Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107270 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #225 -: Декември 05, 2014, 05:24:17 pm »
Али,ситуацията е добър урок за егото,може да е приятел.може да е враг-дуалноста е навсякъде .В бойните изкуства се говори за празно съзнание не случайно,мисленето е колебание,страх,колкото по-вече мисли човек толкова по-вече го хваща шубе-вижда по-вече варианти,най-лошите се помнят,а съвсем не е задължително,варианти безброй .Мисленето трябва да е колкото за оптимален избор на няколко оптимални варианта,оттам нататък няма мислене а действие .

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #226 -: Декември 05, 2014, 05:55:21 pm »
Али,

не се сърди, чадо мое, ама ако си говорил с тези мутрагени така, както говориш с нас, когато се опитваш да ни убедиш, че сме прости и неориентирани, та кво се чудиш, че те заплашвали!?!

На мен лично ми е идвало да ти съдера гъза от бой за начина ти на изразяване и за нетолерантността ти към чуждото мнение! И най-вероятно щях да го направя ако ми беше насреща  :19:.

Ако някой искаше да те опердаши, то отдавна да го е сторил. Само заплахи отправят страхливите хора  ;). Вервай ми - личен опит  :d030:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #227 -: Декември 05, 2014, 06:27:14 pm »
То действието важно,но по първостепенно е ПРАЗНО СЪЗНАНИЕ,как да го кажа.... абе много мислиш,СПРИ ДА МИСЛИШ да видиш как ще се успокоиш,правиш каквото можеш пък каквото ще става ще стане,става това което трябва да стане .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #228 -: Декември 05, 2014, 06:53:36 pm »
А тия проблеми са нормални,мен лично ми е полезно да си прегледам автоматичните програми,щото като дойде проблем,няма време за мислене и забавя реакциите,сега като не ходят в казарма им е по-трудно да отработват тези ситуации,макар че в горните курсове на средното образование май е станало още по-голяма лудница ,някой може да е минал м/у капките  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #229 -: Декември 05, 2014, 07:05:49 pm »
Аз не искам подкрепа,а да избълвам жупел.
Мечтая да върнат гражданството и всички провинциални тапири да се върнат по родните местности.В София да си останем 500 хиляди софиянци,както бяхме едно време.То бива селски манталитет,бива,но годинити в столицата трябваше да ги научи на спрат с клюките за под юрганите на хората-кой с кой си ляга и защо,свободните съчинения и въобще тема,която не ги касае. Какви хора могат да следят чуждия интимен живот и да го обсъждат?-Такива,които нямат телевизори и нямат възможност да гледат сериали.  :d030:
Дано им предложат работа в чужбина и да се махат нанякъде тъпите селски плебеи!  :043: :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #230 -: Декември 05, 2014, 07:11:23 pm »
Понеже поначало съм си малко мнителна (признат недостатък, половин недостатък :lol_hitting: ), но ми се струва че Али просто си търси повод да е обект на внимание. Дотук от толкова съвети и насоки не виждам да е предприел нещо, само репликира ако някой си изкаже по неговия въпрос. Направих карта с деня и часа на първоначалното му запитване.

и в един момент ще стане работата с лъжливото овчарче - точно, когато му е нужна истинска помощ, никой няма да му повярва.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #231 -: Декември 05, 2014, 07:18:50 pm »
И още-аз съм свикнала постоянно да ме спрягат със всички мъже и с неродените,но много се вбесих защото са спрегнали изключително интелигентни и културни хора,които ценя неимоверно.Тези хора дори и да имат връзка,което не е престъпление не биха допуснали информационни мършояди да разберат. ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #232 -: Декември 05, 2014, 08:18:38 pm »
Мечтая да върнат гражданството и всички провинциални тапири да се върнат по родните местности.В София да си останем 500 хиляди софиянци,както бяхме едно време.То бива селски манталитет
Дано им предложат работа в чужбина и да се махат нанякъде тъпите селски плебеи! 
Като върнат гражданството и да върнат сигурно платените клюкар(к)и, че нали във всеки цех, отдел, работно място имаше по един, на когото даваха по 20лв месечно над заплатата, за да докладва кой какви вицове разказва, кой с кого си чеше езика, мерака и т.н.
София е сбор от села- колкото и провинциални селяндури да отидат, не могат да засенчат образа на Бай Ганьо шопа, с диалектен говор и манталитет на селски тарикат.
В чужбина също има интриги, клюки, на пъпа на Мадрид коренни мадридчанки също слухтят на шпионките кой влиза и излиза, с какъв багаж е и после тичат да докладват на домоуправителката да провери, дали не са терористи новите наематели на даден апартамент...
Що не се съберете с Нерил, че го бях забравила кореняка софиянец  :(


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #233 -: Декември 05, 2014, 08:30:51 pm »
София е сбор от села- колкото и провинциални селяндури да отидат, не могат да засенчат образа на Бай Ганьо шопа, с диалектен говор и манталитет на селски тарикат.

Нямам нищо против София, но и аз така съм чувала от една колежка. Беше се изказала за столицата, че е била направена столица изкуствено, кажи-речи от едно село, заради близостта със Сърбия. Гледах някъде чернобели ретро снимки на стара София - имаше една с надпис "шопски селянки", от по-заможните и накичени, разбира се. И това е било, доколкото си спомням, в края на 19 век или дори в началото на 20ти. Тогава такъв е бил елитът на града, като изключим малобройната интелигенция. За благородническа и аристократична класа не може да става дума - такава е липсвала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #234 -: Декември 05, 2014, 08:33:47 pm »
Кучето ми е много зле. От вчера спря да яде и да пие вода, пръскаме ѝ водичка със спринцовка. Не можа да стои на лапичките си, постоянно скимти и плаче.  :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #235 -: Декември 05, 2014, 08:35:59 pm »
Много е възрастно, Весо, какво очакваш? Никой от нас не е вечен на този свят. Съжалявам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #236 -: Декември 05, 2014, 08:44:05 pm »
Извинявай,но темата е за подкрепа,а не за жупел,нали разбираш какво искам да кажа,надявам се.Освен това да ти спрягат името по този начин не е похвално и последно - там където има пушек,обикновено има и огън.Извинете ме за спама,просто рефлекс...
Ей,Мрънкалник!  :P Аз нямам нужда от подкрепа,а от съчувствие,защото тези чафки няма да дойдат при мен,да ми го кажат и не мога да им счерня поне седмицата.  :'( :d030:  :043:
Ти пък кой си,за да съдиш хората,които се консумират сексуално?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #237 -: Декември 05, 2014, 08:51:09 pm »
Драката пак яхна метлата  :29:

Я кажи, тая вечер домъкна ли някой трофей у вас? Аз да - ей, да не повярва човек, успях да устискам до 50% намаление в оня магазин за обувки.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #238 -: Декември 05, 2014, 08:52:09 pm »
Като върнат гражданството и да върнат сигурно платените клюкар(к)и, че нали във всеки цех, отдел, работно място имаше по един, на когото даваха по 20лв месечно над заплатата, за да докладва кой какви вицове разказва, кой с кого си чеше езика, мерака и т.н.
София е сбор от села- колкото и провинциални селяндури да отидат, не могат да засенчат образа на Бай Ганьо шопа, с диалектен говор и манталитет на селски тарикат.
В чужбина също има интриги, клюки, на пъпа на Мадрид коренни мадридчанки също слухтят на шпионките кой влиза и излиза, с какъв багаж е и после тичат да докладват на домоуправителката да провери, дали не са терористи новите наематели на даден апартамент...
Що не се съберете с Нерил, че го бях забравила кореняка софиянец  :(
Не познавам Нерил.
Да,в "отряда" има и такива от бившите софийски села,които вече са квартали-признавам. :012:  Софиянци обикновено си гледаме изложбите,оперите,театъра и интимния кеф,без да се интересуваме какво прави колегата с колежката и комшията. Но най-шокиращо ми е нивото на одуманите хора,за които и хабер си нямат къде се намират.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #239 -: Декември 05, 2014, 09:04:17 pm »
Нямам нищо против София, но и аз така съм чувала от една колежка. Беше се изказала за столицата, че е била направена столица изкуствено, кажи-речи от едно село, заради близостта със Сърбия. Гледах някъде чернобели ретро снимки на стара София - имаше една с надпис "шопски селянки", от по-заможните и накичени, разбира се. И това е било, доколкото си спомням, в края на 19 век или дори в началото на 20ти. Тогава такъв е бил елитът на града, като изключим малобройната интелигенция. За благородническа и аристократична класа не може да става дума - такава е липсвала.
И аз мисля,че в София никога не е имало благородническа и аристократична класа.Но Аристокрацията на София са интелигенцията,хората на културата и изкуството,бохемите-хора,които създават и Живеят пълнокръвно,които оценяват живота непосредствено на вкус.
Драката пак яхна метлата  :29:

Я кажи, тая вечер домъкна ли някой трофей у вас? Аз да - ей, да не повярва човек, успях да устискам до 50% намаление в оня магазин за обувки.  ;D

Не съм я яхнала много.  :012:
Скоро ни е Коледното парти и май нямам какво да облека на него.  :D :D Ще се отиде  по магазините да докупя нещо много дребничко-обувчици и май нова рокля.  :D  Чорапогащи имам,гащи не ми трябват.  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: