Автор Тема: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса  (Прочетена 2002 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9216
Утре, Слънце и Юпитер уверено започват нов цикъл на 3* 56' Стрелец, ангажирайки всеки, който е готов да търси нови хоризонти, перспективи, за да подобри желана (посочена в периода) от него житейска ситуация.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1081
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #1 -: ноември 25, 2018, 05:18:19 pm »
При мен се случва на К 6.
Чудеса не очаквам, очаквам само да оздравея, че ми писна да съм като парцал. Мин година по това време бях с тежка ушна инфекция, явно ми е някакъв критичен период ингреса на Слънцето в 6-ти.
Малко пари очаквам от вече свършена работа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

inna

• Newbie
  • *
  • Публикации: 28
« Отговор #2 -: ноември 25, 2018, 05:26:27 pm »
Новият цикъл на Слънцето и Юпитер в моя хороскоп попада върху Венара във втори дом. Отдавна чакам подобряване на финансовото ми състояние , та сега вече се надявам да потръгнат нещата в тази област.  :)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #3 -: ноември 25, 2018, 05:27:43 pm »
Благодаря Рени!Много ме вълнува този цикъл,защото се случва на моя к7,на мъжа ми на Асц.
Слънцето ми е у4 дом,Юпитер на 7,8,11 домове.Като производен е 4-ти на мама.По 7 дом са и племенниците,а синът на брат ми създава проблеми.

fortunades

• Sr. Member
  • Публикации: 349
« Отговор #4 -: ноември 25, 2018, 05:33:54 pm »
При мен се случва на К 6.
Чудеса не очаквам, очаквам само да оздравея, че ми писна да съм като парцал. Мин година по това време бях с тежка ушна инфекция, явно ми е някакъв критичен период ингреса на Слънцето в 6-ти.
Малко пари очаквам от вече свършена работа.
И при мен в 6-ти дом и аз искам да се чувствам с повече енергия и да видим до кога ще пия антидепресантите...
Чакам с нетърпение да влезе в 7-ми дом, че имам планове за собствен бизнес, защото имам някакво развитие в тази насока.
« Последна редакция: ноември 25, 2018, 07:03:37 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #5 -: ноември 25, 2018, 05:38:23 pm »
И при мен е на К6 и аз искам да се чувствам с повече енергия и да видим до кога ще пия антидепресантите...
Чакам с нетърпение да влезе в 7-ми дом, че имам планове за собствен бизнес, защото имам някакво развитие в тази насока.
Фортунадес,к6 ти е във везни.Нали четеш,защо пишеш нещо,което не е истина.Когато се казва К,означава,че е на самият връх на дома,тоест, ти имаш асц.в 13 * близнаци,значи к1 е на 13* в близнаци.К6 ти е 27* везни.То и по-добре,че не е на к6.
« Последна редакция: ноември 25, 2018, 05:40:43 pm от Сафо »

Сафо

• Hero Member
« Отговор #6 -: ноември 25, 2018, 05:50:44 pm »
Предишният цикъл е бил в 3*скорпион в моя 6 дом,Опозиция на  Сатурн,квадрат Меркурий,съвпад прог.Юпитер.Цяла година се мъкна на работа с мъжа ми,по негово настояване.Аз съм домакиня,седя си в къщи от 22години.При лелите ,моята и на мъжа ми,имаше здрав.проблеми.Имам и куче,което ми възвърна самочувствието с безрезервната си любов.

trendy

• Hero Member
  • Публикации: 1808
« Отговор #7 -: ноември 25, 2018, 06:37:15 pm »
В края на 1 дом, в квадрат с прогресивната ми Луна в Риби в 4 дом /У9/.

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2586

fortunades

• Sr. Member
  • Публикации: 349
« Отговор #9 -: ноември 25, 2018, 07:06:07 pm »
Фортунадес,к6 ти е във везни.Нали четеш,защо пишеш нещо,което не е истина.Когато се казва К,означава,че е на самият връх на дома,тоест, ти имаш асц.в 13 * близнаци,значи к1 е на 13* в близнаци.К6 ти е 27* везни.То и по-добре,че не е на к6.
Сафо, поправих се. Днес не ми е ден, съжалявам.
Везни ми е интерсептиран знак; К6 ми е Скорпион 5°13'57''
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #10 -: ноември 25, 2018, 07:49:57 pm »
Сафо, поправих се. Днес не ми е ден, съжалявам.
Везни ми е интерсептиран знак; К6 ми е Скорпион 5°13'57''
Ами в този случай,лунарите,които съм ти тълкувала са неточни,понеже там к6 ти е във везни.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #11 -: ноември 25, 2018, 08:33:15 pm »
Утре, Слънце и Юпитер уверено започват нов цикъл на 3* 56' Стрелец, ангажирайки всеки, който е готов да търси нови хоризонти, перспективи, за да подобри желана (посочена в периода) от него житейска ситуация.  :)
съвпадат с моето прогресно Слънце и с това на малката ми дъщеря

Съвпадът Слънце/Юпитере утре в 8ч. 32' и се случва в знака на Юпитер- Стрелец, а в този знак са имали съвпад през 95г. последно. Тогава се е случил на 18 декември в 27-ми градус на Стрелец.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 836
« Отговор #12 -: ноември 25, 2018, 10:55:51 pm »
При мен в 9-ти дом в сходящ трин към нат. съвпад Слънце/Юпитер и ПФ.

Искам да си намеря призванието и да замина някъде в чужбина.
"В изпълнение Волята на Бога е силата на човешката душа."

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3401
« Отговор #13 -: ноември 26, 2018, 12:40:52 am »
Мен вече ме са ме обладали и оптимизъм, и ентусиазъм, а много се бях сдухала  ;D Толкова им се радвам ;)

При мен цикълът започва в началото на 9 дом, но интересното е, че сега Уран е в точен тригон с нат.Слънце (У6 в 10 дом) и дава предпоставка за внезапни "чудеса".  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 396
« Отговор #14 -: ноември 26, 2018, 11:04:50 am »
Ууу, върху Дсц-то ми.  :72: тАръпна:Д
//полусекстил с Уран, квадрат с Луна, секстил с Венера

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2586
« Отговор #15 -: ноември 30, 2018, 11:26:12 am »
Последният съвпад Слънце-Юпитер в знака Стрелец е бил 18.12.1995, в 26 градус,тогава е бил съвпад с моя ЮЛВ,
23 години не се е случвал съвпада в Стрелец

Сафо

• Hero Member
« Отговор #16 -: ноември 30, 2018, 11:29:16 am »
съвпадат с моето прогресно Слънце и с това на малката ми дъщеря

Съвпадът Слънце/Юпитере утре в 8ч. 32' и се случва в знака на Юпитер- Стрелец, а в този знак са имали съвпад през 95г. последно. Тогава се е случил на 18 декември в 27-ми градус на Стрелец.
[/size]

Сафо

• Hero Member
« Отговор #17 -: декември 07, 2018, 07:58:25 am »
На майката на ММ предстои операция на става на крака през януари.Тя има опозиция Меркурий-Марс по оста риби-дева.Този цикъл  прави квадрат към Меркурий и Марс,или затваря опозицията до тао.Цикъл Меркурий/Юпитер също се включва.Възможно ли е по така замесените планети и планетарни цикли да се определи асц. Тя е слънчев водолей,мисля си за асц. лъв,заради Слънце(ако е у1),съвпад Юпитер(у8) в стрелец.Предстои и Юпитеров възврат на по-късен етап-22*.

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 396
« Отговор #18 -: декември 23, 2018, 07:07:47 am »
Всъщност не е от определящо значение дали си инициативен, красив, недостатъчно красив, умен, ерудиран, способен, талантлив, посредствен, добър оратор или темерут, не блестиш с кой знае какви интелектуални възможности, а да имаш късмет, шанс със средата и хората да можеш да установиш такъв тип връзка, интеракция, от която получаваш и ти е източник на удовлетвореност, щастие.

Аз винаги съм смятала, че нещо което усвоявам като умения, знание, моите качества и способности, ако не сега в някакъв момент, може да ми помогнат да постигна лична удовлетвореност, но не би. 

В един мъж могат да ме привлекат конкретни качества, но нямам шанс да срещна своя си Принц. За сметка на това от години вманиачено ме преследва тип, който няма никакви допирни точки с това.

Красотата, колоритното ме зарежда и вдъхновява. В някаква степен бих казала, че вярвам в чудеса. Смятам, че няма невъзможни желания, просто наличие или липса на синхрон с тях. Реално обаче животът не ми предоставя кой знае каква възможност да се занимавам с неща, които са ми на сърце и ми се отдават. Да сътворя своята приказка. И да срещам такива хора, от взаимодействието с които получавам, това от което ми е нужно, за да се чувствам щастлива и са източник на приятни емоции. За сметка на това такива, които да ме правят по-лошо мое издание се намират.
« Последна редакция: декември 23, 2018, 08:12:48 am от starinthenightsky »

delphin

• Hero Member
  • Публикации: 2013
« Отговор #19 -: декември 23, 2018, 10:27:48 am »
Този цикъл започна в 4 дом върху моя Нептун, у7/8, и е в тригон към Слънцето,у12, и Меркурий, у1/10, и квадратира АСЦ.  Очертава се отнова събитийността да е по 10 дом.

Предходният цикъл на 3*Скорпион е в 3 дом на градус от Юпитеров възврат, на 150* със Слънце/Меркурий и в точен квадрат с АСЦ.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми