Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 171622 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #840 -: Декември 01, 2019, 01:40:03 am »
Сафо, планираното секцио е също част от божия план, т.е. всеки си идва с натала. Имало е случаи детето да се роди по естествен начин дни преди планираното секцио, аз пък съ родена 12дни преди термина и имах съученичка, родена на 15 окт. за когато съм била определена и се радвам, че съм избързала 🙂
Твоята позната може да иска Овен, малката ми дъщеря също искаше да е Овен внука ми, след като разбра, че е момче и терминът ѝ беше на 22март, понеже имала състуденти Риби, които били мекушави и плачели като момичета; аз пък много исках да е Риби и се роди на 12ти и е пълнолунен като мен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #841 -: Декември 01, 2019, 05:15:41 am »
Акрукс,не съм питала за бременост и раждане,но като сте подхванали въпроса:Да плануваш кога точно да заченеш ,според мен е нещо като да си кажеш плановете на Бог и той да ти се изсмее.
Когато му дойде времето,тогава.
Това,което може да се прогнозира е,кога има такава вероятност,защото според мен всичко е предопределено.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #842 -: Декември 01, 2019, 05:19:03 am »
аз се вълнувам кога ще стана баба,Сатурн в момента е на моя к9

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #843 -: Декември 01, 2019, 06:19:50 am »
Акрукс,не съм питала за бременост и раждане,но като сте подхванали въпроса:Да плануваш кога точно да заченеш ,според мен е нещо като да си кажеш плановете на Бог и той да ти се изсмее.
Когато му дойде времето,тогава.
Това,което може да се прогнозира е,кога има такава вероятност,защото според мен всичко е предопределено.
Сафо, объркала съм те с Фортунадес, сори,  а колкото до това да станеш баба, едва ли Сатурн на К9 ще го стори, но Юпитер в 9-ти догодина може да подмами щъркела :)
При мен СД Сатурн на Луната У11 в 7д ми отне майка и след няма и месец станах баба - 11д е 5-ти от 7-ми, първо дете на мое второ дете
Сатурн транзитен беше в 4д. , а тр Юпитер на Венера У2,9 във 2д. Венера на внука съвпада с моя Юпитер У4- щастливи сме заедно.
« Последна редакция: Декември 01, 2019, 06:28:34 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #844 -: Декември 01, 2019, 06:45:59 am »
Здравейте,

Напоследък се замислям по темата за децата.
Обаче си мислих следното: има ли начин по който може да се разбере кога е подходящо да се роди едно дете, което да има хубави аспекти с родителите? Винаги ми е било странно, как родителите избират час за секцио, заради астрологията.
Не трябва ли да е естествен процес? Поне при тези които е възможно де.
Зная, че Луната сменя знака си на около 2 дни, но да речем Слънцето и другите планети предполагам, че могат да се погледнат долу-горе.
Знам, че е хубаво децата да се разбират с майката, защото тя все пак е възпитателката.
И съм чувала че при деца с Луна в Овен, те смятали майка си за егоист. (поне по думите на Хули Леонис)
Като цяло харесвам огнените и земните знаци, но дали са подходящи за нашето дете, вече е друго нещо.
Сестра ми сега чака второ и държеше да се роди със Слънце в Овен и го очакваме април 14-16.04.2020г,девойка.
Но ми беше казала, когато я попитах защо иска да е Овен и тя "За да е по-интересно"  ;D
Което нямам представа какво означава.
Е, как мислите?
Луната ми е в Овен и не смятах майка за егоист, Хули да ме извини.:) Майка беше Стрелец, който е на Иц и в по-голяма част от 4д. Ако сме имали търкания е било заради нейния Марс в Козирог, който ми квадрати Луната и моя Марс, който квадратеше нейната Луна във Водолей, с която не ми даваше нужната топлина- не ме прегръщаше и целуваше, и ме отблъскваше когато го правех- било лигавщини... Не обичаше да готви- за нея беше наказание да стои до печката, но пък ми хранеше мозъка- научи ме от малка да чета и пиша, беше ме абонирана за всички детски списания и вестници 🙂
Моя бивша колежка и нейният мъж, и двамата януарски Водолеи, искаха децата им да са Везни, и първородната им дъщеря се роди октомври 🙂 Второто им дете обаче обърка плановете - станало е когато си иска, момче е и не е Везни
Тези, които дълго не може да забременеят, едва ли ги интересуват зодии, момче или момиче, молят се за здрава рожба. Предния ми коментар, който погрешка съм адресирала към Сафо, всъщност е за тебе, в отговор на написаното от теб, извинявайте и двете, че съм дремала докато чета и пиша 🙂

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #845 -: Декември 01, 2019, 10:56:03 am »

Здравейте,

Определено не мисля че секциото е нещо нередно, но чувам неща от рода на това, че въпреки възможностите да се роди нормално, майките избират секциото, заради астрологичната карта на детето.
Изключвам всякакви неща като невъзможност да се забременее и налични физиологични причини да не може да се роди естествено.
Говоря за нормалните неща, като зачеването при здрави бъдещи родители и възможност за естествено раждане.

akruks,

Говорих за сестра ми, а не за моя позната.
Тя иска Овен, а какво ще се роди не е сигурно, че е по-близо до Телеца 14.04-16.04.2020г.
И аз съм избързала с 1 седмица, и на сестра ми първата девойка избърза с 1 седмица и тя е с Луна в Овен.
Като мога да потвърдя, че сестра ми определено е егоист и гледа себе си и собственото си спокойствие.
Прехвърля малката ту на едната баба, ту на другата или на баща ми или на мъжът си.. но когато тя нещо не е на кеф изобщо не иска да вижда дъщеря си... Това за мен не е нормално. Защо са го направили това дете? И сега заради това,мислиха че е с аутистични проблеми. Ходи на логопед, на музикална терапия и на някакво училище за деца, което да развива способностите и да общува, защото тя само крещи.
Моята майка е с Луна във Водолей и тя не обичаше да готви, но го правеше. А и като твоята, доста неща ми даваше за четене и знания, които в момента са ми много полезни. И все още обсъждаме духовни теми и астрология. Не е била никога гушлива и не ме е глезила. Винаги ми е говорила като на възрастен човек. Но сега като се гледам и аз съм същата-липсва ми топлина, не мога да се глезя, не обичам истеричните ревове на децата или лигавщините на бабите и майките...

Разбира се, че всичко е Божие дело, но ние искаме да е Козирог, защото на мен лично ми липсва земята и заземяването, търпението и това бавно, но славно постигане на целите. Може би едно такова дете, ще ме научи на търпение или ще ме вбесява, ако не говори както мъжът ми  ;D

romantica,
О, много интересно, ще видя ако мога да го изровя. Нямах представа че съществува такова нещо. Тъй като и ние мислим да се зачене в този период, явно има защо да го искам... може би. Малко ме изплаши с новините за другата година лятото  ;D Мислихме още малко да изчакаме, че да си поживеем на спокойствие в новия апартамент, че след тези дълги 4 години при свекърва ми, ми трябва голям релакс. Ама сигурно като се успокоим и то ще се случи, по Божията воля  :engel016:




Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #846 -: Декември 10, 2019, 03:51:39 pm »
Здравейте,нова съм и се обръщам с молба към вас ! Имам аборт и едно мъртово родено детенце :'( :'( :'( декември 2017 и след всичко се обърнах да търся отговорите в астрологията и като абсолютно начинаеща виждам проблемите в наталнта си карта , но моля някой от вас ,ако може да погледане дали имам шанс за детенце и кога би било подходящо? Много благодаря! Родена съм
17.06.1986 8.30 Бургас

Kafffi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #847 -: Декември 13, 2019, 09:12:57 am »
Да, има вероятност, но нека е от пролетта нататък.

Давам ОВ...Април месец направихме ИВФ, което беше неуспешно. Октомври последва нов опит- бременна съм и засега всичко е нормално :)

Akruks, беше права  :clap: макар и с не съвсем точна карта, тъй като майка ми изрови архивите и се оказа, че съм родена в 00:30.

Благодаря ти!

Благодарности и на Сафо, за включването по солараната ми карта

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #848 -: Януари 18, 2020, 09:39:12 am »
Здравейте и тук. Прикачвам 2 карти - едната е солар+натал, другата лунарна за този месец. Това беше периодът, в който съм забременяла. Разбрах преди няколко дни. Който желае, може да погледне.

« Последна редакция: Януари 18, 2020, 09:41:02 am от Калия »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #849 -: Януари 19, 2020, 01:38:46 pm »
Да, има вероятност, но нека е от пролетта нататък.

Давам ОВ...Април месец направихме ИВФ, което беше неуспешно. Октомври последва нов опит- бременна съм и засега всичко е нормално :)

Akruks, беше права  :clap: макар и с не съвсем точна карта, тъй като майка ми изрови архивите и се оказа, че съм родена в 00:30.

Благодаря ти!

Благодаря за обратната връзка! Спокойна бременност и леко раждане!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #850 -: Януари 19, 2020, 01:48:19 pm »
Здравейте и тук. Прикачвам 2 карти - едната е солар+натал, другата лунарна за този месец. Това беше периодът, в който съм забременяла. Разбрах преди няколко дни. Който желае, може да погледне.
Лунара показва зачеването, а в Солара се вижда дете, раждане, пази си нервите, нужно ти е спокойствие, повече почивка и по-изолиран живот, разходките и приятелствата ще почакат, висенето в интернет също

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #851 -: Януари 20, 2020, 03:32:49 pm »
Akruks опитвам се да се свържа с вас но ми е трудно.естеството е от личен характер.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #852 -: Февруари 26, 2020, 10:05:30 pm »

Здравейте,
По молба на тази девойка, пускам картата й.
Въпросът й е "Кога се очаква да има деца"
Лично моят непрофесионален поглед е, че ще се забавят, заради Сатурн в 5-ти дом.
Във връзка е от 8 години, с мъж който има деца от преден брак, и с доста голяма възраст.
Казва, че той е с асцендент Козирог и Слънце в Риби.
Мъжът е собственик на голяма компания за мебели.
Той изобщо не иска деца-съответно тя ги иска пък още повече и то единствено и само от него.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #853 -: Февруари 26, 2020, 10:19:46 pm »
Но не е ли важно какво показва наталната карта на майката и съответно на бащата за деца, и какви ще са им взаимоотношенията с тях? Ако няма добри аспекти... колкото и да нагласяш дори зачеването... дори ми се струва някак странно и стресиращо.  ???

Искам да имам бебета от мъжа когото обичам, да бъдат създадени и отгледани с любов и топлина, между родителите да има обич най-вече. Смятам че родителите, които се обичат могат да отгледат по-здраво потомство, от тези, които се забравят един друг заради децата.
Дори искам непланирани бременности, изненада, когато бебето само поиска 😊😊😊
 :-*
Аз от дете мечтая да бъда майка. Когааа  ;) 🙂

Нямам никакви претенции за зодии или пол (е момиче, момче и ако може и трето, каквото то си избере. )

П.С. по ведическата луната ми е в рак на трон, по западната в лъв... каква ли е майка ми...


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #854 -: Февруари 26, 2020, 11:42:35 pm »
Дори искам непланирани бременности, изненада, когато бебето само поиска...
по западната в лъв... каква ли е майка ми...

Майка ти е горда, има творческа професия/хоби, участва в групови и обществени проекти и обича цитрусови плодове (портокали, лимони... за вит. С) :)

Според мен няма такова нещо, като непланирана бременност. Човешки може да изглежда така, но в Божествен план на дали е така... Ние вибрираме в резонанс с Космоса. И за всяко нещо си има време, човек, място, най-вече когато се създава дете.



Мои познати жени са споделяли, че са сънували децата си, преди да забременеят и родят. Майка ми е споделяла, че е чула глас, който ѝ казва какъв пол ще съм и как ще се казвам... Преди години, когато тр. Нептун ми съвпадна с У5 в 12 дом съм имала поредица от сънища, в които сънувах едно дете, което ме търсеше и се представи за моя дъщеря :o Много интересно дете, играеше балет, с руса къдрава коса и уникално синьо-зелени очи...