Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167947 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Нещо грешно ли казах, защото не получих никакъв отговор?
защото няма точен час на раждане и защото няма дежурни във форума, които да отговарят на мига

Ели

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте, мили хора. Видях, че обсъждане темата. От известно време търся информация и опитвам сама да прогнозирам. Много бих се радвала и благодарила, ако някой реши да ми помогне! От няколко месеца правя опити за детенце и силно се надявам да се получи! Ето и картата,натал + солар за тази година.
Според мен има шанс... Ще де радвам да изкажете мнението си  :58: :-*

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
 Този солар е бил актуален до февруари 2019та, пуснете новия за 2019/2020!  :)
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 04:08:12 pm от Svetoslava »

Ели

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Извинявам се

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Здравейте на всички :-* от известно време се опитвам да разгадая наталните карти на мен и приятеля ми за бебенце ,но ми е много много трудно.в един момент виждам надежда а в следващия все безплодни планети и управители.почти година опити и нищо.не мога да го накарам да идем на лекар,защото имам съмнения че той има репродоктивни проблеми.пък и има друг фактор аз съм с 13 год по голяма.ако някой реши да надникне в картите ни ..20.12.1977 05.00ч.Варна    той 10.03.1991г.10.30ч Тетевен.Живеем във Варна.сърдечно благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Здравейте на всички, от известно време се опитвам да разгадая наталните карти на мен и приятеля ми за бебенце ,но ми е много много трудно.в един момент виждам надежда а в следващия все безплодни планети и управители.почти година опити и нищо.не мога да го накарам да идем на лекар,защото имам съмнения че той има репродоктивни проблеми.
По мое виждане ти имаш проблем със зачеването, неговата карта не съм гледала.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Моля те погледни и неговата карта.ако в мен е проблема съм готова да си тръгна от живота му ,макар че ще боли и двама ни,но не искам да го лишавам от възможността да има деца

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Моля те погледни и неговата карта.ако в мен е проблема съм готова да си тръгна от живота му ,макар че ще боли и двама ни,но не искам да го лишавам от възможността да има деца
ама аз не съм казала, че не можеш да имаш деца, за да си тръгваш
по натал ти е дадено да имаш деца, но зачеването е трудно, а за последното има кабинети по репродуктивно лечение

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Аз имам едно дете за което също трябваше време,но 3 месеца.а сега минавам 40 и се чудех дали ми се очертава късна бременност

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Аз имам едно дете за което също трябваше време,но 3 месеца.а сега минавам 40 и се чудех дали ми се очертава късна бременност
по натал няма проблем да имаш второ дете, а дали ще има и дали от този мъж, за това е нужно подробно разглеждане на картите и на двамата, с използване на различни прогностични методи, което отнема време

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Здравейте, качвам картата на сестра ми, от известно време се опитва да има детенце, дали има някъв шанс да е скоро според картата и? :-*

Ели

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте отново. Моля, който има време и желание да погледне и моята карта. Въпросът ми беше дали имам шанс за бременност тази година.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Моят въпрос е малко по-различен ... Може ли кога горе-долу да се ориентира кога ще се роди детето?  ;D

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Здравейте отново. Моля, който има време и желание да погледне и моята карта. Въпросът ми беше дали имам шанс за бременност тази година.

Според мен има, но това е следващия ти солар
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ели

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #809 -: Август 02, 2019, 07:48:41 pm »
Благодаря ти, Yaya!  :58:
Имаш предвид че ще е 2020 година ли?