш, зависи и от компанията. Но във Варна пазарът на труда винаги е бил свит и ограничен. На пръв поглед може да се стор, че работи има. Да, каква да е работа. Око може да се обобщи, обявите се делят на две - за по-високи позиции и с безумни изисквания, на които не отговаряш, или за неквалифицирана и нископлатена работа, която не предполага никакво развитие, а и въобще не отговаря на твоя опит и ценз. Ако търсиш нещо "по средата" - няма. Ако има, то много рядко и трябва да се правят много компромиси, пак си е нископлтено. Да не говорим колко безработни се явяват на конкурс за едно такова мЕсто.

Цитат
от камбанарията на успял с късмет, връзки, протекции, интриги и всякакви други овчи методи наистина е лесно да се говори, но за съжаление аз не познавам такива случаи

Доста често се сблъсквам именно с такива случаи, по-рядко - успели със способности и акъл. Но също така съм срещала комбинация на двете.

« Последна редакция: Декември 05, 2014, 07:11:50 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui