Автор Тема: Юпитеров възврат :)  (Прочетена 271 пъти)

corwin

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Юпитеров възврат :)
« -: декември 19, 2018, 03:31:34 pm »
Здравейте, нов съм за форума, но не и за астрологията :)

Интересно ми е мнението ви за Юпитеровия възврат.

Картата ми е интересна, ще си споделя данните.
Ако някой може да ме насочи.. Имам един хроничен здравословен проблем и все си мислчя, понеже отговаря за 12 дом при мен и болниците, дали няма да се реши благоприятно :)

11.09.1983  15:45  Добрич

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7430
Re: Юпитеров възврат :)
« Отговор #1 -: декември 19, 2018, 05:07:50 pm »
А направо карта с дирекции и т.н. от астро.ком?

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3401
« Отговор #2 -: декември 21, 2018, 12:38:35 am »
Последният възврат при теб е бил сега на 26.11, като тогава започна и новият цикъл Слънце - Юпитер. Юпитер при теб управялва 12 дом и натално е в съвпад с Уран. Предвид и новия цикъл Слънце-Юпитер - може да се засили интереса ти към астрологията. В наталната ти карта е в опозиция на Хирон в 6 дом и предвид ретроградния Меркурий в този момент, който управлява и слънцето ти и 6 дом - вероятно е имало нова изява на хроничния проблем. Във възвратната карта има и квадратура към Марс, т.е. възможен е дискомфорт от болки и възп. процес.

Предвид близостта на Меркурий до Юпитер - може би е добре да се спазва режим - хранителен, като стил на живот същи. По дирекции все още е активна на Сатурн към Уран и на Меркурий към Сатурн. Проблемът касае ли ОДА? Вероятно ще се наложи режим, все пак.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #3 -: декември 21, 2018, 10:04:46 am »
И транзитен Уран опозиция съвпада Юпитер/Уран,или кулминация при него,което е заложено от съвпада се активира/осъществява.