Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167886 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #825 -: Август 14, 2019, 10:52:11 am »
Да ти е жив и здрав малкия юнак!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #826 -: Август 14, 2019, 03:41:00 pm »
Родих малкия днес в 17:55
Честита рожба! Втора, доколкото помня, че нали си питала в соларите, може и в друга тема, но помня че дадох положителен отговор, че ще станеш мама... Да е жив и здрав!
« Последна редакция: Август 14, 2019, 04:36:26 pm от akruks »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #827 -: Август 17, 2019, 01:19:50 pm »
Много ви благодаря....  :58:

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #828 -: Август 26, 2019, 04:55:31 pm »
а часът на раждане известен ли е?

Здравейте, отново, след дълги разговори с майка ми и обсъждания, стигнахме до заключението, че часът на раждане е верен. Просто предишните пъти не ми беше споменала подробности.
Ще съм благодарна, ако имате време да погледнете картата ми :) Въпросът ми беше дали ще забременея тази година...
« Последна редакция: Август 26, 2019, 05:01:05 pm от HappyFish »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #829 -: Август 26, 2019, 07:51:58 pm »
Карта с транзити и прогресии. По това, ако е солар с натал - малко вероятно, но трябва да се видят прогресиите и транзитите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #830 -: Август 26, 2019, 08:57:24 pm »
Мерси за отговора! Качвам и другата карта... А кога всъщност може да се очаква раждане на дете?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #831 -: Август 27, 2019, 11:36:40 am »
След около 2 години:
пр. слънце опозиция натална луна
прогресивната лунна фаза да е почти като наталната
прогресивен Меркурий (естествен показател за млади хора вкл. и деца) в секстил с диспозитора на прогресивния си знак -  Юпитер, който също е естествен сигнификатор на темите с децата

Юпитер да транзитира пети и евентуално слънцето, а Сатурн да се е разкарал по транзити в шести. В момента имаш тригон на марс с Меркурий по прогресии, което е обещаващо, но е само един аспект и транзита на Сатурн през пети в квадрат с луната, според мен действа възпиращо.

Това разбира се е по картата. Човек предполага, Господ разполага.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #832 -: Август 27, 2019, 06:25:11 pm »
След около 2 години:
пр. слънце опозиция натална луна
прогресивната лунна фаза да е почти като наталната
прогресивен Меркурий (естествен показател за млади хора вкл. и деца) в секстил с диспозитора на прогресивния си знак -  Юпитер, който също е естествен сигнификатор на темите с децата

Юпитер да транзитира пети и евентуално слънцето, а Сатурн да се е разкарал по транзити в шести. В момента имаш тригон на марс с Меркурий по прогресии, което е обещаващо, но е само един аспект и транзита на Сатурн през пети в квадрат с луната, според мен действа възпиращо.

Това разбира се е по картата. Човек предполага, Господ разполага.

Благодаря много за отговора!

jamalka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #833 -: Август 31, 2019, 04:36:50 pm »
Здравейте,фенка съм на астрологията,но съм много начинаеща все още в областа,надявам се да ми помогнете или поне да успокоите малко съзнанието ми,бременна съм  и след няколко дни влизам в 9ти месец,терминът ми е за началото на октомври но имам странното чувство че ще е по рано,тресе ме страх и притеснение,избрала съм естествено раждане въпреки че незнам дали изобщо ще се справя с него,искам да помоля ако имате желание да погледнете картата ми дали всичко ще мине добре,леко ли ще е раждането или ще се мъча дълго,дълго чакано дете ми е и много се измъчих през годините а сега умирам от страх да не се случи нещо лошо...незнам какво се гледа в картата за скорошно раждане транзити или?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #834 -: Септември 04, 2019, 11:29:14 pm »
Млада е още, закъде се е разбързала? А и ти бързаш- да има как да научиш всичко за нула време, ама не става така- върви се стъпка по стъпка в пътя на Познанието. Първо се изследва потенциала на рождения хороскоп, дали нещото, което те интересува може въобще да се случи, едва след това се гледа кога може да се случи. Брак може да очаква след 7г. (+/-1г.) , нека първо се изучи девойката, а да се сгоди и направи дете може по всяко време.

akruks,

Ровя из отговорите си, за да видя дали не съм пропуснала нещо. И да, пропуснала съм да ти благодаря за отговора.
Исках само да те попитам, как точно определи че брак може да се очаква след 7г +/-1?
Гледаш У7 Меркурий ли? Или нещо друго? Не мога да го измисля. Единствено Луната е на 7 градуса от нат. Слънце, както и Сатурн е на около 7 градуса от нат. Слънце.
На прав път ли съм или?
 ::)
Благодаря ти.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #835 -: Октомври 25, 2019, 01:08:52 pm »
Привет на всички!

Може ли някой да сподели, как в картата на една жена е отразено раждане на дете от донорска яйцеклетка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #836 -: Октомври 25, 2019, 02:51:02 pm »
akruks,

Ровя из отговорите си, за да видя дали не съм пропуснала нещо. И да, пропуснала съм да ти благодаря за отговора.
Исках само да те попитам, как точно определи че брак може да се очаква след 7г +/-1?
Гледаш У7 Меркурий ли? Или нещо друго? Не мога да го измисля. Единствено Луната е на 7 градуса от нат. Слънце, както и Сатурн е на около 7 градуса от нат. Слънце.
На прав път ли съм или?
 ::)
Благодаря ти.
Не помня вече какво съм взела предвид, април сме обсъждали картата :)
За да ти отговоря трябва отново да разглеждам всичко подробно, а нямам време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #837 -: Октомври 25, 2019, 02:55:32 pm »
Привет на всички!

Може ли някой да сподели, как в картата на една жена е отразено раждане на дете от донорска яйцеклетка?
никак
дали ще е направено със секс или спринцовка, все е по Марс / 8дом 


fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #838 -: Ноември 30, 2019, 09:50:48 pm »
Здравейте,

Напоследък се замислям по темата за децата.
Обаче си мислих следното: има ли начин по който може да се разбере кога е подходящо да се роди едно дете, което да има хубави аспекти с родителите? Винаги ми е било странно, как родителите избират час за секцио, заради астрологията.
Не трябва ли да е естествен процес? Поне при тези които е възможно де.
Зная, че Луната сменя знака си на около 2 дни, но да речем Слънцето и другите планети предполагам, че могат да се погледнат долу-горе.
И ако имате възможност да погледнете наталните карти на мен и съпругът ми, за да ме ориентирате, ще се радвам.
Знам, че е хубаво децата да се разбират с майката, защото тя все пак е възпитателката.
И съм чувала че при деца с Луна в Овен, те смятали майка си за егоист. (поне по думите на Хули Леонис)
Като цяло харесвам огнените и земните знаци, но дали са подходящи за нашето дете, вече е друго нещо.
Сестра ми сега чака второ и държеше да се роди със Слънце в Овен и го очакваме април 14-16.04.2020г,девойка.
Но ми беше казала, когато я попитах защо иска да е Овен и тя "За да е по-интересно"  ;D
Което нямам представа какво означава.
Е, как мислите?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #839 -: Ноември 30, 2019, 11:34:25 pm »
Преди време съм чела какво казва Учителя Петър Дънов и ще споделя накратко. Според него е важен момента на зачеването, като най-добрият вариант, за да се привлече силна енергия е детето да е заченато между Пролетното равноденствие и Лятното слънцестоене (20.03 - 20.06). Посочваше се и време, но вече не помня, но беше нещо, че ако детето е заченато вечер то се ражда сутрин, ако е сутрин е вечер...
Склонна съм да вярвам, че това е важен момент и трябва да има правилен подход, а не само поредната креватна гимнастика ;D и да се отчетем за пред обществото. Но си мисля, че колкото и да нагласяме перфектен хороскоп няма да създадем, а и най-често най-големите изпитания са ни в семейството и чрез най-близките.
Според мен при теб нещата в тази посока тепърва ще се развият и някъде от началото на лятото на новата година може да има хубави новини :)


Аз лично не съм се интересувала много от темата, защото не ми е приоритетна и много вероятно при мен ще остане не проявена.