Автор Тема: Взаимоотношения  (Прочетена 4644 пъти)

GauriGanDevi

  • Гост
Взаимоотношения
« -: Февруари 05, 2016, 01:29:17 pm »
 :043:
« Последна редакция: Февруари 06, 2016, 08:44:10 pm от wind »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Взаимоотношения
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2016, 02:27:45 pm »
Хубава тема :)

Искаше ми се някъде да поговорим за срещите, които са "неизбежни" - двама различни човека, от различни среди съвсем случайно се срещат  веднъж, втори път, трети път - на съвсем различни и непредвидими места. Накрая има и запознанство и усещане за комфорт.

Случи ми се такова нещо наскоро и доста мислих по темата - как така се получава с някои хора. При всяка "среща" - аз не съм подозирала за него - не съм го виждала, бил е някъде там, докато той ме е виждал всеки път, но как да заговори непознат, съвсем различен човек. Е, най-накрая се осмелява и интересното е, че в мен имаше неосъзнато усмихване - някак първично. При него Слънцето е в 12 дом, моето е в 10 дом. Мога ли да заключа, че заради неговото 12 домно слънце - успява да остава скрит? Докато аз с моето 10 домно да съм по- на показ?

Другото, което ми направи впечатление е, че е с Меркурий на АС - както са мъжа ми и двете ми деца. Ами да не би да привличам такива хора. Мъжът ми също е с 12 домно слънце.  Започвам да мисля за някаква матрица на докосване на душите. Аз няма да се омъжвам за него, няма да му раждам деца, обаче е факт, че животът ме навира в очите му, докато не дръзва да се представи.

Направих и една синастрия, за да видя допирните точки и ще я кача :)

Та, интересно ми е - имали ли сте такива срещи, които са неизбежни? Размишлявали ли сте над подобни ситуации? Може да звучи налудничаво, но с този човек имаме изключително много общи теми и интересни, все едно някога преди сме били първи приятели :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Как да бъдем заедно
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2016, 02:55:30 pm »
Ще мога в неделя и аз го мразя това астро :( в ЗЕТ ми е много по-прегледно, ама май само с теб обичаме ЗЕТ. Трябва да го сложа и на лаптопа за път, ама ето - все забравям :(
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Взаимоотношения
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2016, 06:53:11 pm »
Виждам, че първият пост е изтрит - в друга тема ли е пренесена дискусията?

Ето и синастрията в ЗЕТ :)

Над силата е само умението да я владеем!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Взаимоотношения
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2016, 07:56:59 pm »
Хубава тема :)

Искаше ми се някъде да поговорим за срещите, които са "неизбежни" - двама различни човека, от различни среди съвсем случайно се срещат  веднъж, втори път, трети път - на съвсем различни и непредвидими места. Накрая има и запознанство и усещане за комфорт.

Случи ми се такова нещо наскоро и доста мислих по темата - как така се получава с някои хора. При всяка "среща" - аз не съм подозирала за него - не съм го виждала, бил е някъде там, докато той ме е виждал всеки път, но как да заговори непознат, съвсем различен човек. Е, най-накрая се осмелява и интересното е, че в мен имаше неосъзнато усмихване - някак първично. При него Слънцето е в 12 дом, моето е в 10 дом. Мога ли да заключа, че заради неговото 12 домно слънце - успява да остава скрит? Докато аз с моето 10 домно да съм по- на показ?

Другото, което ми направи впечатление е, че е с Меркурий на АС - както са мъжа ми и двете ми деца. Ами да не би да привличам такива хора. Мъжът ми също е с 12 домно слънце.  Започвам да мисля за някаква матрица на докосване на душите. Аз няма да се омъжвам за него, няма да му раждам деца, обаче е факт, че животът ме навира в очите му, докато не дръзва да се представи.

Направих и една синастрия, за да видя допирните точки и ще я кача :)

Та, интересно ми е - имали ли сте такива срещи, които са неизбежни? Размишлявали ли сте над подобни ситуации? Може да звучи налудничаво, но с този човек имаме изключително много общи теми и интересни, все едно някога преди сме били първи приятели :)

Докосването е по синастричните съвпади: Луна- Юпитер, Слънце- Марс, Марс- Луна. Възлите също са засегнати.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Взаимоотношения
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2016, 12:02:44 am »
Вярно, да, това не го бях огледала така. Хм, замислих се за опозицията на двата Меркурия - в случая изглежда, като огледален баланс, а не като противопоставяне  ::)
Над силата е само умението да я владеем!