Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107062 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #285 -: Декември 06, 2014, 01:39:46 pm »
Драко, нещо бързо отплава лодкаря с ладията  ;D
Отишъл е да си търси колата с кожения салон - в кашона с детските играчки  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #286 -: Декември 06, 2014, 01:53:50 pm »
Сега ще разберем бива ли го, не бива ли го :) Следващия път и текст ще добавя, че така само с картинка много алегорично идва.

Дракице, имаш ли фотосесия в официален костюм и по бански? Щото за десет хода… трябва да си струва напинянето :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #287 -: Декември 06, 2014, 05:08:30 pm »
Клони към sore loser, но още не е стигнал там. Има някаква надежда, ако периодично му се набива канчето, което призовавам да се прави по-често за негово добро :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #288 -: Декември 06, 2014, 07:43:44 pm »
Не го очаквах точно пък от теб!  :o
А от мене?? Понеже и аз като ученичка имам случка от зимата- една събота се събуждам след следобеден сън, часовникът сочи малко след 6,30ч, навън е тъмно, нали е зимен сезон, а аз скачам подплашена, че съм закъсняла за училище, обличам ученическата престилка и палто, и тръгвам с домашните кожени чехли, с които ходех навън по двора- така стигнах до спирката- с дипломатическото куфарче с учебници под ръка и се чудех, защо не се развиделява навън, а е тъмно, като в рог  :-\ Да имаше как да знам точната дата, че да проследя транзитите... :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #289 -: Декември 06, 2014, 07:48:13 pm »
В тоя ред на мисли...
Понякога имам шантави идеи, но ми е трудно да ги реализирам, освен ако не ми бута фитили някой по-откачен от мен.  ;D

Спомням си, имаше много снежна зима - 2004/2005. Тогава живеех с нашите. Пастрокът имаше една огромна руска шапка "ушанка" от заешка кожа. Бях се зарекла да си я сложа на главата и така да изляза навън, ноооо... всичко остана в кръга на шегата, не ми стискаше да изляза в тоя вид, да не вземат да ме помислят за идиот.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #290 -: Декември 06, 2014, 07:52:46 pm »
Няма я вече. отиде си.  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #291 -: Декември 06, 2014, 07:55:08 pm »
Съжалявам, Весо! Знам колко боли!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #292 -: Декември 06, 2014, 07:56:25 pm »
Ето я статистиката, за да няма после хън-мън
http://m.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2014/12/01/2429591_kakvo_pokaza_noviiat_reiting_na_universitetite/
Надявяам се процентите за София да са по - обнадеждаващи ...  ???

Най - добре да се насочя към Термимал 2 възможно най - скоро .... пф, трагедия ... Всеки гледа да глътне таксата за семестър и като завършиш ти казват оправяй се.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #293 -: Декември 06, 2014, 08:00:31 pm »
В тоя ред на мисли...
Понякога имам шантави идеи, но ми е трудно да ги реализирам, освен ако не ми бута фитили някой по-откачен от мен.  ;D
Лили, аз не съм го направила умишлено, понеже ми се е правило нещо шантаво- в случая обърквацията беше пълна- първо в събота не учехме, а аз при събуждането и виждането стрелките на часовника не знам защо съм решила, че е учебен ден, и че е сутрин, а не вечер, и от пълния шаш в бързината съм тръгнала по чехли, забравила съм да си обуя зимните обувки  :D мерак за учене съм имала, на мен ми беше гот в училище, компенсирах липсата на домашен уют

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #294 -: Декември 06, 2014, 08:06:45 pm »
Лили, аз не съм го направила умишлено, понеже ми се е правило нещо шантаво- в случая обърквацията беше пълна- първо в събота не учехме, а аз при събуждането и виждането стрелките на часовника не знам защо съм решила, че е учебен ден, и че е сутрин, а не вечер, и от пълния шаш в бързината съм тръгнала по чехли, забравила съм да си обуя зимните обувки  :D мерак за учене съм имала, на мен ми беше гот в училище, компенсирах липсата на домашен уют
И на мен ми се е случвало в 8 вечерта да се оправям за училище, мислейки че е сутрин.  :D Но чак да се облека и да тръгна, не.  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #295 -: Декември 06, 2014, 08:16:59 pm »
Няма я вече. отиде си. 

Съжалявам, Весо!
Не исках да ти казвам, но така го усещах. Кученцето беше старо и немощно - не се чувствай виновен, това беше естествен завършек.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #296 -: Декември 06, 2014, 08:23:13 pm »
То е ясно че туй с училище ми се е случвало след напоителна медитация с Нептун, а казашки шапки много харесвам мисля да си купя  бяла ,ама не на майтап, а защото много ми отива.Иначе за шега съм излизала с голяма мексиканска -сомбреро от по големите, дето са като плажен чадър-"Кой ме вика кой ме чука фото Мексико е тука!" :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #297 -: Декември 06, 2014, 08:24:04 pm »
Точно 18 години без 1 месец откакто е с нас.  :'( :'( :'( И не можа да дочака и брат ми да се върне.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #298 -: Декември 06, 2014, 08:26:18 pm »
Весо, кучето ти е дълголетник, достатъчно дълго е живяло! Казват, че 1 година кучешки живот се равнява на 7 човешки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #299 -: Декември 06, 2014, 08:28:47 pm »
На една приятелка котката и почина онзи ден. Оставаха и 6 месеца до навършване на 20 години, но това си беше мъка - не виждаше, не чуваше, едвам вървеше... А бе лоша гледка...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн