Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622185 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Да попитаме Таро
« -: Юни 02, 2013, 07:14:05 pm »
Айде-почвам с въпросите :)

Добре ли е за мен да се запозная с х?

В смисъл-ще има ли разочарование, прекъсване на контакта в бъдеще, неразбирателство и т.н.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1 -: Юни 02, 2013, 08:18:35 pm »
Изтеглих ти 9 пентакли, Светът, Смъртта. Аз по тези карти си мисля, че е имало възможност за запознанство в миналото, но така или иначе то ще се реализира, ще се осъществи в настоящето, след което ще настъпят промени, ще има трансформация и при двамата. На въпрос, с какво ще са свързани тези промени, изтеглих - 8 пентакли, Висшата жрица, Рицар пентакли. Ти интуитивно знаеш, какво предстои  :). Изобщо - доверявай се повече на интуицията си. Поставено е началото на взаимоотношения, които имат перспектива  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2 -: Юни 02, 2013, 08:24:55 pm »
Много благодаря :)

Много ми познаваш начи

Интуицията ми...айде друг път ще говоря за нея :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3 -: Юни 02, 2013, 11:44:57 pm »
Четох за значенията в теоретичната тема и стигнах до извода, че настина добри и перспективни карти са се паднали по въпроса

как по картите да познаем кога ще се прояви отговорът, има ли начин да се определи времето - по принцип питам

и още един въпрос: реда на изтегляне има ли значение?

в случая ако смъртта е била последната карта, не означава ли, че е можело и е щяло, но вече - не
« Последна редакция: Юни 02, 2013, 11:49:06 pm от Papy »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4 -: Юни 03, 2013, 07:42:19 am »
За мен 9 пентакли е като мост, свързващо звено от миналото, което води до Света - реализация и осъществяване. Колебаех се, какви ще са промените по Смъртта, затова изтеглих допълнителни карти. При втората комбинация няма индикации за раздяла, напротив - щях да пиша, че дори ми се виждат много поетични тези карти  :). Нещо, което е в процес на зараждане ( 8 пентакли ) в душата ( Висшата жрица ) ще порасне и ще се развие занапред ( Рицарят пентакли ).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #5 -: Юни 05, 2013, 06:54:51 pm »
Удобно ли е и аз да задам въпрос,стана ми интересно :)

"Да продължа ли комуникацията си с Х?"

Благодаря,предварително.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #6 -: Юни 06, 2013, 11:10:53 am »
Удобно ли е и аз да задам въпрос,стана ми интересно :)

"Да продължа ли комуникацията си с Х?"

Благодаря,предварително.
Здравей  :)!
Направих ти подредба Келтски Кръст на въпрос, как ще се развият взаимоотношенията ти с Х до 1 месец.
1. Дяволът
2. Кралица жезли
3. 4 жезли
4. 5 меча
5. Отшелникът
6. 8 меча
7. Императрицата, Любовниците
8. Звездата, 3 чаши
9. Крал жезли, Асо чаши
10. Луната, 6 жезли

Направи ми впечатление, че почти всички карти от големите аркани отразяват състояние, няма действие, няма развитие. По Дявола, Кралица жезли и 4 жезли - някакви обсебващи, манипулативни чувства, липсва ясна комуникация, има някакви недоизказани, недоизяснени неща. По 5 меча, която се явява и основата на кръста - някой се е почувствал наранен и засегнат в миналото. Ти си представена от Императрицата с Любовниците - ти си по-зрялата, здраво стъпила на земята, предстои ти избор, който зависи от теб. Той е - Звездата с 3 чаши - отнесен, някак инфантилен ми се струва. Сякаш търси в теб утеха, закрила и спасение, но не е много наясно със себе си и своите чувства. Има ли намесени и други хора във вашите взаимоотношения? Луната също говори за липса на яснота и произтичащите от това страхове, 6 жезли дава възможност за изясняване, дано да се получи. Струва ми се, че той не е наясно със себе си и какво всъщност иска и оттам произтичат проблемите.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #7 -: Юни 06, 2013, 11:56:13 am »
Izida,много точно си обрисувала ситуацията,невероятно ! Все повече ме заинтригуват картите Таро и хората ,които ги "усещат" .
Много ти благодаря за вниманието . :-* :)
А ,би ли ми казала какво се "случва" при теб по оста 6/12 ,разбира се ,ако имаш желание ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #8 -: Юни 06, 2013, 01:42:25 pm »
Izida,много точно си обрисувала ситуацията,невероятно ! Все повече ме заинтригуват картите Таро и хората ,които ги "усещат" .
Много ти благодаря за вниманието . :-* :)
А ,би ли ми казала какво се "случва" при теб по оста 6/12 ,разбира се ,ако имаш желание ? :)
Оста 6 / 12 ми е в Лъв / Водолей, няма раздвижване, само последното слънчево затъмнение в Телец е в съвпад със Слънцето ми, У6. Имам, обаче, Сатурнов възврат в 8-ми, Скорпион. Интересното е, че проявих по-задълбочен интерес към картите, при първия съвпад на Сатурн с Плутон У8,  по същото време имах и транзит на ретро Меркурий през 8-ми дом  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #9 -: Юни 06, 2013, 02:18:00 pm »
Може ли аз да се наредя с въпрос, моля и ако може ти да ми изтеглиш карти, защото виртуалните не работят при мен  :)

Ще има ли скорошно подобрение на картинката около мен?  :)
Зададох срок от 1 месец  :). Картите са - Паж жезли, 2 чаши, Глупакът  :). Ще започнеш нещо ново с много плам и ентусиазъм  :). За каквото и да се отнася въпроса ти, ще поставиш ново начало, много приятни карти. Случайно да имаш транзити на / към Уран ( питам заради Глупака )?
Позволих си да попитам, с какво ще е свързано това ново начало - Асо пентакли, 6 жезли, 3 жезли. Нещо, което искаш от много време, някаква твоя съкровена цел ще се осъществи. Ще погледнеш на дадена ситуация от друг ъгъл, може да получиш някакво известие или нещо свързано с документи.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #10 -: Юни 06, 2013, 02:55:06 pm »
Всички преминаващи през Близнаци опозираха нат. Уран, остана Марс и новолунието ще му е в опозиция.
А тр.Уран се е запътил към Asc, ;може и да е върху него, понеже часът е от майка ми и не е точен до минута. Но му усещам влиянието. Общо взето е засегнал Asc/Dsc, МС/IC

Много ти благодаря, дано се сбъднат  :-*

А този глупак, да не изляза аз глупачката на края  ;D
Глупакът с 2 чаши ми прилича на първите трепети при влюбване, когато се чувстваме като глупачки, но от положителна гледна точка  :D. Много са ти хубави картите, предстои ти чудесен месец, според мен  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #11 -: Юни 06, 2013, 05:14:26 pm »
Izida,много точно си обрисувала ситуацията,невероятно ! Все повече ме заинтригуват картите Таро и хората ,които ги "усещат" .
Много ти благодаря за вниманието . :-* :)
А ,би ли ми казала какво се "случва" при теб по оста 6/12 ,разбира се ,ако имаш желание ? :)
Оста 6 / 12 ми е в Лъв / Водолей, няма раздвижване, само последното слънчево затъмнение в Телец е в съвпад със Слънцето ми, У6. Имам, обаче, Сатурнов възврат в 8-ми, Скорпион. Интересното е, че проявих по-задълбочен интерес към картите, при първия съвпад на Сатурн с Плутон У8,  по същото време имах и транзит на ретро Меркурий през 8-ми дом  :).
[/quote

Извинявай ,може би неправилно попитах ,по натал ме интересува какво се "случва" -планети ,управители ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #12 -: Юни 06, 2013, 06:16:13 pm »
Izida,много точно си обрисувала ситуацията,невероятно ! Все повече ме заинтригуват картите Таро и хората ,които ги "усещат" .
Много ти благодаря за вниманието . :-* :)
А ,би ли ми казала какво се "случва" при теб по оста 6/12 ,разбира се ,ако имаш желание ? :)
Оста 6 / 12 ми е в Лъв / Водолей, няма раздвижване, само последното слънчево затъмнение в Телец е в съвпад със Слънцето ми, У6. Имам, обаче, Сатурнов възврат в 8-ми, Скорпион. Интересното е, че проявих по-задълбочен интерес към картите, при първия съвпад на Сатурн с Плутон У8,  по същото време имах и транзит на ретро Меркурий през 8-ми дом  :).
[/quote

Извинявай ,може би неправилно попитах ,по натал ме интересува какво се "случва" -планети ,управители ? :)
Нямам планети в 6 / 12 домове  :). У6, Слънцето е в Телец, 2-ри дом, широк съвпад с Венера и опозиция към Марс / Сатурн в 8-ми. Има и тригон към Луната в Дева, 7-ми. У12 е Уран в 9-ти дом, Стрелец, съвпад със ЮЛВ, има полусекстили към Юпитер и Сатурн и куинконкс към Венера  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #13 -: Юни 06, 2013, 09:35:28 pm »
Izida,много точно си обрисувала ситуацията,невероятно ! Все повече ме заинтригуват картите Таро и хората ,които ги "усещат" .
Много ти благодаря за вниманието . :-* :)
А ,би ли ми казала какво се "случва" при теб по оста 6/12 ,разбира се ,ако имаш желание ? :)
Оста 6 / 12 ми е в Лъв / Водолей, няма раздвижване, само последното слънчево затъмнение в Телец е в съвпад със Слънцето ми, У6. Имам, обаче, Сатурнов възврат в 8-ми, Скорпион. Интересното е, че проявих по-задълбочен интерес към картите, при първия съвпад на Сатурн с Плутон У8,  по същото време имах и транзит на ретро Меркурий през 8-ми дом  :).
[/quote

Извинявай ,може би неправилно попитах ,по натал ме интересува какво се "случва" -планети ,управители ? :)
Нямам планети в 6 / 12 домове  :). У6, Слънцето е в Телец, 2-ри дом, широк съвпад с Венера и опозиция към Марс / Сатурн в 8-ми. Има и тригон към Луната в Дева, 7-ми. У12 е Уран в 9-ти дом, Стрелец, съвпад със ЮЛВ, има полусекстили към Юпитер и Сатурн и куинконкс към Венера  :).

Благодаря ти ,за споделената информация  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #14 -: Юни 09, 2013, 05:17:25 pm »
Обича те. :)
Не гледам на нищо.