Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021657 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7485 -: Ноември 06, 2019, 06:11:22 pm »
Здравейте,

Днес ми се случи нещо странно и ще се радвам, ако ми помогнете с коментар, макар че може да ви прозвуча шизофренично.

Изпуснах флашката, която попадна под бюрото на работата и заедно с това извадих нещо - син и кафяв конец оплетени, прежда и нещо като дъвка, омотано с моя усукана коса (аз съм дълга коса), голямо, колкото монета от 1 лв.

Въпрос: "Магия ли е това, което намерих?"

Как се процедира - изхвърля ли се в течаща вода или се изгаря?

Достъп до кабинета имат абсолютно всички колеги и служители. От известно време усещам силно замайване, главоболие, не мога да виждам добре точно, когато съм на или около бюрото. Преди няколко дни си прочетох молитвата на Св. Киприян, която е публикувана тук в сайта. Имам много тежки и кошмарни сънища...

Благодаря!

Тр. Марс ми е на К8, тр. Слънце в съвпад с Плутон в 8 дом, тр. Меркурий на К9, тр. Луна в съвпад с нат. в 12 дом.
Със сигурност имаш колеги, млади хора, които ти влияят по някакъв начин на психиката, но това съвсем не означава, че ти правят нещо. Провери средствата за миене на чистачката, дали имат сини и кафяви конци, най-вероятно докато е чистила се е лепнала дъвка и коси, а конците са се закачили за крака на бюрото и откъснали.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Общи хорари
« Отговор #7486 -: Ноември 07, 2019, 11:46:50 am »
Благодаря Ви, Сафо и Акрукс  :58: :58:

Продължават да ми се случват разни странни истории в работата. Установих, че ми липсват мои лични вещи от един от шкафовете. Вече започнах да се радвам, че се махам от това място пълно с дяволи.

Всичките млади са хора на шефа - роднини или по друга линия с протекции...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #7487 -: Ноември 08, 2019, 10:03:42 am »
Предстой ми пътуване до Швейцария,но нещо ме притеснява,как мислите дали всичко ще е наред.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7488 -: Ноември 08, 2019, 09:53:12 pm »
Предстой ми пътуване до Швейцария,но нещо ме притеснява,как мислите дали всичко ще е наред.
Меркурий е ретро- забавяне, отлагане на пътуване в чужбина; Луната е без курс и с последен неин аспект квадрат с Юпитер У1, У3 - според мен не ти предстои път

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #7489 -: Ноември 08, 2019, 09:55:08 pm »
Ще дам ОВ ,това пътуване вече веднъж беше отложено възможно ли е това да е отразено в картата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7490 -: Ноември 09, 2019, 04:49:15 am »
H леля ли е на М?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7491 -: Ноември 09, 2019, 02:41:48 pm »
H леля ли е на М?
Н държи в тайна семейството и родата си, което е провокирало въпроса ти, но ако питаш дали М е дете на сестра/брат на Н- възможно е

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7492 -: Ноември 11, 2019, 06:12:52 am »
Акрукс,Благодаря!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7493 -: Ноември 12, 2019, 03:27:45 pm »
Един приятел май се е объркал, че го харесвам като мъж. Отношението ми е чисто приятелско, неговото също, но днес останах с впечатлението, че може да се притеснява, че аз го свалям. Според хорарът правилно ли съм усетила това недоразумение? Мисля да го попитам, но да не стане по-лошо?  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7494 -: Ноември 13, 2019, 06:14:33 am »
Един приятел май се е объркал, че го харесвам като мъж. Отношението ми е чисто приятелско, неговото също, но днес останах с впечатлението, че може да се притеснява, че аз го свалям. Според хорарът правилно ли съм усетила това недоразумение? Мисля да го попитам, но да не стане по-лошо?  :012:
Минават му такива мисли,да.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7495 -: Ноември 13, 2019, 08:12:52 am »
Благодаря Сафо! Еми, тъпичко, но ще трябва да намекна някак, че не ме привлича по никакъв начин и сме само приятели. Или да прекратя контакт за известно време, че много тегаво става.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7496 -: Ноември 21, 2019, 05:03:41 am »
Мисля,че да,но няма да е каквото очакваш. Измислен герой
ОВ,да,видях я,на снимка.И да,не очаквах да е толкова красива.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #7497 -: Ноември 21, 2019, 04:15:47 pm »
akruks давам ОВ на хорарът с пътуването,найстина не се състоя,като за капак ме завлякоха и с пари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7498 -: Ноември 22, 2019, 10:08:47 pm »
akruks давам ОВ на хорарът с пътуването,найстина не се състоя,като за капак ме завлякоха и с пари.
Благодаря за ОВ!
Чудех се тогава за разходящия квадрат между Луната, която управлява паричния дом на отсрещната страна, с твоя У10 Юпитер, мислех да пиша, че ако очакваш пари от друг/и няма да те огрее, а то какво било... Но е логично, Луната У8 е в Риби

Предстой ми пътуване до Швейцария,но нещо ме притеснява,как мислите дали всичко ще е наред.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7499 -: Ноември 24, 2019, 01:44:46 pm »
Здравейте, вчера баща ми беше на изпит, който му е последният дефакто и доста важен. Резултати ще има след 10дни,моля кажете какви мислите. Взел ли го е успешно?